Eurowizja 2025: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Rahei
Rahei
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 92
Płeć : Female

POLSKA: Noże - Heliocentryzm Empty POLSKA: Noże - Heliocentryzm

Sro 4 Wrz - 21:51

Skrót od 2:00

"NOŻE to laureat Trójkowej Szczoty za Debiut Roku 2019 oraz Jarocińskich Rytmów Młodych[...] W 2019 roku związał się z wytwórnią FONOBO Label i wydał debiutancką płytę pt. „Gniew”."
[cyt. za stroną wytwórni Fonobo https://fonobo.pl/artysta/noze/]

Nie ma to jak zmienić decyzję sekundę przed zatwierdzeniu tematu Uśmiech z feat. na solo. Niech mają.

Cześć, po dwuletniej przerwie Całus

marjuz, Liver, Aro, Drover and hawk21cmb lubią ten post

Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 772
Płeć : Male
Wiek : 23

POLSKA: Noże - Heliocentryzm Empty Re: POLSKA: Noże - Heliocentryzm

Czw 5 Wrz - 16:46
Znam ten zespół i lubię! Nawet brałem pod uwagę wystawienie tej piosenki albo jakiejś innej od nich, kiedy planowałem wziąć Polskę w poprzedniej serii (ale nie udało się...).

Rahei lubi ten post

Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 885
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

POLSKA: Noże - Heliocentryzm Empty Re: POLSKA: Noże - Heliocentryzm

Czw 5 Wrz - 16:52
Dzień dobry POLSKA: Noże - Heliocentryzm 1f600 Po pierwsze super, że wracasz, a do tego dzielimy wspólnie strefę (oby tylko oby się bez podkradania piosenek POLSKA: Noże - Heliocentryzm 1f600 ) Serce Co do Noży - raczej to nie jest mój ulubiony typ muzyki rockowej, ale na pewno jest w stylu, w jakim zapamiętałem Twoje wcześniejsze wybory POLSKA: Noże - Heliocentryzm 1f600 Gdyby ta propozycja pojawiła się w jakiejś anonimowej na pewno byłabyś jedną z pierwszych podejrzanych!

Rahei lubi ten post

Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1908
Płeć : Male
Wiek : 30
Skąd : Ząbki/Warszawa

POLSKA: Noże - Heliocentryzm Empty Re: POLSKA: Noże - Heliocentryzm

Czw 12 Wrz - 1:14
Witamy z powrotem! Uśmiech Ten utwór reprezentuje bardzo surowy typ brzmienia i nie jest to najłatwiejsze do słuchania, ale na pewno w jakiś sposób intrygujące. No i nigdy nie słyszałem o tym zespole - fajnie poznać. Cieszy mnie, że to akurat Ty dorwałaś w tej serii Polskę, bo w kolejnych związanych z naszym krajem edycjach (których będzie wyjątkowo sporo) zapowiadają się interesujące wybory. Wink

Rahei lubi ten post

Sponsored content

POLSKA: Noże - Heliocentryzm Empty Re: POLSKA: Noże - Heliocentryzm

Powrót do góry
Pozwolenia na tym forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach