Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

ISLANDIA: Svala - Paper

+14
KarolStark
Yngwie / admin
Fenistil
Nela_30
mercator
Liver
Drover
Aro
Skrzeczek
IgorBielak
Batiooo
Łosoś
yourraxus
DanielW
18 posters
Go down

Jak oceniasz reprezentantkę Islandii?

7 - 54%
2 - 15%
1 - 8%
2 - 15%
0 - 0%
1 - 8%
0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
 
Wszystkich Głosów: 13
 
iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 916
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

ISLANDIA: Svala - Paper - Page 2 Empty Re: ISLANDIA: Svala - Paper

Nie 12 Mar - 11:19
Tak, tak, tak i jeszcze raz tak. Serce Patrząc, co w tym roku w większości preselekcji odstawiła Europa, fakt, iż w jakichś eliminacjach wygrywa po prostu najlepsza piosenka, jest wręcz niesłychany. Szeroki uśmiech Piosenka bardzo "nordycka", podniosła, no cóż - kocham. Islandia musi w tym roku awansować do finału, nie ma wyjścia. Naprawdę w naszym semi zrobiło się niesamowicie ciasno.

Oczywiście 12/12 i Svala szybuja wprost do TOP5 mojego rankingu.
Szymek79
Szymek79
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 539
Płeć : Male

ISLANDIA: Svala - Paper - Page 2 Empty Re: ISLANDIA: Svala - Paper

Pon 13 Mar - 9:59
Oficjalne video.

avatar
vestmann
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 343
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Rzeszów/Nowy Sącz

ISLANDIA: Svala - Paper - Page 2 Empty Re: ISLANDIA: Svala - Paper

Pon 27 Mar - 20:59
W Songvakeppnin miałem nieco innych głównych faworytów (Daði Freyr, który sporo zyskał po występie na żywo oraz Hildur - tutaj zadziałała raczej sympatia z czasów występów w Rökkurró i projektu SUNDAY). Propozycja Svali również znajdowała się wysoko w moim rankingu, dlatego cieszę się, że będzie reprezentować barwy mojej ukochanej Islandii w Kijowie. Szkoda, że nie usłyszymy w maju języka islandzkiego (nawet we fragmentach, chociaż tutaj trzeba by było przearanżować tekst, bo obie wersje dość mocno się różnią). Co do samego "Paper" - bardzo dobry utwór, utrzymany w alternatywnych klimatach muzyki elektronicznej. Na żywo Svala wypada świetnie jedynie musi popracować nad samą koncepcją występu bo w trakcie islandzkich preselekcji wyglądało to chaotycznie.

10/12
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1276
Płeć : Male
Wiek : 26

ISLANDIA: Svala - Paper - Page 2 Empty Re: ISLANDIA: Svala - Paper

Czw 4 Maj - 19:57
Zmieniło się trochę moje postrzeganie tej propozycji od czasu preselekcjach narodowych i jej zwycięstwa. Już wtedy mi się podobała, jednak nie byłem jeszcze uzależniony. Kupuje mnie jej "islandzkość" w brzmieniu i o ile jestem zwolennikiem języków narodowych na Eurowizji, wersja angielska brzmi jakoś lepiej. Nie potrafię znaleźć powodu, bo ma więcej tekstu niż oryginał i powinno być w sumie odwrotnie.

Będę trzymał kciuki za zwycięstwo Svali w Kijowie, choć szanse są bardzo małe.
Insiles
Insiles
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 107
Płeć : Male
Skąd : Częstochowa

ISLANDIA: Svala - Paper - Page 2 Empty Re: ISLANDIA: Svala - Paper

Czw 4 Maj - 21:20
Nie wiem czemu ale tego nie kupuje, może dlatego że nie jestem fanem muzyki elektronicznej? Nie wiem ale dla mnie to jest średnie.

5/12
Sponsored content

ISLANDIA: Svala - Paper - Page 2 Empty Re: ISLANDIA: Svala - Paper

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach