Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
KarolStark
KarolStark
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Lolita

Liczba postów : 930
Płeć : Male
Wiek : 23
Skąd : santa cruz de la papaya (tenerife)
https://www.lecznicadrcocktora.pl/asystentka

WYNIKI Empty WYNIKI

Sob 15 Cze - 22:35
WYNIKI FINAŁU 5. EDYCJI PIOSENKI DLA FORUM
https://scorewiz.eu/scoreboard/view/268270/5-edycja-pdf---nieanglojzyczna-fina































































1. :sfrance: FRANCJA: Alice et Moi - Filme Moi - 96 pkt. (KarolStark)

2. :spoland: POLSKA: TRESOR, Msaki - Sondela - 93 pkt. (Dawid)

3. :sisrael: IZRAEL: Christine and the Queens - La marcheuse - 82 pkt. (Szymek79)

Blisko podium byli:

4. :sbelgium: BELGIA: FAUN - Federkleid - 79 pkt. (Batiooo)
5. :snorway: NORWEGIA: Anette Olzon - Vintersjal - 75 pkt. (Drover)

WYNIKI 5_pdf_10

Dziękuję bardzo wszystkim za udział w 5. edycji PdF. Do zobaczenia w szóstej, którą poprowadzi dla was @Wonder .
avatar
Gość
Gość

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Sob 15 Cze - 22:39
lol
Dastame
Dastame
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 891
Płeć : Male
Wiek : 23

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Sob 15 Cze - 22:42
lol
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 862
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Sob 15 Cze - 22:50
Gratki :france: Karol! Chociaż przyznam, że po raz kolejny zwycięska piosenka średnio mnie satysfakcjonuje. Po kilku przesłuchaniach nadal nie mogę jej zapamiętać, do tego w edycji, gdzie była taka różnorodność językowa wygrywa utwór po francusku, który w konkursie regularnie się przewija... Do tego prawie wszystkie moje noty wylądowały gdzieś poza Top 10 #najgorzej. Dobrze, że chociaż :israel: i :spain: ratują honor mojego gustu xd

A propo dziękuję wszystkim za szóste, ultrawysokie w tej edycji miejsce. Po mieszanych komentarzach nastawiałem się na miejsce gdzieś w środku/na końcu stawki, a tu udało się do Top 10 wskoczyć o.O Szczególnie kisski dla :ukraine: :denmark: :georgia: i :spain: oraz dla tych, którym spodobały się Niemcy w wydaniu hebrajskojęzycznym


Ostatnio zmieniony przez Aro dnia Sob 15 Cze - 23:15, w całości zmieniany 1 raz
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1275
Płeć : Male
Wiek : 26

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Sob 15 Cze - 23:00
Brawo Karol, chociaż piosenka słaba, nawet jak na tę edycję :P Ogółem Top 5 jest jednak w porządku, nie dość, że Izrael i Belgia to jeszcze Polska. Estonia, tak jak myślałem, bardzo nisko, ale za to z niezłą przewagą nad bottom 2.

Dużo do Top 10 nie zabrakło, ale trzeba cieszyć się tym, co jest. Przy półfinałach mogłoby być różnie. A i po fakcie nie jestem w pełni zadowolony z tego wyboru. Można było wystawić coś charakterystyczniejszego.
Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 946
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Sob 15 Cze - 23:09
Czy tylko dla mnie :poland: "Sondela" była pewniakiem do zwycięstwa? Serdecznie gratuluję :france: Karolku, ale jak dla mnie to jedna z Twoich słabszych piosenek. Nie mogę ukryć swojego rozczarowania tym, że to :poland: "Sondela" nie znalazła się na najwyższym stopniu podium. Ze swojej strony bardzo dziękuję za wszystkie punkty (w szczególności za 12 pkt od :germany: Aro - super, że piosenka Ci się spodobała... Serce ).
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2114
Wiek : 24

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Sob 15 Cze - 23:09
Ayy carrumba. Można powiedzieć, że drugi raz z rzędu zabieram sobie zwycięstwo własnymi głosami :' ))) No cóż, mogę jedynie max podziękować za głosy na :poland: Polskę, które dały ponownie podium! Wyraźnie widzę, że blok osób, które mnie punktują się stagnuje. Miło, że jest jakaś konsekwencja w trafaniu w gust osób, z którymi nadaję na podobnych falach. Odbieram to zatem na plus i oby za edycję udało mi się ponownie zaciekawić.
:france: Winner nieco typowy, ale gratulacja, piosenka mogła się spodobać dużej grupie. 3. miejsce :israel: Izraela cieszy, bo to fantastyczny utwór. Najbardziej dumny jestem z tego, że obroniłem się obok francuskiego zalewu. :P
O reszcie wyników wolę nie mówić, bo to i tak wielka loteria była.
Statystyka podpowiada, że za edycję Polska mogłaby w końcu spaść niżej, ale postaram się ponownie przyłożyć do poszukiwań i wybrać szczerą perełeczkę jak przy dwóch ostatnich razach.
Batiooo
Batiooo
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 304
Płeć : Male
Wiek : 23

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Sob 15 Cze - 23:24
Dziękuję za miejsce w top5 i wszystkie punkty, nie spodziewałem się :bounce: <3
Gratulacje dla :france: Karola, zasłużone zwycięstwo. Brawo dla Dawida za odwagę, jak widać opłaciło się
Reszta wyników też spoko, ale trochę bym pozmieniał. Wyżej :liechtenstein: :greece: :netherlands: :ukraine: & :denmark:!
Do zobaczenia w następnej edycji!
KarolStark
KarolStark
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Lolita

Liczba postów : 930
Płeć : Male
Wiek : 23
Skąd : santa cruz de la papaya (tenerife)
https://www.lecznicadrcocktora.pl/asystentka

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 16 Cze - 11:32
Dziękuję bardzo za wszystkie punkty, te małe i te duże. To była bardzo dziwna edycja, a i głosy dla niektórych na pewno nie układało się łatwo.
Brawa dla całego top5. Jest naprawdę w porządku. Szkoda jedynie, że wyżej nie znalazły się Szwecja wraz z Ukrainą.
Jeszcze raz dzięki, a następnej edycji widzimy się w :france: Nicei!
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 16 Cze - 12:07
TO była bardzo dobra edycja, zwycięzca również akceptowalny, gratuluję Francji :france: Cieszy wysokie miejsce :norway: i :germany: jedynie Mahmood trochę za nisko, ale tak to jest z po-eurowizyjnymi artystami w tym konkursie Uśmiech

Dziękuję za wszystkie punkty oddane na :denmark: Danię a w szczególności za:
12 :czech: @monkeyy
10 :belgium: @Batiooo
8 :germany: @aro

Serce


Ostatnio zmieniony przez Yngwie dnia Nie 16 Cze - 12:11, w całości zmieniany 2 razy

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
avatar
Gość
Gość

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 16 Cze - 12:08
Yngwie napisał:TO była bardzo dobra edycja, zwycięzca również akceptowalny, gratuluję Francji :france: Cieszy wysokie miejsce :norway: i :germany: jedynie Mahmood trochę za nisko, ale tak to jest z po-eurowizyjnymi artystami w tym konkursie Uśmiech

Dziękuję za wszystkie punkty oddane na :denmark: Danię a w szczególności za:
12 :belgium: @Batiooo
10 :georgia: @Contratiempo
8 :ukraine: @Cryo

Serce

pomylilas mnie z Aro misia
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 16 Cze - 12:12
Cryo napisał:
pomylilas mnie z Aro misia

nie tylko Ciebie, źle spojrzałem Uśmiech
avatar
vestmann
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 342
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Rzeszów/Nowy Sącz

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 16 Cze - 12:47
Jak chyba wszyscy się spodziewali wyniki okazały się wielką loterią. No i skończyło się na tym że w Top 3 nie znalazła się ani jedna piosenka której przyznałem punkty. No cóż...tak czasem bywa... Szkoda, że :belgium Belgia czy :norway: Norwegia nie zmieściły się na podium, zwłaszcza że niewiele im brakło. :czech: Czechy, :sweden: Szwecja, :italy: Włochy i :finland: Finlandia również zasługiwały na zdecydowanie wyższe lokaty.

Ze swojej strony dziękuje za wszystkie głosy na :iceland: Islandię Szeroki uśmiech spodziewałem się że skończę w bottom 5, a tutaj jednak udało się zająć całkiem przyzwoitą pozycjęUśmiech
Sponsored content

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach