Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

ARMENIA: Artsvik - Fly With Me

+15
vestmann
Liver
Yngwie / admin
Jasiek1
Skrzeczek
Drover
Naar
Łosoś
Qweir
Aro
IgorBielak
iguś
mercator
Alpaka
KarolStark
19 posters
Go down

Ile punktów przyznał(a)byś Armenii?

1 - 10%
2 - 20%
0 - 0%
2 - 20%
1 - 10%
2 - 20%
0 - 0%
0 - 0%
1 - 10%
1 - 10%
 
Wszystkich Głosów: 10
 
IgorBielak
IgorBielak
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 141

ARMENIA: Artsvik - Fly With Me - Page 2 Empty Re: ARMENIA: Artsvik - Fly With Me

Sob 18 Mar - 19:11
No powiem tak. Lovewave to to nie jest. Liczyłem na coś lepszego Źle nie jest. Jest nawet dobrze, ale jakoś nie wszystko mi pasuje. Trochę to nudne, teledysk mi się nie podoba, i instrumental mógłby być lepszy. Bardziej mroczny i tajemniczy i wtedy by było lepiej, a nie jakieś afrykańsko-azjatyckie rytmy. Na końcu mogłoby być jeszcze mocniej, albo jakaś totalna zmiana tempa i wszystkiego. Po kilku przesłuchaniach jest trochę lepiej no i może w sumie dobrze, że nie jest to mroczna ballada jak nasza bo są w tym samym półfinale. Ogólnie podoba mi się, może nawet wejdzie do mojego top 10, ale gdyby zmienić parę rzeczy byłoby lepiej.
Skrzeczek
Skrzeczek
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 600
Płeć : Male
Wiek : 26

ARMENIA: Artsvik - Fly With Me - Page 2 Empty Re: ARMENIA: Artsvik - Fly With Me

Sob 18 Mar - 19:21
Słuchałem już cztery razy. Wystarczy. Fajnie, że utwór jest dosyć etniczny i opowiada jakąś historię, ale przy słuchaniu jego jest obecne to odczucie - czegoś tutaj brakuje, wyraźnie czegoś brakuje. Mimo to utwór na swój sposób jest interesujący, ale nie widzę w nim czegoś, co miałoby być dla mnie powodem do zachwycenia się nim. Nie mam pojęcia, jak może go odebrać Europa, więc nie będę oceniać jego szans. Można powiedzieć, że w pewnym stopniu jestem rozczarowany.
avatar
Jasiek1
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 8
Płeć : Male

ARMENIA: Artsvik - Fly With Me - Page 2 Empty Re: ARMENIA: Artsvik - Fly With Me

Sob 18 Mar - 20:04
Armenia w tamtym roku miała wspaniałą piosenkę, ale Fly With Me jest również dobre. Bardzo podoba mi się to, że jest niestandardowo, trochę etnicznie. Ogólnie jest dobrze, ale kompletnie nie wiem jak sobie poradzi na eurowizji.
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 862
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

ARMENIA: Artsvik - Fly With Me - Page 2 Empty Re: ARMENIA: Artsvik - Fly With Me

Sob 18 Mar - 20:10
Najlepsze w tej piosence to pierwsze 30 sekund. Im dalej w las, tym gorzej. Pod koniec już jest nużąco i męcząco. Przekombinowana piosenka, nie zdziwię się, jak Armenia polegnie w półfinale.
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

ARMENIA: Artsvik - Fly With Me - Page 2 Empty Re: ARMENIA: Artsvik - Fly With Me

Sob 18 Mar - 20:24
ja napiszę, że mi się podoba. Faktycznie część piosenki trochę się dłuży, ale to zamierzona konstrukcja utworu, która ma za zadanie podkreślenie tej mocniejszej końcówki (która według mnie jest naprawdę dobra). Trochę mistyczne, trochę etniczne, w sumie dobrze się tego słucha. Co prawda oceniamy tu piosenki, ale pozwolę sobie na skrytykowanie teledysku, który jest tragiczny, sztuczny i bardzo tani, moim zdaniem nawet psuje odbiór tej piosenki - jednak na kijowskiej scenie Armenia wypadnie jak zawsze wyśmienicie (tego jestem pewien). zostawiam 6/12

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1276
Płeć : Male
Wiek : 26

ARMENIA: Artsvik - Fly With Me - Page 2 Empty Re: ARMENIA: Artsvik - Fly With Me

Nie 19 Mar - 2:05
Odnoszę wrażenie, że Armenia była największym hypem tego sezonu preselekcyjnego. Czy piosenka okazała się tego warta?

Ujmuje mnie, że w erze eurowizyjnej globalizacji (jakkolwiek to brzmi Szeroki uśmiech), Ormianie wracają do swoich charakterystycznych, narodowych brzmień, które słychać bardziej niż w utworze Azerbejdżanu. Poza tym, nic więcej tu nie ma. Nie wykluczam jednak ewentualności, że "Fly With Me" to jedna z tych kompozycji, które w MP3 brzmią przeciętnie, a swoje największe atuty wykazują na żywo, gdy popisać wokalnie może się jej wykonawca + da się pograć prezentacją, stworzyć miły dla oka obraz. W maju może być ciekawie.
Alpaka
Alpaka
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 112
Płeć : Other / Decline to state

ARMENIA: Artsvik - Fly With Me - Page 2 Empty Re: ARMENIA: Artsvik - Fly With Me

Nie 19 Mar - 15:31
wow. brak mi słów.
biorąc pod uwagę, jaki hype był zarówno na Armenię i na Artsvik, należałoby spodziewać się czegoś, co trafi w gusta jak największej liczby osób. Doskonałą popową piosenkę, być może o zabarwieniu ludowym, unowocześnione Jan Jan.
Jednak ta kobieta przerosła moje najśmielsze oczekiwania. Mimo presji, która na niej ciążyła, szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że apetyt Armenii na zwycięstwo zdaje się z roku na rok rosnąć, stworzyła coś swojego. Efektem tego jest świetna, bardzo folklorystyczna i bardzo nowoczesna piosenka, która przywodzi na myśl utwory Bjork. Serce
Nie ma porównania niej do Ivety - obie poszły swoją drogą. I mimo, że ich piosenki mają wiele wspólnych cech, na przykład wyraźną ormiańską kulturę i doskonałą produkcję, zeszłoroczna propozycja Armenii była bardziej pod dobre miejsce na konkursie niż Fly With Me.
Oprócz piosenki jestem niezmiernie urzeczony faktem, że niektórzy uważają, że jest nudna! Jak dla mnie Armenia umacnia się na miejscu kandydata do mojego ulubionego kraju na ESC, szczególnie biorąc pod uwagę, jak słabo wybrała Estonia.
Zostawiam 12 punktów. Serce
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

ARMENIA: Artsvik - Fly With Me - Page 2 Empty Re: ARMENIA: Artsvik - Fly With Me

Wto 21 Mar - 17:39
tego robi się już za wiele ukraińskie służby analizują pobyt Artsvik na Krymie, jeśli i ona nielegalnie przekroczyła granicę (w rozumieniu ukraińskiego prawa) może być potraktowana tak jak Julia z Rosji i wykluczona z konkursu (moim zdaniem to mało prawdopodobne, ale jak się czyta takie newsy to krew zalewa). Więcej o tej sprawie w kontekście Rosji pisałem w tym poście > >TUTAJ <<

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
avatar
vestmann
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 343
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Rzeszów/Nowy Sącz

ARMENIA: Artsvik - Fly With Me - Page 2 Empty Re: ARMENIA: Artsvik - Fly With Me

Pon 27 Mar - 23:07
Przegapiłem teaser zapowiadający ormiańską propozycją, dodatkowo nie przepadałem za Artsvik w trakcie Depi Evratesil, więc wielkich oczekiwań względem utworu reprezentującego ten kaukaski kraj nie miałem. Sądząc po opiniach na forum wyszło mi to na dobre. Duża zaletą "Fly With Me" jest wykorzystanie elementów folkowych, a także raczej spokojny hipnotyzujący klimat i rytm utworu. Chociaż faktycznie środkowa część wydaje się być trochę przeciągnięta, co miejscami sprawia, że po prostu się nudzi.

7/12
Rahei
Rahei
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 86
Płeć : Female
Wiek : 33
Skąd : Kraków

ARMENIA: Artsvik - Fly With Me - Page 2 Empty Re: ARMENIA: Artsvik - Fly With Me

Sro 29 Mar - 19:08
Zawiodłam się wyborem Armenii. Niestety w ostatnich czasach mają oni tendencję do wyolbrzymiania. Robią hiper trailery, zapowiedzi jakby nie wiadomo jaki hicior miał wyjść i wprawić Azerów w osłupienie żeby było im głupio.
Fly with me jest dosyć nudne, może po kilku przesłuchaniach nieco wkręciło i zahipnotyzowało ale nic poza tym. Spodziewałam się o wiele więcej.
Przemek
Przemek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Björkman

Liczba postów : 157
Płeć : Male
Wiek : 24

ARMENIA: Artsvik - Fly With Me - Page 2 Empty Re: ARMENIA: Artsvik - Fly With Me

Sob 1 Kwi - 11:37
Kibicowałem Artsvik w Depi Evratesil, zaprezentowała tam kawał głosu i sporą dawkę dobrych umiejętności wokalnych. Chętnie wracam do jej występów z tamtych preselekcji. Po zwycięstwie pozostało mi się tylko cieszyć i czekać na eurowizyjny utwór.

A ten zrobił na mnie ogromne wrażenie. Po teaserze spodziewałem się trochę czegoś innego, ale nie mogę powiedzieć, że się zawiodłem - wręcz przeciwnie. Ta piosenka porwała mnie w swoją orientalną, etniczną podróż praktycznie już za pierwszym przesłuchaniem. Cóż za wokal, cóż za piękne dźwięki! Szeroki uśmiech Najmocniejszym punktem całości na pewno jest końcówka - często miewam przy niej ciarki i nie rozumiem, jak można stwierdzić, że jest nudnie. Jest genialnie, tak samo jak rok temu (choć podobnie jak Alpaka, wzbraniam się od porównywania obu artystek), Armenia trzyma świetny poziom, a ja trzymam mocno kciuki za dobre miejsce w finale.

#goArtsvik #flywithmehajoohaj Serce
P.S. czy tylko mi tak bardzo podoba się teledysk? Mógłbym oglądać bez końca. Szeroki uśmiech
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1872
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

ARMENIA: Artsvik - Fly With Me - Page 2 Empty Re: ARMENIA: Artsvik - Fly With Me

Sob 1 Kwi - 23:43
Piosenka bardzo mi się podoba i w żadnym razie nie czuję się rozczarowany, choć właściwie też niczego szczególnego nie oczekiwałem. A jest bardzo fajna orientalna atmosfera - szczególnie lubię to brzdąkanie w tle przewijające się przez całą piosenkę.
Insiles
Insiles
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 107
Płeć : Male
Skąd : Częstochowa

ARMENIA: Artsvik - Fly With Me - Page 2 Empty Re: ARMENIA: Artsvik - Fly With Me

Sro 3 Maj - 13:07
Tylko 25s tego utworu jest dobra, a potem....no nie wiem jak mam to opisać, czy nijakie, czy to jest grafomania, czy to nie moje klimaty nie wiem, ale wiem że mi się nie podoba.
1/12.
Sponsored content

ARMENIA: Artsvik - Fly With Me - Page 2 Empty Re: ARMENIA: Artsvik - Fly With Me

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach