Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
marjuz
marjuz
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1256
Wiek : 23

CHORWACJA: Jelena Radan - Kad nas ne bude Empty CHORWACJA: Jelena Radan - Kad nas ne bude

Sro 24 Lip - 0:26
CHORWACJA: Jelena Radan - Kad nas ne bude Latest?cb=20140607205940



:croatia: :croatia: :croatia: Kolejna chorwacka diwa przed wami - tym razem nieco mniej komercyjnie i w nieco wolniejszej wersji.  Ale za to z odrobiną magii. Miłego słuchania 8)
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1872
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

CHORWACJA: Jelena Radan - Kad nas ne bude Empty Re: CHORWACJA: Jelena Radan - Kad nas ne bude

Nie 28 Lip - 13:17
Jeszcze mnie nie porwało, ale odrobina magii rzeczywiście jest. Miło się tego słucha, a szczególnie urzekają mnie te subtelne dźwięki puzonu w tle. Powodzenia! Uśmiech
Morison
Morison
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 619
Płeć : Male

CHORWACJA: Jelena Radan - Kad nas ne bude Empty Re: CHORWACJA: Jelena Radan - Kad nas ne bude

Pon 29 Lip - 22:30
Za pierwszym razem nie trafił do mnie ten kawałek ale po przesłuchaniu skrótu wyjątkowo utkwił mi w głowie i po kolejnych przesłuchaniach widzę kilka powodów, dlaczego to wystawiłeś Uśmiech
Sponsored content

CHORWACJA: Jelena Radan - Kad nas ne bude Empty Re: CHORWACJA: Jelena Radan - Kad nas ne bude

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach