Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Morison
Morison
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 619
Płeć : Male

HISZPANIA: Au/Ra - Dance in the Dark Empty HISZPANIA: Au/Ra - Dance in the Dark

Nie 25 Sie - 0:00
HISZPANIA: Au/Ra - Dance in the Dark Enfnts-terribles-aura-interview-01-1000x400

SHOCK SHOCK HORROR HORROR, jeśli ktoś tęskni za teledyskami w formacie 4:3, to służę pomocą, na deser I serii zdecydowałem się zaproponować Wam niemiecko-antiguańską wokalistkę urodzoną - a jakże - w :spain: Hiszpanii, ponoć za sprawą @Aro tę panią już poznaliście, mam nadzieję, że jej najnowszy numer przypadnie do gustu Uśmiech


skrót: 1:50-2:41

Mój trud skończony. <3
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2127
Wiek : 24

HISZPANIA: Au/Ra - Dance in the Dark Empty Re: HISZPANIA: Au/Ra - Dance in the Dark

Nie 25 Sie - 18:37
Au/Ra dobrze znana. Utwór dobrze znany. Wciąż jedyne co mi się podoba w tym wszystkim to kolor włosów wokalistki. Nie moja bajka, nie rusza mnie to totalnie, tak samo jak przy jej wcześniejszym udziale w kpdf.
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 863
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

HISZPANIA: Au/Ra - Dance in the Dark Empty Re: HISZPANIA: Au/Ra - Dance in the Dark

Nie 25 Sie - 18:42
Morison napisał: ponoć za sprawą @Aro tę panią już poznaliście

No siema, tak było Szeroki uśmiech Nieskromnie powiem, że Panic Room bardziej mi leży, jednak Dance in the Dark nie jest złym utworem. Bardzo w stylu wokalistki, z domieszką klimatu typowego dla Billie Eilish. Znam i lubię od momentu premiery. Hiszpania jak zawsze trzyma poziom Wink
Sponsored content

HISZPANIA: Au/Ra - Dance in the Dark Empty Re: HISZPANIA: Au/Ra - Dance in the Dark

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach