Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

SZWECJA: Robin Bengtsson - I Can't Go On

+16
vestmann
Radek
Jasiek
Alpaka
Darka
KarolStark
mercator
Aro
Skrzeczek
Liver
Łosoś
DanielW
Drover
IgorBielak
Qweir
iguś
20 posters
Go down

Na ile punktów oceniasz piosenkę Robina?

0 - 0%
5 - 28%
3 - 17%
0 - 0%
1 - 6%
1 - 6%
4 - 22%
1 - 6%
1 - 6%
2 - 11%
 
Wszystkich Głosów: 18
 
Alpaka
Alpaka
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 112
Płeć : Other / Decline to state

SZWECJA: Robin Bengtsson - I Can't Go On - Page 2 Empty Re: SZWECJA: Robin Bengtsson - I Can't Go On

Pon Mar 13, 2017 9:50 pm
o nie, co tu sie stało? Robin powinien był jechać na esc rok temu z piosenką "Constellation Prize", a w tym roku ustąpić Mariette albo Jonowi Henrik!
to jest słabe a szczególnie biorąc pod uwagę, jakie kawałki mogły pojechać ze szwecji! ://
Jasiek
Jasiek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 241
Wiek : 24

SZWECJA: Robin Bengtsson - I Can't Go On - Page 2 Empty Re: SZWECJA: Robin Bengtsson - I Can't Go On

Wto Mar 14, 2017 5:30 pm
No cóż... Do Robina i samej piosenki nic nie mam, "I Can't Go On" uważam za porządny, popowy, nowoczesny numer. Nie są to do końca moje klimaty i nie słucham raczej na codzień niczego w tym stylu, ale słucha się tego całkiem przyjemnie. Szkoda, że żadna z piosenek, którym kibicowałem nie dała rady zwyciężyć - podczas finału moim faworytem stało się En värld full av strider Serce byłoby moje ścisłe top w tym roku. Nie wspominając o "Statements". Ale mamy co mamy, nie jest źle ale na kolejne zwycięstwo Szwedzi chyba będą musieli poczekać co najmniej rok. Wink 6/12.
Radek
Radek
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 88
Płeć : Male
Wiek : 34
Skąd : Łódzkie

SZWECJA: Robin Bengtsson - I Can't Go On - Page 2 Empty Re: SZWECJA: Robin Bengtsson - I Can't Go On

Wto Mar 14, 2017 7:34 pm
Niestety Szwedzi mnie zawiedli, mieli lepsze piosenki... Myślałem, że w końcu wyślą Ace, a ona przepadła w finale, może to wina tego, że występowała jako pierwsza.
Tak czy inaczej Robin ze swoją piosenką trafia u mnie gdzieś do połowy stawki, od początku mnie ta piosenka nie bawiła.
Szwedzi ostatnio mieli się z czego cieszyć, to może chcą teraz dać szansę innym Szeroki uśmiech
avatar
vestmann
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 343
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Rzeszów/Nowy Sącz

SZWECJA: Robin Bengtsson - I Can't Go On - Page 2 Empty Re: SZWECJA: Robin Bengtsson - I Can't Go On

Pon Mar 27, 2017 11:30 pm
W Szwecji tradycyjnie wszystkie utwory na które liczyłem przepadły - Loreen 😢 Bella & Filippa 😢 Roger Pontare 😢. Zamiast tego wygrał Robin, którego zeszłoroczna propozycja nawet mi się podobała, niestety w tym roku - no cóż...zachwycony nie jestem. Utwór to zwykła radiówka, nie wyróżniająca się niczym spośród wielu innych podobnych piosenek. Występ na eurowizyjnej scenie będzie pewnie zbliżony do tego z MF, czyli jak dla mnie kolejny minus - żaden inny występ w szwedzkich preselekcjach nie irytował mnie bardziej niż ten. Wszystko wydaje się być zbyt dopracowane i wymuszone, przez co strasznie sztuczne. Wielu osobom jednak się podoba, więc może po prostu kwestia gustu.

3/12
Rahei
Rahei
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 86
Płeć : Female
Wiek : 33
Skąd : Kraków

SZWECJA: Robin Bengtsson - I Can't Go On - Page 2 Empty Re: SZWECJA: Robin Bengtsson - I Can't Go On

Sro Mar 29, 2017 6:57 pm
Sama się sobie dziwię, że coś takiego mnie ujęło. Zawsze denerwowało mnie, że czego nie wyślą Szwedzi to znajdzie się w top 5. To nie jest może ich szczyt możliwości ale i tak o niebo lepsze (tu mi się oberwie od psychofanuf Lorin) od przereklamowanego Statement.
I Can't Go On to jedno z moich dwóch guilty pleasure tegorocznej Eurowizji. Dobrze się ogląda, melodia wkręca a ja nic na to nie poradzę :(
Justi
Justi
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 49

SZWECJA: Robin Bengtsson - I Can't Go On - Page 2 Empty Re: SZWECJA: Robin Bengtsson - I Can't Go On

Czw Mar 30, 2017 10:27 pm
Świetny pomysł na występ, kto jak kto, ale Szwedzi potrafią dobrze sprzedać utwór. Może i nie jest to piosenka z efektem wow, natomiast dobrze się jej słucha. Często do niej wracam, żeby potupać sobie nóżką.
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1872
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

SZWECJA: Robin Bengtsson - I Can't Go On - Page 2 Empty Re: SZWECJA: Robin Bengtsson - I Can't Go On

Nie Kwi 02, 2017 1:18 am
Chwytliwa piosenka, której miło się słucha oraz ciekawy pomysł na występ to bardzo duże plusy tegorocznej Szwecji. Może i nie jest to jakieś nie wiadomo co, ale dość często do niej wracam. Jedyny minus: nie mogę oprzeć się wrażeniu, że Robin próbuje w tym numerze działać pewnym rodzajem charyzmy, której nie posiada. Po prostu z jakiegoś powodu dziwnie i nieco niekomfortowo mi się na niego patrzy podczas tego występu.
Insiles
Insiles
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 107
Płeć : Male
Skąd : Częstochowa

SZWECJA: Robin Bengtsson - I Can't Go On - Page 2 Empty Re: SZWECJA: Robin Bengtsson - I Can't Go On

Sro Maj 03, 2017 12:34 pm
Kiedy słucham ten utwór, to mam wrażenie że słucham Timberlake'a XD
A tak to nawet dobra piosenka, jest szansa na Top 10 ale nie na wygraną. (byłaby gdyby była Lorren lub Mariette ale to tak swoją drogą)
10/12.
Sponsored content

SZWECJA: Robin Bengtsson - I Can't Go On - Page 2 Empty Re: SZWECJA: Robin Bengtsson - I Can't Go On

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach