Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

MACEDONIA: Jana Burčeska - Dance Alone

+19
marjuz
vestmann
Jasiek1
CzerwonePaznokcie
Skrzeczek
Alpaka
monkeyy
Jasiek
Łosoś
DanielW
IgorBielak
Aro
Yngwie / admin
yourraxus
mercator
Szymek79
Liver
iguś
KarolStark
23 posters
Go down

Ile punktów przyznał(a)byś Macedonii?

7 - 39%
5 - 28%
1 - 6%
2 - 11%
0 - 0%
1 - 6%
0 - 0%
1 - 6%
1 - 6%
0 - 0%
 
Wszystkich Głosów: 18
 
KarolStark
KarolStark
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Lolita

Liczba postów : 928
Płeć : Male
Wiek : 23
Skąd : santa cruz de la papaya (tenerife)
https://www.lecznicadrcocktora.pl/asystentka

MACEDONIA: Jana Burčeska - Dance Alone Empty MACEDONIA: Jana Burčeska - Dance Alone

Sob 4 Mar - 14:52
Reprezentantką :macedonia: Macedonii podczas 62. Konkursu Piosenki Eurowizji na Ukrainie została macedońska piosenkarka Jana Burčeska.

MACEDONIA: Jana Burčeska - Dance Alone _02122016_032837_15259168_1185996711437344_2753655917774849592_o



Ostatnio zmieniony przez KarolStark dnia Pią 10 Mar - 21:25, w całości zmieniany 1 raz
iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 912
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

MACEDONIA: Jana Burčeska - Dance Alone Empty Re: MACEDONIA: Jana Burčeska - Dance Alone

Wto 7 Mar - 22:46
Piemiera piosenki :macedonia: już 10 marca o godzinie 20:15. Uśmiech źródło

A pod tym linkiem w piątek o 20:15 będzie można obejrzeć program, w którym zostanie zaprezentowana piosenka Jany: http://play.mrt.com.mk/live/mrt1
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1275
Płeć : Male
Wiek : 26

MACEDONIA: Jana Burčeska - Dance Alone Empty Re: MACEDONIA: Jana Burčeska - Dance Alone

Sro 8 Mar - 1:13
Krótko po tym, jak Jana została ogłoszona reprezentantką Macedonii, na Bałkanach zrobiło się trochę głośno. Pojawiła się teoria, że o nominacji artystki na Eurowizję zadecydowała pozycja polityczna jej ojca (Mitko Burčevski jest bardzo ważnym współpracownikiem ambasadora USA w Skopje). Dobrze, że to minęło i mam cichą nadzieję na ciekawy utwór z ojczyzny Kaliopi.
Szymek79
Szymek79
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 534
Płeć : Male

MACEDONIA: Jana Burčeska - Dance Alone Empty Re: MACEDONIA: Jana Burčeska - Dance Alone

Pią 10 Mar - 21:04
"Dance Alone" to tegoroczna macedońska propozycja.

mercator
mercator
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 519
Płeć : Male
Skąd : Stalowa Wola

MACEDONIA: Jana Burčeska - Dance Alone Empty Re: MACEDONIA: Jana Burčeska - Dance Alone

Pią 10 Mar - 21:10
Nie spodziewałem się takiej piosenki po Macedonii. Chyba najlepsza piosenka w historii tego kraju na ESC, jak dla mnie murowany faworyt do awansu do finału, a finale może odniesie taki sam sukces jak Bułgaria rok temu. Ciekawy jestem tylko jak ta piosenka zabrzmi na żywo...


Ostatnio zmieniony przez mercator dnia Pią 10 Mar - 21:16, w całości zmieniany 1 raz
Szymek79
Szymek79
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 534
Płeć : Male

MACEDONIA: Jana Burčeska - Dance Alone Empty Re: MACEDONIA: Jana Burčeska - Dance Alone

Pią 10 Mar - 21:15
mercator napisał:Nie spodziewałem się takiej piosenki po Macedonii. Chyba najlepsza piosenka w historii tego kraju na ESC, jak dla mnie murowany fawory do awansu do finału, a finale może odniesie taki sam sukces jak Bułgaria rok temu. Ciekawy jestem tylko jak ta piosenka zabrzmi na żywo...
Zgadzam się w 100% nie spodziewałem się tak dobrej piosenki z FYR-u i jak nigdy będę trzymał kciuki za finał.
yourraxus
yourraxus
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Pride

Liczba postów : 51
Płeć : Female
Wiek : 24

MACEDONIA: Jana Burčeska - Dance Alone Empty Re: MACEDONIA: Jana Burčeska - Dance Alone

Pią 10 Mar - 21:19
Nowoczesna, dobrze wyprodukowana radiówka od Maceodnii? Wow. Szeroki uśmiech Finał obowiązkowy. 10/12.
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

MACEDONIA: Jana Burčeska - Dance Alone Empty Re: MACEDONIA: Jana Burčeska - Dance Alone

Pią 10 Mar - 21:50
fajnie, fajnie... Macedonia zaskoczyła pozytywnie! chyba najlepszy jej utwór w historii startów na Eurowizji (i wcale tu nie przesadzam). Oczywiście chyba nic nie zdetronizuje moich klimatów czyli Belgii na moim pierwszym miejscu, ale zapraszam Macedonię do top3! 10/12

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1275
Płeć : Male
Wiek : 26

MACEDONIA: Jana Burčeska - Dance Alone Empty Re: MACEDONIA: Jana Burčeska - Dance Alone

Pią 10 Mar - 21:57
Nawet Macedonia, co się dzieje z tym konkursem? :| Gorąco liczyłem z ich strony na jakieś narodowe brzmienia i oczywiście ojczysty język. A tu taka radiówka po angielsku. Nie ma tragedii, bo piosenka jest po prostu przeciętna/średnia, ale godna bardziej jakiegoś zachodnioeuropejskiego kraju, który szuka na Eurowizji swojej tożsamości. Natomiast taki utwór wystawił kraj z południowosłowiańską duszą.

Ręce opadają.
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 856
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

MACEDONIA: Jana Burčeska - Dance Alone Empty Re: MACEDONIA: Jana Burčeska - Dance Alone

Pią 10 Mar - 22:10
Wow, wow, wow, jestem pod wielkim wrażeniem tej propozycji. Jak na piosenkę robioną na szybko to jest świetnie. Nowocześnie, świeżo - czego chcieć więcej Serce Jest tylko jeden problem - gdyby ta piosenka reprezentowała inny kraj, to awans (szczególnie z II półfinału) byłby pewniakem, jednak to Macedonia - oni potrafią zabić każdą piosenkę prezentacją sceniczną. Mimo to najlepsza :macedonia: ever, postęp od ostatniego roku kosmiczny. 12!
mercator
mercator
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 519
Płeć : Male
Skąd : Stalowa Wola

MACEDONIA: Jana Burčeska - Dance Alone Empty Re: MACEDONIA: Jana Burčeska - Dance Alone

Pią 10 Mar - 22:22
Aro napisał: Jest tylko jeden problem - gdyby ta piosenka reprezentowała inny kraj, to awans (szczególnie z II półfinału) byłby pewniakem, jednak to Macedonia - oni potrafią zabić każdą piosenkę prezentacją sceniczną. Mimo to najlepsza :macedonia: ever, postęp od ostatniego roku kosmiczny. 12!

Dopóki na ESC był tylko jeden półfinał (czyli było trudniej) to Macedonia zawsze awansowało do finału. Jak wprowadzono dwa półfinały to FYR Macedonia awansowała tylko jeden raz na 9!!! Przypuszczam że w końcu przełamią złą passę i w tym roku uda im się awansować do finału. Dużo jednak będzie zależało od występu na żywo...
IgorBielak
IgorBielak
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 141

MACEDONIA: Jana Burčeska - Dance Alone Empty Re: MACEDONIA: Jana Burčeska - Dance Alone

Pią 10 Mar - 22:30
No nie spodziewałem się! Tak dobra i nowoczesna piosenka z Macedonii :shock:
Gratuluję. JESC 2016 też w sumie mieli fajną piosenkę, wszyscy się zachwycali, a skończyli nisko. Mam nadzieję, że tym razem zostaną docenienie, że Jana wykombinuje jakiś fajny występ i wejdą w końcu do finału. Teraz bardzo im się to należy.
iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 912
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

MACEDONIA: Jana Burčeska - Dance Alone Empty Re: MACEDONIA: Jana Burčeska - Dance Alone

Pią 10 Mar - 22:33
Ło Panie, czy to na pewno :macedonia: Macedonia? :shock: Od momentu gdy usłyszałem, że piosenka jest robiona na szybko, to nie miałem absolutnie żadnych oczekiwań, a tutaj ten bałkański kraj zaprezentował nam świeżą, nowoczesną, wpadającą w ucho radiówkę na światowym poziomie. Szeroki uśmiech No jestem w szoku. Cóż tu więcej mówić, Macedonia spisała się na medal! Musi być w finale, nie ma innej opcji. 8)

Dla formalności - 12/12. Serce
DanielW
DanielW
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 209
Płeć : Male
Wiek : 25

MACEDONIA: Jana Burčeska - Dance Alone Empty Re: MACEDONIA: Jana Burčeska - Dance Alone

Pią 10 Mar - 22:48
Macedonia KOMPLETNIE mnie zaskoczyła. Na początku, gdy usłyszałem zwrotkę, bardzo skojarzyło mi się to z belgijską Laurą Tesoro, której piosenki do tej pory nie trawię. Ale potem wszedł genialny refren Serce Bardzo na czasie, ale jednocześnie nie ma się wrażenia, że utwór jest w jakiś sposób oklepany. Na plus mogę jeszcze zaliczyć teledysk z ciekawą historią, przesłaniem. No cóż, pozostaje się już martwić o prezentację w maju, tak jak wspomnieli moi poprzednicy :P
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1582
Płeć : Male
Wiek : 22

MACEDONIA: Jana Burčeska - Dance Alone Empty Re: MACEDONIA: Jana Burčeska - Dance Alone

Sob 11 Mar - 0:49
Fajna piosenka . Czy ma szanse na zwycięstwo , raczej nie.. SF2 jest raczej słabszy niż "polski półfinał" według mnie spokojnie wyjdzie.Jutro zaś żyje jedną osobą. GO LOLITA Szeroki uśmiech. Co do piosenki 2 pkt ode mnie.
Sponsored content

MACEDONIA: Jana Burčeska - Dance Alone Empty Re: MACEDONIA: Jana Burčeska - Dance Alone

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach