Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down

Ile punktów przyznał(a)byś propozycji czarnogórskiej?

0 - 0%
0 - 0%
1 - 17%
0 - 0%
3 - 50%
2 - 33%
0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
 
Wszystkich Głosów: 6
 
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1276
Płeć : Male
Wiek : 26

Czarnogóra Eurowizja 2022 Empty CZARNOGÓRA: Vladana (Breathe)

Pon 31 Maj - 18:22
[postbg=https://i.servimg.com/u/f51/19/62/66/77/bckgrd10.jpg]
Po niemal dwuletniej nieobecności w konkursie, :montenegro: czarnogórska telewizja zdecydowała, że reprezentować ich będzie Vladana!

Czarnogóra Eurowizja 2022 Czarnogora_p

Vladana Vučinić urodziła się w 1986 w Podgoricy (wtedy jeszcze Titograd). Posiada wykształcenie muzyczne, jak i również dziennikarskie. Ma już doświadczenie z Eurowizją. Brała udział w preselekcjach Serbii i Czarnogóry w 2005 oraz 2006 (za pierwszym nie dostała się do ogólnokrajowego etapu, za drugim razem w duecie z Bojaną Nenezić zajęła 11. miejsce). Jej utwór nosi tytuł Breathe i zostanie wykonany w języku angielskim, podobnie jak ostatnia, genialna propozycja kraju w 2019.


:montenegro: VLADANA - BREATHE :montenegro:



Tekst:


Ostatnio zmieniony przez Liver dnia Pią 4 Mar - 17:27, w całości zmieniany 3 razy
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1276
Płeć : Male
Wiek : 26

Czarnogóra Eurowizja 2022 Empty Re: CZARNOGÓRA: Vladana (Breathe)

Wto 12 Paź - 11:10
:montenegro: Czarnogóra wraca do konkursu po dwuletniej przerwie! W 2020 zrezygnowali z udziału w atmosferze skandalu (pieniądze, które najprawdopodobniej miały zostać wykorzystane do opłacenia składki członkowskiej, wydano na nowe samochody dla pracowników RTCG), w 2021 "nie, bo nie". Teraz zmienili zdanie.

http://esctoday.com/184052/montenegro-rtcg-confirms-participation-at-eurovision-2022/

Oby to był równie mocny powrót, co w 2012.

Yngwie / admin, Dawid and Fenistil lubią ten post

Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

Czarnogóra Eurowizja 2022 Empty Re: CZARNOGÓRA: Vladana (Breathe)

Wto 12 Paź - 16:54
bardzo dobra wiadomość, będę z ciekawością wypatrywał czarnogórskiej piosenki - ten mały kraj zawsze potrafi zaskoczyć, albo wysyłają coś ze smakiem jak Adio czy Moj svijet, nietuzinkowego jak Igranka, lub totalne gnioty jak to ostatnie Heaven. Chyba najbardziej chciałbym usłyszeć jakąś bałkańską balladę.

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie

Liver lubi ten post

Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1587
Płeć : Male
Wiek : 22

Czarnogóra Eurowizja 2022 Empty Re: CZARNOGÓRA: Vladana (Breathe)

Wto 12 Paź - 19:25
mega mam nadzieję na bosską Montevizije i xnt w postaci koperty z wynikami spadającymi z nieba Serce

.....................................


Czarnogóra Eurowizja 2022 Laura-poldvere-laura

Dawid lubi ten post

Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1587
Płeć : Male
Wiek : 22

Czarnogóra Eurowizja 2022 Empty Re: CZARNOGÓRA: Vladana (Breathe)

Wto 4 Sty - 2:11
Reprezentanta :montenegro: Czarnogóry poznamy dzisiaj. Wiadomo już, że będzie to kobieta oraz osoba która występowała już na scenie Monteviziji (nie określono jednak, czy jako uczestniczka, czy jako interval act).


.....................................


Czarnogóra Eurowizja 2022 Laura-poldvere-laura
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1587
Płeć : Male
Wiek : 22

Czarnogóra Eurowizja 2022 Empty Re: CZARNOGÓRA: Vladana (Breathe)

Wto 4 Sty - 18:18
Do Turynu pojedzie Vladana Vučinić. Wiadomo, że utwór został skomponowany przez Darko Dimitrova (kompozytor m.in "Proud" i "Loco Loco"), oraz że prawdopodobnie będzie to ballada.




.....................................


Czarnogóra Eurowizja 2022 Laura-poldvere-laura
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1587
Płeć : Male
Wiek : 22

Czarnogóra Eurowizja 2022 Empty Re: CZARNOGÓRA: Vladana (Breathe)

Pią 4 Mar - 22:58
Odbyła się premiera utworu:


.....................................


Czarnogóra Eurowizja 2022 Laura-poldvere-laura

Liver lubi ten post

Dastame
Dastame
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 893
Płeć : Male
Wiek : 23

Czarnogóra Eurowizja 2022 Empty Re: CZARNOGÓRA: Vladana (Breathe)

Pią 4 Mar - 23:12
Typ ballady, która co roku znajduje się w konkursie jedna spodoba się bardziej jedna mniej. Powiem szczerze, że nie licząc 1:20-1:40 to ta piosenka całkiem przypadła mi to gustu, a jeśli Vladana ogarnie na żywo to jury powinno sypnąć pkt i zapewne skończy 8-12 w semi. Na minus może być to, że dosyć późno się rozwija no ale nic ja po cichu liczę liczę na awans chociaż nie umrę jeśli tak się nie stanie
6/10
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1276
Płeć : Male
Wiek : 26

Czarnogóra Eurowizja 2022 Empty Re: CZARNOGÓRA: Vladana (Breathe)

Pią 4 Mar - 23:37
Macedonię rozumiem, bo jak skończyła się era jednego półfinału to ciężej ślizgać się na czołowych notach z regionu, ale jaka krzywda spotkała Czarnogórę? Jeszcze żeby ten angielski dawał im wyniki. W tym roku może w końcu coś ugrają. Nawet średnia ballada, są etno wstawki, rozkręca się. Albania takie wysyła i ostatnio (jak by nie było) regularnie wchodzą do finału.
marjuz
marjuz
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1252
Wiek : 23

Czarnogóra Eurowizja 2022 Empty Re: CZARNOGÓRA: Vladana (Breathe)

Sro 16 Mar - 1:46
Nie wiem czemu intuicyjnie nastawiałem się na fuego-rozklapciochę, przyzwyczajenia z :albania:. Dostajemy raczej klasyczną bałkańską power-balladę żywcem przypominająca propozycję :montenegro: z 2014. Fragment instrumentalny po refrenie jest prawie identyczny z tym z "Moj Svijet", nawet baletnica w obu jest xD (występ Sergeja z finału - 1:42, teledysk Vladany - 2:08).

Na nic nie liczyłem, dlatego rezultat jest dla mnie pozytywnym zaskoczeniem. Daje mi ten utwór lekkie poczucie nostalgii, nie ma w nim nic niezwykłego, ale bardzo szybko przelatuje i łyka się to na raz. Trudno doszukiwać się do lepszych czy gorszych fragmentów, to po prostu dobra składna bałkańsa ballada, wypada żeby chociaż  jedna na ESC była. Wszystko jest w swoim miejscu, teledysk ładny, jest to o czymkolwiek, ja daję okejkę. Ok 6/12

.....................................


"Mama w domu mówiła, że jak zboże da się do młyna, zmieli się mąkę, wykopie ziemniaki i zakisi kapustę, to głodu nie będzie"
Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 762
Płeć : Male
Wiek : 23

Czarnogóra Eurowizja 2022 Empty Re: CZARNOGÓRA: Vladana (Breathe)

Czw 17 Mar - 14:06
To brzmi tak bardzo jak typowa eurowizyjna ballada... Plus jest taki, że nie jest tak nudna jak "Boys Do Cry" czy jakieś "Stay" z poprzednich lat, ale dla mnie to jest zdecydowanie za bardzo podniosłe. Mam mieszane uczucia.
Szymek79
Szymek79
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 539
Płeć : Male

Czarnogóra Eurowizja 2022 Empty Re: CZARNOGÓRA: Vladana (Breathe)

Czw 7 Kwi - 10:57
Dastame
Dastame
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 893
Płeć : Male
Wiek : 23

Czarnogóra Eurowizja 2022 Empty Re: CZARNOGÓRA: Vladana (Breathe)

Czw 7 Kwi - 17:53
Sliczne <3
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1872
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

Czarnogóra Eurowizja 2022 Empty Re: CZARNOGÓRA: Vladana (Breathe)

Pią 29 Kwi - 0:17
Bardzo szkoda, że jest po angielsku, bo subtelne bałkańskie elementy są tu obecne i jakiś potencjał był. Natomiast to co wyszło, wyszło jednak trochę zbyt mało charakterystycznie.
Sponsored content

Czarnogóra Eurowizja 2022 Empty Re: CZARNOGÓRA: Vladana (Breathe)

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach