Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

LITWA: Fusedmarc - Rain Of Revolution

+11
iguś
mercator
Drover
Liver
Skrzeczek
DanielW
Aro
Qweir
IgorBielak
Łosoś
Yngwie / admin
15 posters
Go down

Ile punktów przyznał(a)byś Litwie?

0 - 0%
0 - 0%
1 - 11%
0 - 0%
1 - 11%
2 - 22%
0 - 0%
2 - 22%
3 - 33%
0 - 0%
 
Wszystkich Głosów: 9
 
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

LITWA: Fusedmarc - Rain Of Revolution Empty LITWA: Fusedmarc - Rain Of Revolution

Sob Mar 11 2017, 22:00
:lithuania: Litwę podczas Eurowizji w Kijowie reprezentować będzie Fusedmarc w utworze Rain Of Revolution.



Ostatnio zmieniony przez Yngwie dnia Nie Mar 12 2017, 09:21, w całości zmieniany 1 raz
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1582
Płeć : Male
Wiek : 22

LITWA: Fusedmarc - Rain Of Revolution Empty Re: LITWA: Fusedmarc - Rain Of Revolution

Sob Mar 11 2017, 22:04
Eh.. Lolita czwarta , ale w sumie większość fanów Fusedmarc to fani Lolity Uśmiech. Piosenka średnia , ale nie było konkurencji. Aiste zepchnięta została przez Jury a Greta była przedostatnia. Nie jest to złe , ale to jejejejejeje... wkurza. Nie wróże awansu Litwie. 3/12 EDIT : Piosenka podoba mi sie znacznie bardziej 6/12 EDIT: Dobra 10/12


Ostatnio zmieniony przez Cisza i łosoś dnia Nie Mar 19 2017, 16:00, w całości zmieniany 2 razy
IgorBielak
IgorBielak
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 141

LITWA: Fusedmarc - Rain Of Revolution Empty Re: LITWA: Fusedmarc - Rain Of Revolution

Sob Mar 11 2017, 22:18
Po pierwszym przesłuchaniu - nic specjalnego. Jakość nie jest najlepsza, więc może dlatego. Zobaczę później, ale tragedii żadnej nie ma. Wydaje się być normalną ok propozycją.
Qweir
Qweir
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 26
Płeć : Male

LITWA: Fusedmarc - Rain Of Revolution Empty Re: LITWA: Fusedmarc - Rain Of Revolution

Sob Mar 11 2017, 22:36
Jak dla mnie ta piosenka odpadnie w półfinale. W ogóle mi się nie podoba i wieje nudą.
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 856
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

LITWA: Fusedmarc - Rain Of Revolution Empty Re: LITWA: Fusedmarc - Rain Of Revolution

Sob Mar 11 2017, 23:39
Stawki nie znałem na Litwie, więc mogę ocenić ten wybór ''na czysto''. Słychać tutaj na pewno europejskie brzmienie... I to tyle, co mogę o tej propozycji powiedzieć dobrego. Głos wokalistki kompletnie mi nie leży, sam utwór też dość jednostajny, przez te trzy minut w sumie niewiele się dzieje. Choć i tak jest lepiej niż w tamtym roku. Takie naciągane 5.
DanielW
DanielW
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 209
Płeć : Male
Wiek : 25

LITWA: Fusedmarc - Rain Of Revolution Empty Re: LITWA: Fusedmarc - Rain Of Revolution

Sob Mar 11 2017, 23:51
No niestety, podobnie jak w zeszłym roku, tak i w tym Litwa nie wpasowała się w mój gust. Nie przepadam za tego typu piosenkami, niezbyt trawię taki sposób śpiewania, sprawia wrażenie, jakby pani mocno męczyła się z tym utworem. Moją faworytką w litewskim tasiemcu była Greta Zazza, szkoda, że nie wygrała, ścierpiałbym nawet Aiste z niezłą kompozycją Aminaty, którą Litwinka niezbyt potrafiła zaśpiewać. Wygrał zespół - cóż, nie chcę od razu przesądzać braku awansu, bo Donny'ego do finału w zeszłym roku też bym nie wpuścił, jak skończył - wszyscy wiemy.
Skrzeczek
Skrzeczek
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 599
Płeć : Male
Wiek : 26

LITWA: Fusedmarc - Rain Of Revolution Empty Re: LITWA: Fusedmarc - Rain Of Revolution

Sob Mar 11 2017, 23:56
Odczucia przy pierwszej zwrotce mam takie: nudne i niczym ciekawym się nie wyróżnia. Tak sobie leci i jak leci, to ma się ochotę włączyć już coś innego. W miarę jak utwór płynie to jakoś moje odczucia się poprawiają. Refren jest lepszy, jakoś tak dobrze mi się go słucha i przy drugiej zwrotce też jakoś tak moje wrażenia były pozytywne. O wejście do finału pewnie Litwie jednak może być ciężko, bo nie wydaje mi się, aby to był utwór, który może zwojować Europę. Dam 6/12
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1275
Płeć : Male
Wiek : 26

LITWA: Fusedmarc - Rain Of Revolution Empty Re: LITWA: Fusedmarc - Rain Of Revolution

Nie Mar 12 2017, 00:17
Bardzo nietypowy, ale jednocześnie ciekawy utwór! Nie spodziewałem się, że Litwa postawi na coś tak kreatywnego. Czekam z niecierpliwością na wersję studyjną, bo podkład brzmi intrygująco (przede wszystkim poszczególne instrumenty tworzą atmosferę pewnej niepewności, zagadkowości).

Litwa wystąpi w drugim półfinale, więc aż tak nie przekreślałbym jej szans, aczkolwiek nie nastawiam się na zbyt wiele. Najważniejsze, że propozycja litewska wniesie trochę kolorytu.
Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 761
Płeć : Male
Wiek : 23

LITWA: Fusedmarc - Rain Of Revolution Empty Re: LITWA: Fusedmarc - Rain Of Revolution

Nie Mar 12 2017, 00:18
Ale sie wynudzilem przy sluchaniu tego... W dodatku wokalistka ma wkurzajaca maniere glosu. Dziwnie sie ruszajac i spiewajac to "jejejejejejejeje" sprawia wrazenie osoby cierpiacej na epilepsje... Nie dla mnie.
mercator
mercator
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 519
Płeć : Male
Skąd : Stalowa Wola

LITWA: Fusedmarc - Rain Of Revolution Empty Re: LITWA: Fusedmarc - Rain Of Revolution

Nie Mar 12 2017, 07:13
Oglądałem preselekcje litewskie i jak dla mnie, to po Lolicie Zero Rain of Revelution była najgorszą piosenką ze stawki. Rok Litwa niespodziewanie zajęła miejsce w TOP10, a w tym roku może być ostatnie miejsce w półfinale...
iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 912
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

LITWA: Fusedmarc - Rain Of Revolution Empty Re: LITWA: Fusedmarc - Rain Of Revolution

Nie Mar 12 2017, 12:32
Zacznę od tego, że strasznie szkoda mi Aiste. Tyle razy już próbowała, wydawało się, że w tym roku w końcu jej się uda, wygrała większość odcinków po drodze... i na końcu znów ktoś ją wyprzedził. :P Mówi się trudno. "Rain of Revolutnion" jest dla mnie trochę męczące, ale nie jest to zła piosenka. Jeśli Litwa wejdzie do finału, to OK, jeżeli nie - płakać nie będę. :bounce:

5/12
Alpaka
Alpaka
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 112
Płeć : Other / Decline to state

LITWA: Fusedmarc - Rain Of Revolution Empty Re: LITWA: Fusedmarc - Rain Of Revolution

Pon Mar 13 2017, 11:05
Jest znośnie i próba odsłuchania nie kończy się odruchowym zamknięciem karty jak w przypadku Czarnogóry, ale ciężko mi określić mój stosunek wobec utworu bo SERIO nie prowokuje u mnie żadnych uczuć
iguś napisał:Jeśli Litwa wejdzie do finału, to OK, jeżeli nie - płakać nie będę. :bounce:
mercator
mercator
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 519
Płeć : Male
Skąd : Stalowa Wola

LITWA: Fusedmarc - Rain Of Revolution Empty Re: LITWA: Fusedmarc - Rain Of Revolution

Wto Mar 14 2017, 19:21
Alpaka napisał:Jest znośnie i próba odsłuchania nie kończy się odruchowym zamknięciem karty jak w przypadku Czarnogóry, ale ciężko mi określić mój stosunek wobec utworu bo SERIO nie prowokuje u mnie żadnych uczuć

Piosenki, które nie wywołują żadnych uczuć kończą zawsze na samym końcu. Już lepiej żeby piosenka wywoływała skrajne emocje, jak np. Portugalia w tym roku...
Jasiek
Jasiek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 240
Wiek : 24

LITWA: Fusedmarc - Rain Of Revolution Empty Re: LITWA: Fusedmarc - Rain Of Revolution

Nie Mar 19 2017, 15:36
Tak ogromna liczba łapek w dół pod "Rain of Revolution" stanowi dla mnie ogromną zagadkę, ponieważ mnie ten utwór naprawdę bardzo się podoba, a w dodatku z dnia na dzień zdaje się tylko zyskiwać. I o ile po ogłoszeniu Fusedmarc jako zwycięzców litewskich preselekcji czułem niedosyt, o tyle teraz cieszy mnie, że to oni zaprezentują się w Kijowie. Wink O wynik w maju spokojny jednak nie jestem, bo w głowie mam "Attention" z 2014, które spotykało się z podobnymi reakcjami i jednak zabrakło trochę do finału. Tak czy inaczej, ja jestem na duże TAK. Solidne 8/12.
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1855
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

LITWA: Fusedmarc - Rain Of Revolution Empty Re: LITWA: Fusedmarc - Rain Of Revolution

Sro Mar 22 2017, 21:03
Piosenka tego typu powinna do mnie trafić, ale jednak nie trafia. Jest słabo, czegoś tu wyraźnie brakuje. Do tego dochodzi wokalistka, która wyraźnie mnie irytuje. W tym roku ode mnie spore NIE dla Litwy.
Sponsored content

LITWA: Fusedmarc - Rain Of Revolution Empty Re: LITWA: Fusedmarc - Rain Of Revolution

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach