Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

MACEDONIA: Jana Burčeska - Dance Alone

+19
marjuz
vestmann
Jasiek1
CzerwonePaznokcie
Skrzeczek
Alpaka
monkeyy
Jasiek
Łosoś
DanielW
IgorBielak
Aro
Yngwie / admin
yourraxus
mercator
Szymek79
Liver
iguś
KarolStark
23 posters
Go down

Ile punktów przyznał(a)byś Macedonii?

7 - 39%
5 - 28%
1 - 6%
2 - 11%
0 - 0%
1 - 6%
0 - 0%
1 - 6%
1 - 6%
0 - 0%
 
Wszystkich Głosów: 18
 
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

MACEDONIA: Jana Burčeska - Dance Alone - Page 2 Empty Re: MACEDONIA: Jana Burčeska - Dance Alone

Sob 11 Mar - 9:13
Cisza i łosoś napisał:Fajna piosenka . Czy ma szanse na zwycięstwo , raczej nie.. SF2 jest raczej słabszy niż "polski półfinał" według mnie spokojnie wyjdzie.Jutro zaś żyje jedną osobą. GO LOLITA Szeroki uśmiech. Co do piosenki 2 pkt ode mnie.

Ja za Lolita nie przepadam, ale chyba zgarnie głosy widzów. btw, fajny nick - taki skandynawski.. cisza i łosoś. Uśmiech

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
Jasiek
Jasiek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 241
Wiek : 24

MACEDONIA: Jana Burčeska - Dance Alone - Page 2 Empty Re: MACEDONIA: Jana Burčeska - Dance Alone

Sob 11 Mar - 11:10
Wooooooooooooow, a przyznam się że po tych wszystkich plotkach i "5 hours" straciłem wiarę w tegoroczną Macedonię a dostałem coś w 100% w moim stylu. Dosłownie wszystko podoba mi się w tej piosence a jeśli ktoś puściłby mi ten utwór bez podania nazwy kraju to Macedonia byłaby chyba jednym z ostatnich krajów, które podejrzewałbym o coś takiego. Serce Nowocześnie, chwytliwie, a do tego świetny teledysk. :3 Mój nowy lider. 12/12
avatar
Gość
Gość

MACEDONIA: Jana Burčeska - Dance Alone - Page 2 Empty Re: MACEDONIA: Jana Burčeska - Dance Alone

Sob 11 Mar - 13:02
Piosenka brzmi jak taki typowy utwór wystawiany w KP co ma ochotę znaleźć się w top 5 Szeroki uśmiech
Świeży, chwytliwy kawałek, dosyć optymistyczny wszystko ładnie cacy ale do mnie to nie przemawia do końca, lecz zgodzę się z resztą, jeden z lepszych utworów, jakie nam Macedonia dała i podnosi poziom tegorocznej Eurowizji (nie spodziewałem się tego xD).
Dobra robota i daje tej propozycji solidne 7.
monkeyy
monkeyy
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 85

MACEDONIA: Jana Burčeska - Dance Alone - Page 2 Empty Re: MACEDONIA: Jana Burčeska - Dance Alone

Sob 11 Mar - 14:59
Pierwsze skojarzenie - Monika Brodka Szeroki uśmiech Piosenka ląduje w moim TOP5 i mam nadzieję, że w maju nikt nie wpadnie na pomysł, że fajnie byłoby obok Jany postawić trzech murzynów i greckie kolumny.
Alpaka
Alpaka
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 112
Płeć : Other / Decline to state

MACEDONIA: Jana Burčeska - Dance Alone - Page 2 Empty Re: MACEDONIA: Jana Burčeska - Dance Alone

Pon 13 Mar - 10:56
Ale Macedonia zaskoczyła <3
A miała być banalna radiówka od przeciętnej wokalistki, tym czasem niepozorny kraj pobił swoją najlepszą uptempo propozycją Grecję, Izrael i wszystkie inne kraje, które pretendowały do tego tytułu...
Ode mnie 12 punktów i nawet przymknę oko na to, że w refrenie słyszę trochę Running Up That Hill - taką piosenkę od takiego kraju po prostu trzeba docenić.
Skrzeczek
Skrzeczek
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 599
Płeć : Male
Wiek : 26

MACEDONIA: Jana Burčeska - Dance Alone - Page 2 Empty Re: MACEDONIA: Jana Burčeska - Dance Alone

Sro 15 Mar - 15:06
Jestem sobą dosyć zaskoczony, ale ten utwór podoba mi się coraz bardziej i coraz częściej mam ochotę go włączyć sam z siebie. Nie jest to mój ulubiony styl muzyki, ale coś mnie w tym utworze przyciąga. No i jeszcze jest to: „I will dance alone wherever I am the rhythm follows”. Ta piosenka jest trochę o mnie. To poprawia mój odbiór utworu. Podobna sytuacja jest przy tegorocznych Niemcach. Biję się z myślami, bo jednak ten utwór wydaje mi się nie mieć aż tak wysokiego poziomu, aby otrzymać najwyższą notę, ale skoro zacząłem go często słuchać, to chyba jednak nie mam wyboru i zmienię ocenę na 12. Słucham go więcej, niż dwie z moich innych dwunastek.
avatar
CzerwonePaznokcie
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 33

MACEDONIA: Jana Burčeska - Dance Alone - Page 2 Empty Re: MACEDONIA: Jana Burčeska - Dance Alone

Czw 16 Mar - 10:12
Sztos!! Uwielbiam Serce Macedonia wybije się na tej zachodniej słabiźnie w tym roku. Jeśli Jana dobrze zaśpiewa na żywo i będzie miała dobrą prezentację sceniczną to ma szanse na wygraną. Wygrana F.Y.R. byłaby wydarzeniem i sensacją 🇩🇯
avatar
Jasiek1
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 8
Płeć : Male

MACEDONIA: Jana Burčeska - Dance Alone - Page 2 Empty Re: MACEDONIA: Jana Burčeska - Dance Alone

Sob 18 Mar - 20:11
Macedonia ma w tym roku wspaniałą piosenkę, już po pierwszym przesłuchaniu wpadła mi w ucho. Mam nadzieję, że na żywo będzie to brzmieć równie dobrze.
avatar
vestmann
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 343
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Rzeszów/Nowy Sącz

MACEDONIA: Jana Burčeska - Dance Alone - Page 2 Empty Re: MACEDONIA: Jana Burčeska - Dance Alone

Czw 23 Mar - 19:44
A ja dla odmiany przyznam, że na mnie macedońska piosenka nie robi większego wrażenia. Nie mogę powiedzieć, że źle się jej słucha, ale jak dla mnie nie wyróżnia się niczym. Podobnie jak w przypadku Serbii jest to zwykła "radiówka" jakich wiele. Klimatem kojarzy mi się trochę z "To The Sky" Tijany z 2014 i wcale nie zdziwiłbym się podobnym rezultatem.

5/12
marjuz
marjuz
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1250
Wiek : 23

MACEDONIA: Jana Burčeska - Dance Alone - Page 2 Empty Re: MACEDONIA: Jana Burčeska - Dance Alone

Pon 3 Kwi - 16:00
koszmar

dziewczyna nawet na party leciała z ohydnego playbacku - dalej nie wiemy jaki ona w ogóle ma głos jak śpiewa. Blanche może i miała drobne uchybienia, ale przynajmniej nie narobiła wstydu

no i Macedonia zostanie w półfinale, niestety

.....................................


"Mama w domu mówiła, że jak zboże da się do młyna, zmieli się mąkę, wykopie ziemniaki i zakisi kapustę, to głodu nie będzie"
Skrzeczek
Skrzeczek
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 599
Płeć : Male
Wiek : 26

MACEDONIA: Jana Burčeska - Dance Alone - Page 2 Empty Re: MACEDONIA: Jana Burčeska - Dance Alone

Czw 6 Kwi - 0:12


No więc tak zaprezentowała się Jana w Izraelu. Mnie osobiście jej śpiewanie jakoś bardzo nie pogorszyło odbioru piosenki, ale mam świadomość tego, że Janie może być ciężko przekonać resztę Europy z takim wykonaniem. Co będzie to będzie. Może do maja się poprawi, może nie.
Batiooo
Batiooo
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 305
Płeć : Male
Wiek : 23

MACEDONIA: Jana Burčeska - Dance Alone - Page 2 Empty Re: MACEDONIA: Jana Burčeska - Dance Alone

Czw 6 Kwi - 15:46
Genialna piosenka! Z każdym dniem piosenka Macedonii podoba mi sie coraz bardziej Uśmiech A te całe eurowizyjne eventy mnie nie obchodzą, liczy się live w maju, a mocno wierzę w Janę!
Sebek
Sebek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 680
Płeć : Male
Wiek : 20

MACEDONIA: Jana Burčeska - Dance Alone - Page 2 Empty Re: MACEDONIA: Jana Burčeska - Dance Alone

Czw 6 Kwi - 17:54
Zwrotki Jana zaśpiewała całkiem nieźle ale ten refren mi się nie podoba. Nie wiem czemu ale ten refren kojarzy mi się z naszą reprezentacją z 2004 czyli Blue Cafe (z Tatianą Okupnik) i Love Song Szeroki uśmiech
avatar
Gość
Gość

MACEDONIA: Jana Burčeska - Dance Alone - Page 2 Empty Re: MACEDONIA: Jana Burčeska - Dance Alone

Czw 6 Kwi - 18:18
W studyjnej wersji piosenka brzmi swietnie, jednak wystepy Jany mocno kuleja, swoja ocene postawie dopiero po pierwszych probach w IEC.
Alpaka
Alpaka
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 112
Płeć : Other / Decline to state

MACEDONIA: Jana Burčeska - Dance Alone - Page 2 Empty Re: MACEDONIA: Jana Burčeska - Dance Alone

Czw 6 Kwi - 19:33
jeśli jana nie poćwiczy wokalu to macedończycy za dużo nie ugrają XXD
tak samo jak uwielbiam tę piosenkę to nienawidzę tego, jak nosowo śpiewa te refreny. to brzmi wybitnie okropnie bo ta staroświecka maniera strasznie kłóci się z nowoczesnym brzmieniem utworu ;_;
Sponsored content

MACEDONIA: Jana Burčeska - Dance Alone - Page 2 Empty Re: MACEDONIA: Jana Burčeska - Dance Alone

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach