Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1276
Płeć : Male
Wiek : 26

LIECHTENSTEIN: Dark Salvation - Schatten Empty LIECHTENSTEIN: Dark Salvation - Schatten

Wto 23 Lip - 23:00
:liechtenstein: :liechtenstein: :liechtenstein:



"W Liechtensteinie jest największe stężenie metalu na kilometr kwadratowy", więc nie szukałem kwadratowych jaj i wystawiłem to, co mi w duszy gra :bball:

Skrót 2:41-3:31

Tekst (:germany: oryginalny):
Spoiler:


Po wklepaniu do :poland: Tłumacza Google:
Spoiler:
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 863
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

LIECHTENSTEIN: Dark Salvation - Schatten Empty Re: LIECHTENSTEIN: Dark Salvation - Schatten

Czw 25 Lip - 21:43
Oj tak, wchodząc tylko do tematu spodziewałem się dokładnie takich brzmień. Raczej nie jestem i nigdy nie będę fanem tego typu muzyki, jednak pewnie zdecydowanie będzie się wyróżniać spośród stawki konkursowej. Poprzednia odsłona Liechtensteinu podobała mi się o wiele bardziej Uśmiech
Morison
Morison
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 619
Płeć : Male

LIECHTENSTEIN: Dark Salvation - Schatten Empty Re: LIECHTENSTEIN: Dark Salvation - Schatten

Sob 3 Sie - 16:42
Klasyczna siekanka z tamtego regionu, kiedyś byłem fest fanem takich brzmień Szeroki uśmiech Niestety wielkiego sukcesu nie wróżę, chociaż zawsze kibicuję wyróżniającym się songom, może będę zaskoczony jak przy Oral Cygaretes
Sponsored content

LIECHTENSTEIN: Dark Salvation - Schatten Empty Re: LIECHTENSTEIN: Dark Salvation - Schatten

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach