Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Skrzeczek
Skrzeczek
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 599
Płeć : Male
Wiek : 26

LITWA: Radical Face - The Road to Nowhere Empty LITWA: Radical Face - The Road to Nowhere

Pią 17 Maj - 23:58


Już nie pierwszy raz tak robię, że najpierw piszę, że chyba się nie zgłoszę, a potem jednak nie mogę się coś rozstać... a poza tym szkoda byłoby mi, gdyby zabrakło tej jednej osoby do półfinałów xD. Myślę, że czasu powinno mi spokojnie na tyle wystarczyć, aby odsłuchać piosenek i mogę się zabawić. Przyznam, że pomimo tego, że USA (+państwa wschodnie) to dosyć spore możliwości, ciężko było mi wpaść na pomysł, co wystawić. Mam jakieś tam swoje lubiane i niekotletowe utwory, ale nie wydaje mi się, aby dobrze się spisały. Zaproponuję piosenkę dosyć wydaje mi się ambitną. Nie mam za dobrych przeczuć, ale może jednak będzie dużo lepiej, niż się spodziewam i gdybym nie wystartował, nawet bym nie mógł się o tym przekonać. A jak będzie źle - ktoś musi być ostatni, ktoś jeszcze przedostatni w semi :P. Możliwe, że temat będzie edytowany za kilka dni.

Radical Face znany jest przede wszystkim z piosenki użytej w reklamie Nikon. Myślę, że większość będzie kojarzyć. Ten, kto chętny, może przesłuchać. Utwór niestety zbyt rozpoznawalny, a póki co wolałbym nie rzucać kotletami. Warto moim zdaniem przesłuchać.

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach