Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Dastame
Dastame
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 893
Płeć : Male
Wiek : 23

CZARNOGÓRA: Wes - Alane Empty CZARNOGÓRA: Wes - Alane

Nie 13 Paź - 23:25
Czarnogóra wystawia songa który jest hitem w naszym kraju od wielu lat.
[You must be registered and logged in to see this link.]
Naszego kraju nie stać na lepszą jakość zdjęcia :c

Skrót: 1:40-2:30


Ostatnio zmieniony przez Dastame dnia Sro 16 Paź - 20:54, w całości zmieniany 1 raz
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1275
Płeć : Male
Wiek : 26

CZARNOGÓRA: Wes - Alane Empty Re: CZARNOGÓRA: Wes - Alane

Nie 13 Paź - 23:37
Rynek Japonii znasz zapewne lepiej niż ja, nie ma tam żadnego Murzyna/Murzynki z potencjałem?
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1870
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

CZARNOGÓRA: Wes - Alane Empty Re: CZARNOGÓRA: Wes - Alane

Nie 13 Paź - 23:55
Przecież on zna tylko chińskie bajki, nawet nie wie jaki kolor skóry ma ten kto w nich śpiewa. 👅
A nuta oczywiście cudna Szeroki uśmiech
avatar
Gość
Gość

CZARNOGÓRA: Wes - Alane Empty Re: CZARNOGÓRA: Wes - Alane

Pon 14 Paź - 12:30
Xxxxxxxxxxd
Dastame
Dastame
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 893
Płeć : Male
Wiek : 23

CZARNOGÓRA: Wes - Alane Empty Re: CZARNOGÓRA: Wes - Alane

Sro 16 Paź - 2:11
.


Ostatnio zmieniony przez Dastame dnia Pon 12 Kwi - 19:08, w całości zmieniany 1 raz
avatar
Gość
Gość

CZARNOGÓRA: Wes - Alane Empty Re: CZARNOGÓRA: Wes - Alane

Sro 16 Paź - 17:23
Dastame napisał:W Japonii nie ma nie wpuszczamy zwierząt

eh to ci wspł nigdy nie odwiedzisz japonii ;(
Skrzeczek
Skrzeczek
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 599
Płeć : Male
Wiek : 26

CZARNOGÓRA: Wes - Alane Empty Re: CZARNOGÓRA: Wes - Alane

Sro 16 Paź - 19:04
Mogłaby być z Japonii Naomi Ōsaka, japońska tenisistka pochodzenia haitańsko-japońskiego, ale w przeciwieństwie do Agnieszki Radwańskiej i Caroline Wozniacki nie nagrała jeszcze żadnej piosenki :/.
Wonder
Wonder
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 266
Wiek : 104
Skąd : Manjolowo (gmina)

CZARNOGÓRA: Wes - Alane Empty Re: CZARNOGÓRA: Wes - Alane

Sro 16 Paź - 20:07
Skrzeczek napisał:Mogłaby być z Japonii Naomi Ōsaka, japońska tenisistka pochodzenia haitańsko-japońskiego, ale w przeciwieństwie do Agnieszki Radwańskiej i Caroline Wozniacki nie nagrała jeszcze żadnej piosenki :/.

Jako psychofan tenisa potwierdzam z przykrością te słowa i już pisze wiadomośc na fb do Naomki mojej znajomki o nagranie songa Uśmiech

Dastame, prosiłbym o podanie fragmentu tego działa do skrótu Uśmiech

Uzupełniając inne braki w temacie zgłoszenia, dołączam tekst Uśmiech
Z masłeeeeem eeeeeee... chleb! chleb! co mieli psa... mieli eSondę i kamień sarnie dany mi tu ten kamień ćapaj tu mi panie. Co mieli psa... i mieli eSonde mieli sondę... i kamień sarnie, dany mi tu. ten kamień ćapaj tu mi panie Ala nie wali mu pały! Młody sam wie, normalnie... Ala nie wali mu pały, młody sam wie, normalnie... Wieje sandałem normalnie... mamo ja nie gram bo... ...eeee to mudurek! eeeeee... eeeee... Co mieli psa... uuu uuu... mieli eSondę i kamień sarnie dany mi tu Ten kamień ciapaj tu, mi panie. Ala nie wali mu pały! Młody sam wie, normalnie... Ala nie wali mu pały! Młody sam wie, normalnie... Wieje sandałem z masłem... Mamo ja nie gram bo eee... to mundurek! eeeee... eeeee... Nie ma pan k*tasa nie ma pan grzyba Nie ma pan k*tasa, nie ma pan jak pchać! Nie ma pan k*tasa nie ma pan grzyba Nie ma pan k*tasa, nie ma pan jak pchać! Nie ma pan k*tasa nie ma pan grzyba Nie ma pan k*tasa, nie ma pan jak pchać! Nie ma pan k*tasa nie ma pan grzyba Nie ma pan k*tasa, nie ma pan jak pchać! Ala nie wali mu pały! młody sam wie, normalnie... Ala nie wali mu pały! młody sam wie, normalnie... Ala nie wali mu pały! młody sam wie, normalnie... Ala nie wali mu pały! młody sam wie, normalnie... Ala nie wali mu pały! młody sam wie, normalnie... Ala nie wali mu pały! młody sam wie, normalnie... Wieje sandałem z masłem... mamo ja nie gram bo... eee... wieje sandałem z masłem... mama ja nie gram bo eee... to mundurek! nie ma pan k*tasa niema pan grzyba niema pan k*tasa nie ma pan jak pchać nie ma pan k*tasa niema pan grzyba niema pan k*tasa nie ma pan jak pchać nie ma pan k*tasa niema pan grzyba niema pan k*tasa nie ma pan jak pchać nie ma pan k*tasa niema pan grzyba niema pan k*tasa nie ma pan jak pchać nie ma pan k*tasa niema pan grzyba niema pan k*tasa nie ma pan jak pchać ...
iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 915
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

CZARNOGÓRA: Wes - Alane Empty Re: CZARNOGÓRA: Wes - Alane

Sro 16 Paź - 20:54
Wonder napisał:
Skrzeczek napisał:Mogłaby być z Japonii Naomi Ōsaka, japońska tenisistka pochodzenia haitańsko-japońskiego, ale w przeciwieństwie do Agnieszki Radwańskiej i Caroline Wozniacki nie nagrała jeszcze żadnej piosenki :/.

Jako psychofan tenisa potwierdzam z przykrością te słowa i już pisze wiadomośc na fb do Naomki mojej znajomki o nagranie songa Uśmiech


Taak, potwierdzam, petycja do Naomki została wysłana. Ze występnych informacji wynika, że nagra piosenkę w duecie z Syreną Łyljams o tytule "Sędzia Ramos".
Dastame
Dastame
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 893
Płeć : Male
Wiek : 23

CZARNOGÓRA: Wes - Alane Empty Re: CZARNOGÓRA: Wes - Alane

Sro 16 Paź - 21:00
Cryo napisał:eh to sobie wspł nigdy nie odwiedze japonii ;{

Japonia wspł Tobie też

Skrzeczek napisał:Mogłaby być z Japonii Naomi Ōsaka, japońska tenisistka pochodzenia haitańsko-japońskiego, ale w przeciwieństwie do Agnieszki Radwańskiej i Caroline Wozniacki nie nagrała jeszcze żadnej piosenki :/.

Naomi to nasz skarb narodowy

Dastame, prosiłbym o podanie fragmentu tego działa do skrótu Uśmiech

Dobrze kochana
avatar
Gość
Gość

CZARNOGÓRA: Wes - Alane Empty Re: CZARNOGÓRA: Wes - Alane

Sro 16 Paź - 23:06
Dastame napisał:
Cryo napisał:eh to sobie wspł nigdy nie odwiedze japonii ;{

Japonia wspł Tobie też


ty głupia kur,wo, trybiki se we łbie przestaw a nie cytat
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1870
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

CZARNOGÓRA: Wes - Alane Empty Re: CZARNOGÓRA: Wes - Alane

Sro 23 Paź - 22:14
Tak zupełnie na serio - lubię tę piosenkę jako piosenkę. Jak Dastame mi ją podlinkował pierwszy raz w kontekście czarnej edycji, to w ogóle nie skojarzyłem, że to jakiś stary mem z polskiego internetu (choć oczywiście kiedyś to widziałem). Utwór brzmi staro, ale jednocześnie bardzo odświeżająco. Mam nadzieję, że nie pozostanie potraktowany jedynie w kategorii heheszków.
Sponsored content

CZARNOGÓRA: Wes - Alane Empty Re: CZARNOGÓRA: Wes - Alane

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach