Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down

Ile punktów przyznał(a)byś greckiej propozycji?

0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
2 - 40%
1 - 20%
2 - 40%
0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
 
Wszystkich Głosów: 5
 
iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 916
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

GRECJA: Stefania (SUPERG!RL) - Page 2 Empty Re: GRECJA: Stefania (SUPERG!RL)

Pon 2 Mar - 12:57
Duska to nie jest, ale Grecja zaserwowała naprawdę przyjemny up-tempo song. Zwrotki są OK, gorzej z refrenem, czegoś mi w nim brakuje, ale z drugiej strony muszę przyznać, że ta etniczna wstawka wryła mi się do głowy już po pierwszym przesłuchaniu i może być największym atutem greckiej propozycji. Całość wypada nieco infantylnie, ale słucha się tego naprawdę dobrze. Z jednej strony Superg!rl faktycznie bardziej by pasowało na Juniora, ale jednocześnie może to i dobrze, że 17-letnia Stefania nie dostała do zaśpiewania piosenki zbyt dorosłej.

Liczę na dobry i dynamiczny występ, a te w przeszłości Grecja tworzyć umiała. Myślę, że Stefania otworzy drugi półfinał.

7/12

PS. Teledysk to taki XNT mskr
Dastame
Dastame
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 893
Płeć : Male
Wiek : 23

GRECJA: Stefania (SUPERG!RL) - Page 2 Empty Re: GRECJA: Stefania (SUPERG!RL)

Nie 8 Mar - 7:21
Nie podobał mi się ten wybór i już mi się raczej nie spodoba. Grecja oczywiście awans do finału już otrzymała, ale w nim przepadnie gdzieś w okolicach 17 miejsca zapewne. 5/10 obojętne mi to jak większość songów w tym roku
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach