Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
marjuz
marjuz
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1240
Wiek : 23

CHORWACJA: Severina - Kao Empty CHORWACJA: Severina - Kao

Pią 26 Kwi - 18:55
CHORWACJA: Severina - Kao Severina_imas_pravo_437121539



Aro, Drover, Fenistil, KarolStark, Skrzeczek, Aleks, Dastame, Xytros, Szymek79, Liver, Cryo, Łosoś, Poland, syguu, vestmann - dzięki za votes Szeroki uśmiech (wynik 9:6)
Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 678
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

CHORWACJA: Severina - Kao Empty Re: CHORWACJA: Severina - Kao

Pon 6 Maj - 18:32
Nie zagłosowałem w pre ale gdybym to zrobił byłoby oczywiście 10:6 Serce Taka ciekawostka że gdy jeszcze żyło ESCforum.pl i KP (*) i była w planach edycja nieanglojęzyczna przygotowywałem się by zaskoczyć, wrócić do korzeni i wystawić coś po chorwacku, zacząłem wtedy szukać i zatrzymałem się właśnie na tym utworze. Teraz oczywiście już to nieaktualne ale nie z powodu Twojego wystawienia bo po pierwsze już zapomniałem o niej a po drugie po takim czasie ulokowałem już inny cel na nieanglojęzyczną. "Kao" to taki typ ballady który chciałbym usłyszeć na Eurowizji w tym roku od Chorwacji i nie tylko, ogólnie, bo niestety poziom ballad w tym roku mizerny, może jedynie "Kruna" Serbii trzyma poziom bo Maceodnia trochę za bardzo patetyczna a Rosja hmm... jeszcze bardziej więc wracając do PdF'u jak najbardziej "Kao" to świetna, melodyjna ballada w pięknym języku i jestem bardzo ciekawy jak sobie poradzi w finale, powodzenia Wink
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach