Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Morison
Morison
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 619
Płeć : Male

HISZPANIA: Blas Cantó - Él no soy yo Empty HISZPANIA: Blas Cantó - Él no soy yo

Pią 26 Lip - 23:24
HISZPANIA: Blas Cantó - Él no soy yo 58

:spain: :spain: :spain: Szybko bo nie ma czasu :spain: :spain: :spain:


Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 863
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

HISZPANIA: Blas Cantó - Él no soy yo Empty Re: HISZPANIA: Blas Cantó - Él no soy yo

Pon 29 Lip - 22:46
Miałem ochotę na jakieś potężne hiszpańskie umpa-umpa, które w te upały siadłoby od razu xd I trochę mi tego zabrakło. Fajnie, że są żywsze elementy, jednak całość wypada dość zwyczajnie i trochę zachowawczo. Znaczy się nie jest to zły wybór, na pewno godny obrony tytułu jednak inne propozycje ze strony :spain: zachwycały mnie o wiele bardziej Wink
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

HISZPANIA: Blas Cantó - Él no soy yo Empty Re: HISZPANIA: Blas Cantó - Él no soy yo

Wto 30 Lip - 16:50
język hiszpański, ten temat to chyba wstęp do edycji latynoamerykańskiej i dobrze, że nie wystawiłeś jakiegoś hiszpańskiego etno-rzępolenia pokroju despacito, którego nienawidzę. Él no soy yo słucha się przyjemnie, fajna gitarka, a po za tym bardzo neutralny radiowy utwór. pozdrawiam

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
Skrzeczek
Skrzeczek
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 600
Płeć : Male
Wiek : 26

HISZPANIA: Blas Cantó - Él no soy yo Empty Re: HISZPANIA: Blas Cantó - Él no soy yo

Czw 1 Sie - 22:57
Dla mnie raczej jedna z lepszy Hiszpanii w serii. Chyba w dużym stopniu dzięki fajnie wykorzystanej gitarze, lubię takie dźwięki. Niby kolejna piosenka z rodzaju "o smutnej/trudnej miłości", ale ma w sobie coś ciekawego nawet i na pewno jej obecność w finale w żadnym stopniu nie wadzi. I przy okazji gratulacje też zwycięstwa w poprzedniej edycji! Nie brałem udziału i piosenki zwycięskiej nie znam w całości, podobnie jak reszty, może za jakiś czas je przesłucham xD.
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1276
Płeć : Male
Wiek : 26

HISZPANIA: Blas Cantó - Él no soy yo Empty Re: HISZPANIA: Blas Cantó - Él no soy yo

Nie 4 Sie - 3:17
Pamiętam Twoją poprzednią, znacznie żywszą krajową piosenkę. Furory jednak nie zrobiła, dlatego rozumiem, że teraz dałeś coś spokojniejszego. Tragedii nie ma, ale gdybym miał wskazać jakieś cechy szczególne to byłby problem. Ewentualnie ta wspomniana już gitarka :P
Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 948
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

HISZPANIA: Blas Cantó - Él no soy yo Empty Re: HISZPANIA: Blas Cantó - Él no soy yo

Pią 9 Sie - 21:40
Również spodziewałem się od Ciebie czegoś szybszego, jednak to co dostałem wcale nie zawodzi moich oczekiwań - wręcz przeciwnie gratuluję naprawdę dobrego wyboru piosenki o wysokiej jakości. Jak najbardziej mi się podoba - życzę na jutro powodzenia! Uśmiech
Sponsored content

HISZPANIA: Blas Cantó - Él no soy yo Empty Re: HISZPANIA: Blas Cantó - Él no soy yo

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach