Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1275
Płeć : Male
Wiek : 26

WYNIKI  Empty WYNIKI

Sob 13 Sie - 22:30
WYNIKI FINAŁU 57. EDYCJI PIOSENKI DLA FORUM




[You must be registered and logged in to see this link.]































1. :siceland: ISLANDIA: Sivan Talmor - Fire - 95 pkt. (marjuz)

2. :sportugal: PORTUGALIA: Lizzo - Special - 72 pkt. (Dawid)

3. :sgermany: NIEMCY: Isak Danielson - Remember To Remember Me - 69 pkt. (Radek)

4. :suk: WIELKA BRYTANIA: Jasmin - lovecrime - 66 pkt. (Morison)
5. :saustralia: AUSTRALIA: The Weeknd - Less Than Zero - 60 pkt. (Szymek79)

[You must be registered and logged in to see this image.]

Wszyscy zagłosowali

Dziękuję Wam za udział, gratulacje dla :iceland: marjuza i zapraszam do kolejnej edycji w Vík í Mýrdal, którą poprowadzi dla Was [You must be registered and logged in to see this link.].

Dawid, marjuz, Aleks and Morison lubią ten post

Radek
Radek
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 87
Płeć : Male
Wiek : 34
Skąd : Łódzkie

WYNIKI  Empty Re: WYNIKI

Sob 13 Sie - 23:08
Jeeeej.
Ekstra powrót Szeroki uśmiech Od razu podium, dzięki wielkie Szeroki uśmiech Szeroki uśmiech Szeroki uśmiech Szeroki uśmiech

No i oczywiście gratulacje dla :iceland: marjuza i reszty uczestników Uśmiech

Dawid, marjuz and Liver lubią ten post

cryo_official_profile
cryo_official_profile
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Non-binary

Liczba postów : 141
Płeć : Other / Decline to state
Wiek : 24

WYNIKI  Empty Re: WYNIKI

Nie 14 Sie - 14:10
jakie wstretne wyniki
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1855
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

WYNIKI  Empty Re: WYNIKI

Nie 14 Sie - 14:39
Molitva za tych, którzy nie chcą być przyjaciółmi JEZUSA i wolą rozkładać nogi niż otworzyć Biblię i grzecznie się wypiąć jak Pan Bóg przykazał.

Dawid, marjuz and Aleks lubią ten post

Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2109
Wiek : 24

WYNIKI  Empty Re: WYNIKI

Nie 14 Sie - 15:06
Winner fantastyczny, bezkonkurencyjny. Ja mega dziękuję za drugie z rzędu 2. miejsce!!! Totalnie spodziewałem się wyniku poza Top10, a tu taka niespodzianka.

Fenistil and Aleks lubią ten post

justi578
justi578
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 200
Płeć : Female
Wiek : 25
Skąd : Wilkowice

WYNIKI  Empty Re: WYNIKI

Nie 14 Sie - 15:10
Gratulacje [You must be registered and logged in to see this link.], zasłużone zwycięstwo Zakochany
I dziękuję za wszystkie punkty oddane na moją piosenkę Ulga

marjuz lubi ten post

marjuz
marjuz
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1241
Wiek : 23

WYNIKI  Empty Re: WYNIKI

Nie 14 Sie - 22:13
Dziękuję wam wszystkim za odrobinę nostalgii w tym pędzącym jak pociąg świecie. "Time" pochodzi z 2016 roku, który był dla mnie początkiem eurowizyjnej przygody z forum, niedługo po tym zaczęła się moja przygoda z KP. "Time" to mocno "mój" utwór i chyba najbardziej mój zwycięzca, nawiązanie do moich country upodobań z tego okresu, które zostały tu złączone klamrą z nieco zmienionym gustem bardziej patrzącym na art.

To dla mnie czwarta muzyczna wycieczka do :israel:. Wcześniejsze trzy wyprawy miały trochę gorszy rezultat w wynikach, ale lepszy rezultat w sercu:

16 edycja (Bliskowschodnia) - :switzerland: [You must be registered and logged in to see this link.] (10 miejsce)
29 edycja (Rzadkojęzykowa) - :ireland: [You must be registered and logged in to see this link.] (11 miejsce)
45 edycja (Zespołowa) - :portugal: [You must be registered and logged in to see this link.] (10 w semi xDDDDD złote czasy pdf)

"My Baby Boy" i "Pitronot zmanim" oceniam jako jedne z najlepszych piosenek jakie wystawiłem w konkursach i jakie w ogóle słuchałem w życiu. "Time" w dużej mierze do nich nawiązuje. Dziękuję wszystkim niezależnie od ilości przyznanych punktów. Całus

.....................................


"Mama w domu mówiła, że jak zboże da się do młyna, zmieli się mąkę, wykopie ziemniaki i zakisi kapustę, to głodu nie będzie"

Dawid, Fenistil and justi578 lubią ten post

Sponsored content

WYNIKI  Empty Re: WYNIKI

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach