Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Morison
Morison
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 618
Płeć : Male

HISZPANIA: Slimane - Viens on s'aime Empty HISZPANIA: Slimane - Viens on s'aime

Wto 14 Maj - 18:15
HISZPANIA: Slimane - Viens on s'aime B1luz13cFxS._CR0,0,3840,2880_._SL1000_

Niezrażony poprzednim niepowodzeniem, kolejnego reprezentanta :spain: znowu wyszukałem wśród uczestników popularnych talent show - Slimane to zwycięzca piątej edycji francuskiego Voice'a, a jego Viens on s'aime dotarło do 10. miejsca krajowej listy przebojów w 2017 roku. I tekst wydaje się taki jakiś bardzo eurowizyjny Szeroki uśmiech :spain: :france:

Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 946
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

HISZPANIA: Slimane - Viens on s'aime Empty Re: HISZPANIA: Slimane - Viens on s'aime

Sro 15 Maj - 20:47
O Panie... Bardzo dobry wybór - naprawdę się nie spodziewałem! Szeroki uśmiech Zwrotki są przyjemne, a refren ma tyle mocy - super! Serce Lubię takie mieszane wpływy, tym bardziej zmieszane z pięknym w śpiewie :france: języku francuskim. Powodzonka! Uśmiech
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2114
Wiek : 24

HISZPANIA: Slimane - Viens on s'aime Empty Re: HISZPANIA: Slimane - Viens on s'aime

Sob 25 Maj - 15:50
Mało kreatywny wybór, trochę się zawiodłem patrząc na Twoje poprzednie udziały. :/ Piosenkę oczywiście znam, jest niezła, ale niczym nie zachwyca. Niemniej razem z video może się spodobać wielu osobom. Liczę na mniej popularne utwory następnym razem. Powodzenia!
Sponsored content

HISZPANIA: Slimane - Viens on s'aime Empty Re: HISZPANIA: Slimane - Viens on s'aime

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach