Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down

Ile punktów przyznał(a)byś propozycji gruzińskiej?

0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
1 - 14%
1 - 14%
1 - 14%
4 - 57%
 
Wszystkich Głosów: 7
 
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

GRUZJA: Tornike Kipiani (You) Empty GRUZJA: Tornike Kipiani (You)

Sro 5 Sie - 20:53
:georgia: :georgia: :georgia:

GRUZJA: Tornike Kipiani (You) Gallery-19:10

Tornike Kipiani (თორნიკე ყიფიანი) to urodozny w 1987 roku w Tibilisi, gruziński piosenkarz.  Tornike to zwycięzca pierwszej edycji gruzińskiego  X Factor (2014) i dziewiątej serii programu Idol (2019). Według oficjalnego stanowiska gruzińskiej telewizji Tornike pozostaje reprezentantem Gruzji i będzie reprezentować kraj podczas Eurowizji 2021 w Rotterdamie.
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1582
Płeć : Male
Wiek : 22

GRUZJA: Tornike Kipiani (You) Empty Re: GRUZJA: Tornike Kipiani (You)

Nie 14 Mar - 21:14
Premiera jutro o 13:30 (LINK)




.....................................


GRUZJA: Tornike Kipiani (You) Laura-poldvere-laura
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1582
Płeć : Male
Wiek : 22

GRUZJA: Tornike Kipiani (You) Empty Re: GRUZJA: Tornike Kipiani (You)

Pon 15 Mar - 15:06
Utwór:

.....................................


GRUZJA: Tornike Kipiani (You) Laura-poldvere-laura
avatar
lepik
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 172
Płeć : Male
Wiek : 29

GRUZJA: Tornike Kipiani (You) Empty Re: GRUZJA: Tornike Kipiani (You)

Pon 15 Mar - 15:17
Recenzja będzie jak ten utwór. Minimalistyczna.

Rahei lubi ten post

Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 862
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

GRUZJA: Tornike Kipiani (You) Empty Re: GRUZJA: Tornike Kipiani (You)

Pon 15 Mar - 15:27
Doceniam nonkomformizm i klimat utworu, ale no nie, to jest wybitnie nudne i trwa pięć lat. Zeszłoroczny diss na BiG5 o wiele lepszy.
Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 946
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

GRUZJA: Tornike Kipiani (You) Empty Re: GRUZJA: Tornike Kipiani (You)

Pon 15 Mar - 15:28
Dobreee to jest - niebo a ziemia względem zeszłorocznej propozycji. Stopniowo pompuje napięcie, aż pod koniec osiąga swoje apogeum. Liczyłem jeszcze na piękny akord C - dur na do widzenia, ale zawieszenie też brzmi w porządku. Jestem bardzo zadowolony, daję znak jakości. Szeroki uśmiech
Dastame
Dastame
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 891
Płeć : Male
Wiek : 23

GRUZJA: Tornike Kipiani (You) Empty Re: GRUZJA: Tornike Kipiani (You)

Pon 15 Mar - 15:32
Ojej bardzo liczyłem na Tornike po zeszłym roku i dostaje coś co bardzo dobrze by się sprawdziło jako soundtrack mega romance filmu, ale ogólnie średnio sprawdza mi się jako cos co mógłby słuchać tak dla siebie. W tym semi mamy dużo lepsze wolne piosenki, a nawet zaryzykuje stwierdzenie, ze ta może być najsłabszą z nich. 4/10
Iker
Iker
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 154

GRUZJA: Tornike Kipiani (You) Empty Re: GRUZJA: Tornike Kipiani (You)

Pon 15 Mar - 16:43
Klimatyczne, ale nudne. Brzmienie instrumentalne mogło być bardziej uwydatnione.
Byłbym wielce zaskoczony jeśli Gruzja by się zakwalifikowała, nawet przy niewielkiej liczbie wolnych kawałków w stawce.
4/12
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1275
Płeć : Male
Wiek : 26

GRUZJA: Tornike Kipiani (You) Empty Re: GRUZJA: Tornike Kipiani (You)

Pon 15 Mar - 18:48
Gruzini połowicznie zrozumieli, że w tym roku nie można wystawiać utworów z Eurowizji 2020. Ogarnęli, że muszą zrezygnować ze swojej zaczepnej piosenki, ale mimo to wzięli sobie zeszłoroczną Francję i trochę ją zmienili, żeby nikt się nie kapnął. Bardzo nijaka ballada, co dziwi, bo mimo że Gruzja już od kilku lat czeka na awans do finału, ich propozycje były zazwyczaj "jakieś" a tu nie dzieje się nic. Szkoda mi Tornike, że nie mógł zaprezentować napisanej przez siebie piosenki o globalizacji (albo po prostu "zachodnizacji" kraju). Jedyny plus jest taki, że to kolejna nudna ballada w 2. połówce 2. półfinału, więc kilka państw będzie się biło o punkty i nie awansują w komplecie.

Iker lubi ten post

iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 912
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

GRUZJA: Tornike Kipiani (You) Empty Re: GRUZJA: Tornike Kipiani (You)

Pon 15 Mar - 19:07
Cóż tu się zadziało.. fanem zeszłorocznego Take Me As I Am nie byłem, ale obiektywnie nie mogłem odmówić temu utworowi unikatowego charakteru i tego, że miał on coś w sobie.
Z kolei You jest tak żadne, że aż przykro. Zero charakteru, zero klimatu. Piosenka, której mogłoby nie być. Na dodatek ciągnie się niemiłosiernie. W kategorii usypiacz 10/10.
Już wiem na jakim utworze z pewnością skoczę na siku. Ulga Łotwa ma silnego konkurenta w walce o ostatnie miejsce w semi.

2/12

Iker lubi ten post

Iker
Iker
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 154

GRUZJA: Tornike Kipiani (You) Empty Re: GRUZJA: Tornike Kipiani (You)

Pon 15 Mar - 19:42
iguś napisał:Cóż tu się zadziało.. fanem zeszłorocznego Take Me As I Am nie byłem, ale obiektywnie nie mogłem odmówić temu utworowi unikatowego charakteru i tego, że miał on coś w sobie.
Z kolei You jest tak żadne, że aż przykro. Zero charakteru, zero klimatu. Piosenka, której mogłoby nie być. Na dodatek ciągnie się niemiłosiernie. W kategorii usypiacz 10/10.
Już wiem na jakim utworze z pewnością skoczę na siku. Ulga Łotwa ma silnego konkurenta w walce o ostatnie miejsce w semi.

2/12
Jeden z paru krajów, które jak dla mnie na 99% nie przejdą do finału (obok badziewnej Macedonii Północnej). Łotwa na 90% zostaje w półfinale też.
Darka
Darka
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 255
Płeć : Female
Wiek : 25

GRUZJA: Tornike Kipiani (You) Empty Re: GRUZJA: Tornike Kipiani (You)

Pon 15 Mar - 22:08
Cieszę się, że taka piosenka jest w konkursie. Przynajmniej będę miała 3 minuty aby zrobić sobie herbatkę na kolejne występy

Iker lubi ten post

mercator
mercator
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 519
Płeć : Male
Skąd : Stalowa Wola

GRUZJA: Tornike Kipiani (You) Empty Re: GRUZJA: Tornike Kipiani (You)

Sro 17 Mar - 21:07
Najbardziej bezpłciowy utwór tegorocznej eurowizji. Nie wiem co się dzieje z Gruzją, kiedyś prawie zawsze awans do finału, a od paru lat (zaczęło się w 2012 roku) co jakiś czas wysyłają koszmarki.

Iker and Wilk lubią ten post

marjuz
marjuz
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1246
Wiek : 23

GRUZJA: Tornike Kipiani (You) Empty Re: GRUZJA: Tornike Kipiani (You)

Sob 27 Mar - 1:10
W sezonie mam okresy w których podoba mi się prawie wszystko i okresy w których nie podoba się prawie nic. Jak mi wszystko w tym roku zbrzydnie, to sięgnę po ten utwór. Nie ma tu jednego złego dźwięku, ale choć szukałem artu pod mikroskopem to go nie widzę. To jest taki art wynikający z nieartu - tekst jest tak ubogi, że aż głęboki; Tornike w a la tropikalnym lesie jest tak znikąd, że aż trudno go sobie wyobrazić go w innym miejscu, a końcówka w operze jest tak nieskładna z pierwszymi dwoma minutami, że aż doceniam za artystyczny kontrast.
A do tego wokół muza kojarząca się z wróżkami na polsacie o 3:00 (zwłaszcza na pcozątku). Dziękuję Gruzjo, tego mi było trzeba.  

Ocean, ja chcę słyszeć cb
Góra, ja chcę czuć cb

Gruzjo, ja chcę lubić cb ale pkt bd 4.

Fenistil lubi ten post

Traveler
Traveler
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 118
Płeć : Female

GRUZJA: Tornike Kipiani (You) Empty Re: GRUZJA: Tornike Kipiani (You)

Wto 27 Kwi - 22:08
Gruzjo, cóżeś najgorszego zrobiła? W tamtym roku było mocno, świeżo, zadziornie, a teraz jedynie bezbarwnie i nużąco. Ogromny spadek jakości. Tym razem ode mnie potrójne nie i do usłyszenia za rok.
Sponsored content

GRUZJA: Tornike Kipiani (You) Empty Re: GRUZJA: Tornike Kipiani (You)

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach