Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

SZWECJA: Robin Bengtsson - I Can't Go On

+16
vestmann
Radek
Jasiek
Alpaka
Darka
KarolStark
mercator
Aro
Skrzeczek
Liver
Łosoś
DanielW
Drover
IgorBielak
Qweir
iguś
20 posters
Go down

Na ile punktów oceniasz piosenkę Robina?

0 - 0%
5 - 28%
3 - 17%
0 - 0%
1 - 6%
1 - 6%
4 - 22%
1 - 6%
1 - 6%
2 - 11%
 
Wszystkich Głosów: 18
 
iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 912
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

SZWECJA: Robin Bengtsson - I Can't Go On Empty SZWECJA: Robin Bengtsson - I Can't Go On

Sob 11 Mar 2017, 21:58
Po jakże emocjonującym finale Melodifestivalen 2017 reprezentantem Szwecji w Kijowie został Robin Bengtsson z utworem I Can't Go On.

SZWECJA: Robin Bengtsson - I Can't Go On Robin-Bengtsson-Constellation-Prize-Lyrics-Melodifestivalen-2016-

WERSJA STUDYJNA
WYSTĘP Z PRESELEKCJI


Tekst utworu:

I can’t go on
I can’t go on
gotta keep it together

Don’t get me wrong
don’t get me wrong
cause baby you make me better

Hey

With just one look you make me shiver
I just wanna take you home
Wanna go
aaaah
Yeah I wanna go
aaaah

Now girl you make me a believer
I wanna take off all my clothes
Wanna go
aaaah
you make me wanna go
aaaah

I just can’t go on no more
when you look this freaking beautiful

Ooh hands down to the floor my love
and I’m doing whatever you want

I can’t go on
I can’t go on
when you look this freaking beautiful

I can’t go on
I can’t go on
when you look this freaking beautiful

You’ve got me good
you’ve got me good
and I’m not going nowhere

Right in your hook
that’s understood
but I’mma take you somewhere

I just can’t go on no more
when you look this freaking beautiful

Ooh hands down to the floor my love
and I’m doing whatever you want

I can’t go on
I can’t go on
when you look this freaking beautiful

I can’t go on
I can’t go on
when you look this freaking beautiful

So freaking beautiful
baby I’m just can’t go on

I can’t go on
I can’t go on
I can’t go on
I can’t go on
when you look this freaking beautiful

I can’t go on
I can’t go on
I can’t go on
I can’t go on
when you look this freaking beautiful

So freaking beautiful
baby I’m just can’t go on


Ostatnio zmieniony przez iguś dnia Nie 12 Mar 2017, 09:36, w całości zmieniany 5 razy
Qweir
Qweir
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 26
Płeć : Male

SZWECJA: Robin Bengtsson - I Can't Go On Empty Re: SZWECJA: Robin Bengtsson - I Can't Go On

Sob 11 Mar 2017, 22:18
Top 10 wielce prawdopodobne, ale jestem pewny że w tym roku Szwecja nie wygra. Miło się tego słucha i widzę ten utwór wysoko w rankingu.
IgorBielak
IgorBielak
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 141

SZWECJA: Robin Bengtsson - I Can't Go On Empty Re: SZWECJA: Robin Bengtsson - I Can't Go On

Sob 11 Mar 2017, 22:22
Zwykła piosenka radiowa nie wywołująca raczej większych emocji. Występ fajny, bo dopracowany i to jest na plus. Jednak porównując z poprzednimi piosenkami Szwecji z ostatnich lat nie jest aż tak świetnie. Myślę, że top 10 będzie, ale raczej nie więcej.
Qweir
Qweir
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 26
Płeć : Male

SZWECJA: Robin Bengtsson - I Can't Go On Empty Re: SZWECJA: Robin Bengtsson - I Can't Go On

Sob 11 Mar 2017, 22:26
IgorBielak napisał:Zwykła piosenka radiowa nie wywołująca raczej większych emocji. Występ fajny, bo dopracowany i to jest na plus. Jednak porównując z poprzednimi piosenkami Szwecji z ostatnich lat nie jest aż tak świetnie. Myślę, że top 10 będzie, ale raczej nie więcej.
Zwycięzca też jest w top10. Dobra już się nie czepiam :twisted:
IgorBielak
IgorBielak
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 141

SZWECJA: Robin Bengtsson - I Can't Go On Empty Re: SZWECJA: Robin Bengtsson - I Can't Go On

Sob 11 Mar 2017, 22:37
Qweir napisał:
IgorBielak napisał:Zwykła piosenka radiowa nie wywołująca raczej większych emocji. Występ fajny, bo dopracowany i to jest na plus. Jednak porównując z poprzednimi piosenkami Szwecji z ostatnich lat nie jest aż tak świetnie. Myślę, że top 10 będzie, ale raczej nie więcej.
Zwycięzca też jest w top10. Dobra już się nie czepiam :twisted:

Masz rację XD Chodziło mi o miejsce w okolicy 10 :P
Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 761
Płeć : Male
Wiek : 23

SZWECJA: Robin Bengtsson - I Can't Go On Empty Re: SZWECJA: Robin Bengtsson - I Can't Go On

Sob 11 Mar 2017, 23:25
Zwykla popowa, bardzo radiowa, chwytliwa piosenka, ale nie irytuje. Nie sprawia, ze chce sie wyrzucic laptopa/telefon za okno jak to mialo miejsce w przypadku I Don't Give A czy Statements za co juz naleza sie brawa. Swoja droga na tym calym Melodifestivalen bylo tyle beznadziejnych piosenek, ze to byl nawet dla mnie szok, wiec zwyciestwo I Can't Go On mnie nawet cieszy. Strasznie przewidywalna, nieco nudna, no ale przynajmniej nie meczy. Szeroki uśmiech Mozna posluchac, chociaz to nic wielkiego. Na Eurowizje sie nadaje w sumie.
DanielW
DanielW
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 209
Płeć : Male
Wiek : 25

SZWECJA: Robin Bengtsson - I Can't Go On Empty Re: SZWECJA: Robin Bengtsson - I Can't Go On

Nie 12 Mar 2017, 00:20
Robin nie był moim głównym faworytem do wygrania Melodifestivalen. Jego piosenka nie jest zła, wręcz przeciwnie, jest to naprawdę porządna, ciekawie brzmiąca radiówka, do tego z pomysłowym występem. Jednak świadomość tego, że były co najmniej dwie lepsze piosenki mocno mnie smuci :( Ale nie ma co się zamartwiać - mamy co mamy. TOP10 dla Szwecji bardzo prawdopodobne, ale raczej wątpię, by skandynawski kraj po raz kolejny sięgnął po wygraną.
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1582
Płeć : Male
Wiek : 22

SZWECJA: Robin Bengtsson - I Can't Go On Empty Re: SZWECJA: Robin Bengtsson - I Can't Go On

Nie 12 Mar 2017, 00:22
Od kiedy Eric Saade , nazywa się Robin Bengtsson  :shock: .Wokalnie cienko. Według mnie poza TOP 10.. zapewne przejdzie bo to Szwecja. 4/12
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1275
Płeć : Male
Wiek : 26

SZWECJA: Robin Bengtsson - I Can't Go On Empty Re: SZWECJA: Robin Bengtsson - I Can't Go On

Nie 12 Mar 2017, 00:40
Nie zdziwię się, jeżeli po raz pierwszy od 2010, Szwecja nie przejdzie półfinału. Jakby się tak zastanowić, jakie argumenty mają po swoją stronie? Piosenka nie jest w żaden sposób odkrywcza, nie wyróżnia się, na tym występie z MF wokalnie brzmi średnio (więc na samej Eurowizji będzie pewnie jeszcze gorzej) i do tego jest w pierwszym półfinale.
Skrzeczek
Skrzeczek
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 599
Płeć : Male
Wiek : 26

SZWECJA: Robin Bengtsson - I Can't Go On Empty Re: SZWECJA: Robin Bengtsson - I Can't Go On

Nie 12 Mar 2017, 00:49
Ta piosenka jest taka przeciętna, że aż jestem zdziwiony, że rzeczywiście wygrała Melodi. Naprawdę, mając do wyboru kilka naprawdę dobrych utworów wybrać udało się Szwedą przeciętną, nic nie wnoszącą piosenkę. Taką w słabym stylu. Zostawię 4/12.
Edit: Irytuje mnie to coraz bardziej. 3/12 i miejsce przedostatnie w moim rankingu. Jeżeli Szwecja jakoś da radę odnieść kolejne zwycięstwo akurat w tym roku, to będę musiał coś rozwalić... top 3 jest bardzo możliwe, nie można tego lekceważyć. To jest takie "na czasie".


Ostatnio zmieniony przez Skrzeczk dnia Pon 13 Mar 2017, 00:31, w całości zmieniany 1 raz
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 856
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

SZWECJA: Robin Bengtsson - I Can't Go On Empty Re: SZWECJA: Robin Bengtsson - I Can't Go On

Nie 12 Mar 2017, 00:53
Pomimo mocnych nazwisk Melfest w tym roku był słabiutki. Na szczęście wygrała najlepsza finałowa piosenka. Piosenka rzeczywiście nie jest odkrywcza, jest to dobrze skrojona pod wokalistę radiówka. Do tego luźne skojarzenia z Timberlakiem - więcej mi do szczęścia nie potrzeba. Do tego ciekawy występ - ciekawe, czy w Kijowie też mu pozwolą wejść na zaplecze. Do roku przerwy mogę znowu kibicować Szwecji, kolejna dyszka.
A piosenki wybrane przez ostatnie kilka dni biją na głowę większość wybranych wcześniej.
iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 912
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

SZWECJA: Robin Bengtsson - I Can't Go On Empty Re: SZWECJA: Robin Bengtsson - I Can't Go On

Nie 12 Mar 2017, 01:30
Już to pisałem, ale powtórzę... pomysł na występ super, bardzo efektowny, ale sama piosenka to takie ścierwo, że aż szkoda komentować. A do tego Robin tak się mizdrzy do tej kamery, że aż naprawdę źle się ten występ ogląda. :P No cóż, Szwecja drugi rok z rzędu po prostu tragiczna (a kilka perełek w stawce przecież było).
Co do samych wyników Melo - bardzo przewidywalne. W ogóle mnie nie zdziwiło, że jury sobie upatrzyło faworyta, a widzowie - cóż, nie mogli z tym już absolutnie nic zrobić. :oops: 1. miejsce Nano w głosowaniu publiczności też jak najbardziej było do przewidzenia, gdyż smutna i mroczna przeszłość po prostu zrobiła wśród widzów swoje.
Oby Szwecja została w półfinale, rok 2016 pokazał, że Skandynawia nie jest wcale taka nietykalna.

2/12
mercator
mercator
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 519
Płeć : Male
Skąd : Stalowa Wola

SZWECJA: Robin Bengtsson - I Can't Go On Empty Re: SZWECJA: Robin Bengtsson - I Can't Go On

Nie 12 Mar 2017, 08:10
Taki typowy szwedzki popik. Piosenka wtórna do bólu, po pierwszym odsłuchaniu ma się wrażenie, że już się słyszało to już setki razy. Na duży plus można zaliczyć pomysł na występ. Pierwszy półfinał jest bardzo wyrównany, więc nie zdziwiłbym się gdyby Szwecja odpadła w finale...
KarolStark
KarolStark
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Lolita

Liczba postów : 928
Płeć : Male
Wiek : 23
Skąd : santa cruz de la papaya (tenerife)
https://www.lecznicadrcocktora.pl/asystentka

SZWECJA: Robin Bengtsson - I Can't Go On Empty Re: SZWECJA: Robin Bengtsson - I Can't Go On

Nie 12 Mar 2017, 10:37
Średniawo w tym roku u Szwecji. Jak już tu wszyscy piszą, strasznie radiówkowa i nic nowego nie wnosząca.
Początek mi się nawet kojarzy z tą piosenką Timberlake'a co śpiewał na ESC16 XD

3/10
Darka
Darka
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 254
Płeć : Female
Wiek : 25

SZWECJA: Robin Bengtsson - I Can't Go On Empty Re: SZWECJA: Robin Bengtsson - I Can't Go On

Pon 13 Mar 2017, 21:05
Co tu dużo mówić, mam wielką słabość do tego pana i całkowicie mnie zachwycił w finale. Piosenka moim zdaniem była idealnie stworzona na wygranie preselekcji, co też się stało. Trzeba też przyznać, że Robin jest niesamowicie przystojny. Jedna z moich ulubionych piosenek tego roku
Sponsored content

SZWECJA: Robin Bengtsson - I Can't Go On Empty Re: SZWECJA: Robin Bengtsson - I Can't Go On

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach