Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
marjuz
marjuz
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1246
Wiek : 23

CHORWACJA: Jack Savoretti - Written In Scars Empty CHORWACJA: Jack Savoretti - Written In Scars

Nie 12 Maj - 1:18
CHORWACJA: Jack Savoretti - Written In Scars Ynpk9kpTURBXy82NTkwMDNlODEyNjg2MDJiOTE5Y2ZjYjY1NTIxMjU3OC5qcGeSlQMAIM0EAM0CQJMFzQMUzQG8gaEwAQ

Wystawiam niemal idealnego człowieka na zamianę tref - angielski piosenkarz, z ojcem Włochem i matką pół Niemką, pół Polką nadawałby się do prawie każdej strefy. Jeden z moich ulubionych jego utworów, Written in Scars, niech nieco podniesie poziom tego konkursu :D.

Darka
Darka
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 255
Płeć : Female
Wiek : 25

CHORWACJA: Jack Savoretti - Written In Scars Empty Re: CHORWACJA: Jack Savoretti - Written In Scars

Pon 13 Maj - 21:58
Świetna propozycja. Uwielbiam głos Jacka. Piosenka idealnie nadawałaby się jako motyw do jakiegoś westernu. Życzę powodzenia z o wiele lepszą piosenką niż ostatnio
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1864
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

CHORWACJA: Jack Savoretti - Written In Scars Empty Re: CHORWACJA: Jack Savoretti - Written In Scars

Pon 13 Maj - 22:07
Ależ w tej piosence jest marjuzowo! Szeroki uśmiech To bardzo dobry i nośny kawałek, którego słucha się z przyjemnością. Już teraz to lubię i choć rozum mi podpowiada, że pozostanie w gronie takich moich mocnych średniaków i do ścisłych faworytów pewnie nie wskoczy, to jednak jakaś iskierka czegoś więcej się tam tli. Dobrze, że masz od razu finał, to zdążę się z tym jeszcze na spokojnie osłuchać.

Powodzenia! Uśmiech
Skrzeczek
Skrzeczek
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 599
Płeć : Male
Wiek : 26

CHORWACJA: Jack Savoretti - Written In Scars Empty Re: CHORWACJA: Jack Savoretti - Written In Scars

Sob 25 Maj - 14:43
Dobra propozycja z Chorwacji, która już po pierwszym odsłuchaniu się mi podoba, aczkolwiek dużo lepszym wyborem byłoby moim zdaniem Catapult i wydaje mi się, że miałby szansę się lepiej przyjąć, ale to już moje zdanie i przypuszczenia. W każdym razie, gdyby utwór musiał się kwalifikować, na pewno przepuściłbym go finału. Życzę lepszego wyniku, niż poprzedni automatyczni finaliści mieli.
Sponsored content

CHORWACJA: Jack Savoretti - Written In Scars Empty Re: CHORWACJA: Jack Savoretti - Written In Scars

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach