Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Sebek
Sebek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 675
Płeć : Male
Wiek : 20

WYNIKI Empty WYNIKI

Sob Lip 20, 2019 10:14 pm
WYNIKI FINAŁU 7. EDYCJI PIOSENKI DLA FORUM
https://scorewiz.eu/scoreboard/view/274997/7-edycja-pdf---duety































































1. :sspain: HISZPANIA: Rat City feat. Isak Heim - Kind of Love - 98 pkt. (Morison)

2. :snorway: NORWEGIA: The Brummies feat. Kacey Musgraves - Drive Away - 95 pkt. (Drover)

3. :sgreece: GRECJA: Ruelle feat. Fleurie - Carry You - 85 pkt. (Aleks)

Blisko podium byli:

4. :sukraine: UKRAINA: Grimes (feat. HANA) - We Appreciate Power - 83 pkt. (Cryo)
5. :ssweden: SZWECJA:  Izabell feat. Ary - Syner - 81 pkt. (Sebek)

WYNIKI AuISm5C

Dziękuję bardzo wszystkim za udział w 7. edycji PdF. Do zobaczenia w ósmej, którą poprowadzi dla was @Sebek, czyli ja Uśmiech
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2114
Wiek : 24

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Sob Lip 20, 2019 10:41 pm
Podczas wyników zapowiadało się na dość sromotną porażkę, ale jest świetne 8. miejsce, co z tak odważnym wyborem uważam za sukces równoważny z poprzednimi wynikami. Dziękuję kochani za docenienie.
Wyniki są naprawdę fajne, jedynie Grecję wywaliłbym z podium. Gratki :spain: Hiszpanio, piosenka genialna! Serce Jeden z lepszych winnerów póki co. Mojemu prywatnemu top5 dziękuję za piosenki, do których będę wracać!
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1275
Płeć : Male
Wiek : 26

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Sob Lip 20, 2019 11:09 pm
Brawo Morison, też długo nie czekałeś na wygraną po debiucie. Szkoda, że Australia oraz Holandia tak nisko. Powinny być wyżej chociażby dlatego, że od początku nie zastanawiałem się nad punktami dla nich i miałem chociaż te 2 miejsca z bani Uśmiech

Uznałem, że każda pozycja końcowa wyższa niż startowa będzie sukcesem, więc takie 50/50. Dzięki za punkty, w odróżneniu od poprzedniej edycji z dużym finałem, tu nie miałem zbyt wygórowanych oczekiwań. Ostatecznie dobrze się stało, że jednak nie wygrałem, bo w Liechtensteinie cała kasa idzie teraz na import coli z Wenezueli.
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1864
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Sob Lip 20, 2019 11:48 pm
Prawie cała stawka prezentowała równy, mocny poziom, więc na to jakie konkretnie będą wyniki miałem nieco wywalone. Szeroki uśmiech Choć zwycięskiej :spain: Hiszpanii punktów ostatecznie nie przyznałem, to piosenkę lubię, a teledysk uwielbiam. Serce Morison w każdej kolejnej edycji pokazywał jakość i choćby z tego powodu to zwycięstwo mnie cieszy. Gratulacje! Uśmiech

Muszę wspomnieć też o zwyciężczyniach naszych serc - szkoda, że boska :australia: Australia nie dotarła choćby do tego top 10, ale mimo to miło, że niektórzy potrafili docenić tę specyficzną jakość. Wink

O dziwo udało mi się idealnie wytypować swój własny wynik - dokładnie 12. miejsca się spodziewałem, Dastame może to potwierdzić. Szeroki uśmiech Niby powinien być niedosyt przez otarcie się o top 10, ale i tak jestem wdzięczny za wasze punkciki, a w szczególności za dwunastki od :france: Karola i :liechtenstein: Livera. O ile do większości swoich startów w KPdF podchodziłem z dystansem, to akurat na tym dość mocno mi zależało. Początek głosowania był dla mnie dość smutny, ale końcówka mi to wynagrodziła i cieszę się, że znaleźli się ludzie, którym ta piosenka przypadła do gustu tak bardzo jak mnie. Uśmiech
Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 762
Płeć : Male
Wiek : 23

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Sob Lip 20, 2019 11:57 pm
Mało brakowało, a zaliczyłbym swoją pierwszą wygraną. Dzięki za wszystkie punkty i drugie miejsce, bardzo lubię ten utwór i fajnie, że innym też się spodobał. 😉 Zwycięska propozycja w ogóle mi się nie podoba tak samo jak bardzo przeceniona Grecja, no ale gratuluję. 😀

Do zobaczenia w następnej edycji. Oby była tak samo mocna.
Morison
Morison
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 618
Płeć : Male

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie Lip 21, 2019 11:07 am
Wielkie dzięki za wszystkie punkty, w szczególności dla @marjuz, @Dawid, @Sebek, @Dastame, szczerze mówiąc liczyłem na dobre miejsce = takie w top10,  ale miło, że propozycja aż tak bardzo przypadła części użytkowników do gustu Szeroki uśmiech

Gratulacje dla pozostałych z czołówki, :norway: i :greece: się tak wysoko nie spodziewałem, zaskoczenie in minus dla mnie to na pewno miejsca :turkey:, :italy:, :finland: i aż tak strasznie nisko umiejscowiony :liechtenstein: może na Ibizie szczęście bardziej będzie sprzyjało Uśmiech
Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 946
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie Lip 21, 2019 11:38 am
O matko kochana - co tu się zadziało? :shock: Ogromnie dziękuję za moje pierwsze (bardzo niespodziewane) podium w KP - PdFowej przygodzie. Serce

Dziękuję bardzo wszystkim, którzy dali mi punkty - szczególnie @Yngwie , @iguś i @vestmann za 12 punktów Serce Serce Serce oraz @Wonder i @Xytros za 10 punktów Serce Serce .

Co do wyników - serdecznie gratuluję zwycięzcy @Morison, jest to zwycięstwo spodziewane i zasłużone - fajnie, że zobaczymy się w :spain: Ibizie. Szeroki uśmiech

No właśnie... :spain: Ibiza... Miałem już w sumie przygotowaną piosenkę na 8. Edycję, ale zdobyte teraz podium zmotywowało mnie do dalszych poszukiwań. Trzymajcie kciuki i do zobaczenia! Serce
iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 912
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Pon Lip 22, 2019 11:28 am
Gratki dla Morisona! Piosenka hiszpańska ma spory potencjał do wkręcenia się, wygrana zasłużona jak najbardziej! Szeroki uśmiech
Bosskie dzia za 12 od Fenistila i Wondera, 10 od Livera i za każdy inny punkcik. <3 Wystawiając tak specyficzny utwór nie zdziwiłbym się lokatą w bottom5, więc 14. miejsce jest dla mnie satysfakcjonujące. Uśmiech Psychofanki tenisa łączmy się! Serce
marjuz
marjuz
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1246
Wiek : 23

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Pon Lip 22, 2019 4:04 pm
Serdeczne gratulacje dla użytkowników :sweden: @Sebek, :poland: @Dawid, :belgium: @Batiooo, :israel: @Szymek79 oraz :ukraine: @Cryo  za posiadanie bardzo dobrego gustu i doprowadzenie do świetnych wyników tej edycji. gratki dla was

Jeżeli chodzi o mnie, to długo się zastanawiałem czy 12 dać :norway: czy :spain:, padło na Hiszpanię, teraz 12 dałbym Norwegii, dobrze więc że obie piosenki znalazły się w TOP 2 też w wynikach. Edycja w sumie dość udana, dobry poziom, sporo różnorodności, można było ją tylko po prostu inaczej nazwać (np. "kolaboracje" nw). Liczę na lepszą frekwencję w krajówce!
avatar
vestmann
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 342
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Rzeszów/Nowy Sącz

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Wto Lip 23, 2019 9:54 pm
Przyznam się, że jestem mocno zaskoczony swoim wynikiem. Spodziewałem się miejsca pod koniec stawki, a tutaj po raz drugi udało się wejść do Top 10. Dziękuję za głosy, szczególnie :greece: @Aleks za "12".

Przechodząc do najważniejszych wyników - bardzo dobry zwycięzca tej edycji nam się trafił Uśmiech Ogólnie wszystkie utwory, które znalazły się na podium były w moim Top 4 także na lepszy wynik nie mógłbym liczyć. Gratulację dla wszystkich Uśmiech Szkoda :finland: Finlandii i :turkey: Tucji, mogłyby znaleźć się wyżej. :armenia: Armenia i :croatia: Chorwacja też nie zasługiwały na tak niskie miejsca. Punktów co prawda nie przyznałem, ale obie o włos otarły się o punkty ode mnie i po cichu liczyłem, że inni bardziej wesprą punktowo. Szkoda, że się nie udało
Sponsored content

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach