Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 946
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

Kto powinien reprezentować Polskę w 2020 roku? Empty Kto powinien reprezentować Polskę w 2020 roku?

Pon 25 Lis - 0:51
Myślę, że historyczne - drugie z rzędu zwycięstwo :poland: Polski na Eurowizji Junior 2019 w Gliwicach to dobry powód do rozpoczęcia dyskusji o naszym idealnym reprezentancie na Eurowizji 2020 w :netherlands: Rotterdamie. Kto Waszym zdaniem powinien reprezentować :poland: Polskę na Eurowizji 2020? Podzielcie się swoim zdaniem! Szeroki uśmiech

Osobiście najbardziej widziałbym na przyszłorocznej Eurowizji :poland: Lanberry - myślałem o niej już od zeszłorocznego flopa :poland: Gromeego w :portugal: Lizbonie, a wczorajsze zwycięstwo piosenki "Superhero" (której jest współautorką) w pełni utwierdziło mnie w tym przekonaniu. (8)
mercator
mercator
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 519
Płeć : Male
Skąd : Stalowa Wola

Kto powinien reprezentować Polskę w 2020 roku? Empty Re: Kto powinien reprezentować Polskę w 2020 roku?

Pon 25 Lis - 20:13
W sumie najwyższa pora na ten temat, w końcu za miesiąc festiwal w Albanii tradycyjnie otworzy sezon preselekcyjny ESC 2020. Jaki póki co nie mam żadnego kandydata, ale chciałbym żeby w tym roku TVP najpierw wybrało reprezentanta i dało mu odpowiednio dużo czasu żeby przygotował piosenkę specjalnie pod konkurs eurowizji...
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1275
Płeć : Male
Wiek : 26

Kto powinien reprezentować Polskę w 2020 roku? Empty Re: Kto powinien reprezentować Polskę w 2020 roku?

Wto 26 Lis - 1:52
Pytanie, czym się różni (kosztami) przygotowanie utworu na Junior Eurowizję a dorosły konkurs? W pierwszym przypadku, TVP potrafi zadbać o naszego reprezentanta. W tym drugim - radź sobie sam!
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

Kto powinien reprezentować Polskę w 2020 roku? Empty Re: Kto powinien reprezentować Polskę w 2020 roku?

Wto 26 Lis - 20:02
Na Eurowizje w 2020 roku pojedzie z Polski CLEO w utworze DOM

i jestem pierwszy, który to napisał - pamiętajcie, gdy już to ogłoszą oficjalnie. Uśmiech

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
avatar
ravenovsky
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 2

Kto powinien reprezentować Polskę w 2020 roku? Empty Re: Kto powinien reprezentować Polskę w 2020 roku?

Wto 26 Lis - 21:52
W sumie przy okazji ostatniego live'a z naszego polskiego The Voice natknąłem się na singiel niejakiej Darii Reczek. Myślę, że zobaczenie Polski w takiej odsłonie na ESC byłoby dość ciekawym przeżyciem.

mercator
mercator
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 519
Płeć : Male
Skąd : Stalowa Wola

Kto powinien reprezentować Polskę w 2020 roku? Empty Re: Kto powinien reprezentować Polskę w 2020 roku?

Sro 27 Lis - 16:03
Yngwie napisał:Na Eurowizje w 2020 roku pojedzie z Polski CLEO w utworze DOM

i jestem pierwszy, który to napisał - pamiętajcie, gdy już to ogłoszą oficjalnie. Uśmiech

Ja pod klipem DOM, jakiś tydzień temu napisałem taki tekst:
"Świetna piosenka. Można by ją skrócić do 3 minut, wprowadzić w części utworu język angielski i wysłać na eurowizję(...)..."
Tak więc gdyby pojechała Cleo z Domem, to byłbym bardzo zadowolony Szeroki uśmiech ...
Poland
Poland
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 790
Płeć : Male
Wiek : 32
Skąd : Małopolska

Kto powinien reprezentować Polskę w 2020 roku? Empty Re: Kto powinien reprezentować Polskę w 2020 roku?

Czw 28 Lis - 11:14
Ja bym tam po sukcesach na Juniorze oddał Polskę w ręce Lanberry i jej kolegów - sama wokalistka chce jechać: https://eurowizja.org/lanberry-eurowizja-wygrala-dwie-piosenki-viki-gabor/
Poland
Poland
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 790
Płeć : Male
Wiek : 32
Skąd : Małopolska

Kto powinien reprezentować Polskę w 2020 roku? Empty Re: Kto powinien reprezentować Polskę w 2020 roku?

Wto 24 Gru - 12:54
ravenovsky napisał:W sumie przy okazji ostatniego live'a z naszego polskiego The Voice natknąłem się na singiel niejakiej Darii Reczek. Myślę, że zobaczenie Polski w takiej odsłonie na ESC byłoby dość ciekawym przeżyciem.

Pozwolę sobie odświeżyć twój link:



Piosenka ta jest zdecydowanie lepsza od niniejszej propozycji 10 edycji "The Voice of Poland" gdzie Daria zajęła drugie miejsce:



A tym bardziej lepsze od tego co dała nam teraz druga w dziewiątej edycji Natalia Zastępa:



Swoją drogą ciekawe głosy zameldowały się na podium w niedzielnym finale jesiennej "Szansy na Sukces":
- Izabela Zalewska (zwyciężczyni):

- Dominika Siwek (runner-up)

Przy okazji całkiem dobry utwór wygrał Sargiz Davtyan (Polak ormiańskiego pochodzenia który był finalistą "Szansy na Sukces" i zwycięzcą opolskich "Debiutów" od strony jury) :
Poland
Poland
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 790
Płeć : Male
Wiek : 32
Skąd : Małopolska

Kto powinien reprezentować Polskę w 2020 roku? Empty Re: Kto powinien reprezentować Polskę w 2020 roku?

Sro 25 Gru - 22:59
Gdybym ułożyć z znanych gwiazd jak i debiutantów swoje TOP40 jakie chciałbym wysłać. Eurowizję to byłoby to:
Spoiler:
-------
TOP20:
Spoiler:

TOP10:
Spoiler:
marjuz
marjuz
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1244
Wiek : 23

Kto powinien reprezentować Polskę w 2020 roku? Empty Re: Kto powinien reprezentować Polskę w 2020 roku?

Czw 26 Gru - 11:31
Gdybym ułożyć z znanych gwiazd jak i debiutantów swoje TOP jakie chciałbym wysłać.  Eurowizję to byłoby to:
Spoiler:
mercator
mercator
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 519
Płeć : Male
Skąd : Stalowa Wola

Kto powinien reprezentować Polskę w 2020 roku? Empty Re: Kto powinien reprezentować Polskę w 2020 roku?

Czw 2 Sty - 17:23
Dobra, można już zakończyć ten temat. TVP raczej postawi na początkującego artystę, pewnie kogoś kto był laureatem jakiegoś talent show w zeszłym roku...
Sponsored content

Kto powinien reprezentować Polskę w 2020 roku? Empty Re: Kto powinien reprezentować Polskę w 2020 roku?

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach