Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down

Ile punktów przyznał(a)byś gruzińskiej propozycji?

0 - 0%
2 - 29%
0 - 0%
2 - 29%
0 - 0%
2 - 29%
0 - 0%
1 - 13%
0 - 0%
0 - 0%
 
Wszystkich Głosów: 7
 
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

GRUZJA: Tornike Kipiani (Take Me As I Am) Empty GRUZJA: Tornike Kipiani (Take Me As I Am)

Sro Sty 01, 2020 1:01 pm
Zwycięzcą gruzińskiego idola został Tornike Kipiani, tym samym został on reprezentantem :sgeorgia: Gruzji na Konkursie Eurowizji 2020 w Rotterdamie. Utwór który zaśpiewa zostanie wybrany wewnętrznie przez nadawcę publicznego. Data premiery nie jest na razie znana.

GRUZJA: Tornike Kipiani (Take Me As I Am) Georgia_artist_photo



Ostatnio zmieniony przez Yngwie dnia Wto Mar 03, 2020 12:33 pm, w całości zmieniany 4 razy
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1587
Płeć : Male
Wiek : 22

GRUZJA: Tornike Kipiani (Take Me As I Am) Empty Re: GRUZJA: Tornike Kipiani (Take Me As I Am)

Czw Sty 30, 2020 10:41 pm
Utwór będzie nosić tytuł "Take Me As I Am", w założeniu będzie połączeniem klasycznej muzyki rockowej, muzyki electro i dubstepu.

https://twitter.com/geo_eurovision/status/1222957590973419523
Morison
Morison
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 619
Płeć : Male

GRUZJA: Tornike Kipiani (Take Me As I Am) Empty Re: GRUZJA: Tornike Kipiani (Take Me As I Am)

Pon Mar 02, 2020 4:22 pm


Takie o
Dastame
Dastame
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 893
Płeć : Male
Wiek : 23

GRUZJA: Tornike Kipiani (Take Me As I Am) Empty Re: GRUZJA: Tornike Kipiani (Take Me As I Am)

Pon Mar 02, 2020 5:58 pm
woo czekam
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1587
Płeć : Male
Wiek : 22

GRUZJA: Tornike Kipiani (Take Me As I Am) Empty Re: GRUZJA: Tornike Kipiani (Take Me As I Am)

Wto Mar 03, 2020 8:21 am
Jest już cały utwór:


yngvie pamietaj o ankiecie, dzia
Dastame
Dastame
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 893
Płeć : Male
Wiek : 23

GRUZJA: Tornike Kipiani (Take Me As I Am) Empty Re: GRUZJA: Tornike Kipiani (Take Me As I Am)

Wto Mar 03, 2020 1:45 pm
Gruzja sztos absolutny
Poland
Poland
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 792
Płeć : Male
Wiek : 32
Skąd : Małopolska

GRUZJA: Tornike Kipiani (Take Me As I Am) Empty Re: GRUZJA: Tornike Kipiani (Take Me As I Am)

Wto Mar 03, 2020 4:27 pm
Nie dla mnie. Myślałem że poza Iriao może być coś gorszego od "Varady" i "3 minut dla Ziemii"a tu się okazuje że może.
mercator
mercator
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 519
Płeć : Male
Skąd : Stalowa Wola

GRUZJA: Tornike Kipiani (Take Me As I Am) Empty Re: GRUZJA: Tornike Kipiani (Take Me As I Am)

Wto Mar 03, 2020 4:53 pm
Ten utwór to nie moja bajka, ale po dwóch ostatnich koszmarkach, to mila odmiana. Z początku bardzo się źle to zapowiadało, a tu takie zaskoczenie. W tym roku, Gruzja powinna spokojnie awansować do finału...
Morison
Morison
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 619
Płeć : Male

GRUZJA: Tornike Kipiani (Take Me As I Am) Empty Re: GRUZJA: Tornike Kipiani (Take Me As I Am)

Wto Mar 03, 2020 5:22 pm
Przesłuchałem to rano, potem dwa razy po powrocie do domu, potem jeszcze raz i nadal nie wiem czy mi się podoba XD Jak będzie hajp na tego songa to pewnie pozwoli mi się bardziej wkręcić i zabijcie mnie ale podoba mi się tekst mimo, że brzmi jakby był w ogóle bez znaczenia i miał na celu tylko pokazać umiejętności wokalne Tornika. Nadal nie wiem co myśleć ale chyba jest ok, a jak wjeżdżają kobiety ze swoim Żetęę 30 sekund przed końcem songa to czuje, że jednak jest trochę orane Szeroki uśmiech

7/12
iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 916
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

GRUZJA: Tornike Kipiani (Take Me As I Am) Empty Re: GRUZJA: Tornike Kipiani (Take Me As I Am)

Wto Mar 03, 2020 11:00 pm
Gruzja pozostaje na planecie, na którą odleciała w 2018 roku, ale ich tegoroczna propozycja jest zdecydowanie lepsza od dwóch ostatnich koszmarów.

Warstwa instrumentalna piosenki jest naprawdę w porządku. Gorzej jeśli chodzi o wokal - to darcie się na dłuższą metę jest męczące i sprawia, że słuchanie Take Me As I Am przestaje być przyjemne. Myślę, że na żywo w tym zakresie mimo wszystko wypadnie to lepiej. Tekst to dramat, ale no bywały utwory z gorszymi tekstami na Eurowizji, więc w tym zakresie jakoś nie mam zamiaru się czepiać.

Trzeba przyznać, że utwór ma swój unikatowy klimat i po prostu trzeba być zwolennikiem takich brzmień, żeby to polubić.

Podsumowując - tragedii nie ma, ale nie będę raczej do maja wracać do tej piosenki.

5/12
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1276
Płeć : Male
Wiek : 26

GRUZJA: Tornike Kipiani (Take Me As I Am) Empty Re: GRUZJA: Tornike Kipiani (Take Me As I Am)

Sro Mar 04, 2020 10:43 pm
Tekst nie jest wcale głupi, traktuje bowiem o globalizacji a może i również zatracaniu tożsamości narodowej przez państwa biorące udział w Eurowizji. Powtarzane "te queiro, je t'aime, ich liebe dich..." to już czysta groteska Szeroki uśmiech (różne języki w konkursie mi akurat nie przeszkadzają, ale łapię przekaz). Nie mogę z pełnym przekonaniem powiedzieć, że Gruzja podoba mi się od strony muzycznej, jednak o ile rok temu postawili na (mimo mojej sympatii) ciężkostrawne brzmienie, teraz na po prostu ciężkie.
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2126
Wiek : 24

GRUZJA: Tornike Kipiani (Take Me As I Am) Empty Re: GRUZJA: Tornike Kipiani (Take Me As I Am)

Sro Mar 04, 2020 11:06 pm
Ta :georgia: Gruzja jest chyba najprostsza w odbiore z ich ostatnich trzech propozycji, jednak trzeba przyznać, że bardzo stanowczo wpisuje się w ich ostatnie trendy.

Mało kiedy tekst eurowizyjnej piosenki staje się głównym dyskusji. Dostrzegam balansowanie na granicy grafomanii, ale wydaje mi się, że Gruzja sprawnie się broni z opresji. Tekst jest maksymalnie prosty, a przez to oddziałujący na słuchacza.

Każde wysłuchanie pozwala odkryć coś nowego. Nie jest to po prostu przekrzyczana piosenka. Tornike na pewno się wyróżni w Rotterdamie. Czy będzie to wyróżnienie się tak jak Oto i IRIAO połączone z brakiem awansu do finału? - Okaże się.
marjuz
marjuz
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1256
Wiek : 23

GRUZJA: Tornike Kipiani (Take Me As I Am) Empty Re: GRUZJA: Tornike Kipiani (Take Me As I Am)

Czw Mar 05, 2020 12:17 am
Po pobycie w muzycznych czeluściach, Gruzja wraca do swojej dawnej formy. Wystawiania mocnych, odważnych propozycji, brnięcia pod prąd. Tak naprawdę to jest jak na razie jedyna propozycja rockowa w stawce, zatem nie wyobrażam sobie by nie została doceniona przez jury (bo widzowie mogą trochę być przytłoczeni Wink ). Nie jest to poziom "Midnight Gold", które po czasie oceniam jako najlepszy utwór na ESC 2016, ani "Warrior", ale właśnie ta wyjątkowość i charakterystyczność powinna być nagrodzona finałem. Kolejna świetna zabawa formą; zabawa tekstem, prowokacja. Gruzja dołącza w tym względzie do Litwy czy Islandii. 8/12
Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 762
Płeć : Male
Wiek : 23

GRUZJA: Tornike Kipiani (Take Me As I Am) Empty Re: GRUZJA: Tornike Kipiani (Take Me As I Am)

Czw Mar 05, 2020 5:00 pm
Dziwna mieszanka, nie do końca mi odpowiada. Refren jest irytujący, ale ogólnie piosenka wyróżnia się od pozostałych i na pewno wolę to od takiego "What Love Is", "Still Breathing" czy "The Best In Me".
Alpaka
Alpaka
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 112
Płeć : Other / Decline to state

GRUZJA: Tornike Kipiani (Take Me As I Am) Empty Re: GRUZJA: Tornike Kipiani (Take Me As I Am)

Nie Mar 08, 2020 12:04 pm
o chryste panie. ta piosenka jest bardzo spójna w znaczeniu że jest gwałtem na wszystkich audiowizualnych aspektach: teledysk, wokal, muzyka, tekst sa po prostu nie do zniesienia
coz za nieestetyczny syf.
Sponsored content

GRUZJA: Tornike Kipiani (Take Me As I Am) Empty Re: GRUZJA: Tornike Kipiani (Take Me As I Am)

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach