Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

POLSKA: Alicja Szemplińska (Empires)

+22
Yngwie / admin
Iker
mercator
Wilk
kavinsky
Szymek79
Dastame
Blainers
Justi
Blaise
magou
Wonder
iguś
pierniczek
marjuz
KarolStark
malmex
kreator
Nela_30
miker
superhero_
Aleks
26 posters
Go down

Ile punktów przyznał(a)byś tegorocznej polskiej propozycji?

7 - 32%
2 - 9%
1 - 5%
3 - 14%
0 - 0%
3 - 14%
0 - 0%
2 - 9%
4 - 17%
0 - 0%
 
Wszystkich Głosów: 22
 
mercator
mercator
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 519
Płeć : Male
Skąd : Stalowa Wola

POLSKA: Alicja Szemplińska (Empires) - Page 4 Empty Re: POLSKA: Alicja Szemplińska (Empires)

Czw 27 Lut - 11:17
Dzisiaj o godzinie 13:00 premiera na wiwibloggs reakcji na utwór Emipres:

Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

POLSKA: Alicja Szemplińska (Empires) - Page 4 Empty Re: POLSKA: Alicja Szemplińska (Empires)

Pią 28 Lut - 14:15


Dastame napisał:
Wilk napisał:Na temat Alicji dość mocno krytycznie, jednym słowem według niej ona fałszuje przy każdym występie,:
To słabo ją oglądasz, bo mówiła, że Alicja zaczęła fałszować po wygranej voica i jest to prawda. Po prostu bierze się za zbyt wysokie dla siebie dźwięki.
Pisząc że przy każdym występie miałem na myśli te z Szansy na sukces a nie Voica. Voica nie oglądałem aczkolwiek teraz sprawdziłem Wicked Game o którym ktoś wspomniał i faktycznie było wtedy lepiej no i te jej głębokie doły świetnie brzmią, szkoda że nie zrobili jej piosenki która jeszcze bardziej by je podkreśliła, to jej zdecydowany atut.
Poland
Poland
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 792
Płeć : Male
Wiek : 32
Skąd : Małopolska

POLSKA: Alicja Szemplińska (Empires) - Page 4 Empty Re: POLSKA: Alicja Szemplińska (Empires)

Pią 28 Lut - 15:31
Naszej nowej reprezentantce na pewno trzeba pogratulować zarówno pasji jak i uporu w dążeniu do celu i to już od czasu programu "Hit Hit Hurra" gdzie w ostatecznej rozgrywce finału spotkała się z swoją imienniczką i zarazem późniejszą reprezentantką Polski na Eurowizji Junior 2017 czyli Alicją Regą. W moim odczuciu ciekawie się zdarzyło że obie finalnie trafiły na Eurowizję (co prawda inne ale jednak) gdyż zdecydowanie na to zasłużyły. Co prawda Alicja Rega poszła prostszą drogą ale to też się opłaciło gdyż nie tylko zajęła 8 miejsce ale też swoją piosenką działała motywująco na polskich odbiorcöw zachęcając do działania przy okazji przewidując to co działo się w kolejnych latach. Alicja Szemplińska wybrała nieco skomplikowaną drogę bo poprzez "The Voice of Poland" i dopiero stamtąd do "Szansy na Sukces" i na Eurowizję. Tym samym wyrobiła sobie większe doświadczenie od swojej imienniczki.



Ostatnio zmieniony przez Poland dnia Pią 28 Lut - 15:54, w całości zmieniany 1 raz
mercator
mercator
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 519
Płeć : Male
Skąd : Stalowa Wola

POLSKA: Alicja Szemplińska (Empires) - Page 4 Empty Re: POLSKA: Alicja Szemplińska (Empires)

Pią 28 Lut - 18:33
Poland napisał:Naszej nowej reprezentantce na pewno trzeba pogratulować zarówno pasji jak i uporu w dążeniu do celu i to już od czasu programu "Hit Hit Hurra" gdzie w ostatecznej rozgrywce finału spotkała się z swoją imienniczką i zarazem późniejszą reprezentantką Polski na Eurowizji Junior 2017 czyli Alicją Regą.  W moim odczuciu ciekawie się zdarzyło że obie finalnie trafiły na Eurowizję (co prawda inne ale jednak) gdyż zdecydowanie na to zasłużyły. Co prawda Alicja Rega poszła prostszą drogą ale to też się opłaciło gdyż nie tylko zajęła 8 miejsce ale też swoją piosenką działała motywująco na polskich odbiorcöw zachęcając do działania przy okazji przewidując to co działo się w kolejnych latach. Alicja Szemplińska wybrała nieco skomplikowaną drogę bo poprzez "The Voice of Poland" i dopiero stamtąd do "Szansy na Sukces" i na Eurowizję. Tym samym wyrobiła sobie większe doświadczenie od swojej imienniczki.


XD 🤦 🤦 🤦
Nie obraź się kolego Poland, ale ja na tym forum też od czasu do czasu odwalę jakąś głupotę, ale jak ty tu czasami coś palniesz, to klękajcie narody :king: ...
Poland
Poland
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 792
Płeć : Male
Wiek : 32
Skąd : Małopolska

POLSKA: Alicja Szemplińska (Empires) - Page 4 Empty Re: POLSKA: Alicja Szemplińska (Empires)

Pią 28 Lut - 19:36
Nie uważam że napisałem głupotę gdtż akurat w tym co powyżej popełniłem jest sporo prawdy więc twojego XD zdecydowanie nie rozumiem Szeroki uśmiech
mercator
mercator
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 519
Płeć : Male
Skąd : Stalowa Wola

POLSKA: Alicja Szemplińska (Empires) - Page 4 Empty Re: POLSKA: Alicja Szemplińska (Empires)

Pią 28 Lut - 19:44
Poland napisał:Nie uważam że napisałem głupotę gdtż akurat w tym co powyżej popełniłem jest sporo prawdy więc twojego XD zdecydowanie nie rozumiem Szeroki uśmiech

Napisałeś "trochę" nie na temat, a raczej napisałeś "obok" tematu Wink .

Tutaj mamy wykonanie Empires, w jakieś ramówce TVP. Jakość nagranie kiepska, za to wykonanie lepsze niż w SnS:



Piosenka ma bardzo duży potencjał sceniczny, mam nadzieję że tym razem w maju zobaczę coś innego, niż kiepskie dalekie ujęcie, tekst piosenki na led'ach w Rotterdamie.
Iker
Iker
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 154

POLSKA: Alicja Szemplińska (Empires) - Page 4 Empty Re: POLSKA: Alicja Szemplińska (Empires)

Pią 28 Lut - 21:40
Niestety nasza piosenka absolutnie mi się nie podoba. Jeszcze jedna smutna-rozkrzyczana ballada, ale zupełnie niezapamiętywalna i nie wywołująca pomimo zaangażowania Alicji żadnych emocji we mnie - słuchaczu. Tak jakoś zupełnie bez polotu, bezdusznie, patetycznie, a refren płaski jak naleśnik. Jestem zawiedziony :|


Ala narzeka na hejt, ale obawiam się, że dla niej krytyka (pod postacią ocenienia piosenki jako nudnej) = hejt.
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

POLSKA: Alicja Szemplińska (Empires) - Page 4 Empty Re: POLSKA: Alicja Szemplińska (Empires)

Wto 3 Mar - 12:53
PnŚ na plane teledysku Alicji do Empires

https://pytanienasniadanie.tvp.pl/46938984/alicja-szemplinska-na-planie-nowego-eurowizyjnego-klipu

nie wiem jaki będzie efekt końcowy, ale to co zostało pokazane bardzo mi się podoba, w ogóle poruszenie na Eurowizji tak poważnego tematu jak wojny i konflikty zbrojne są jak najbardziej pożądane zwłaszcza, że w tym roku nie ma drugiej takiej kompozycji.. są piosenki o miłości itp, piosenki nie wiadomo o czym jak Islandia i Rosja (urywek był wyemitowany w rosyjskiej tv).. myślę, że Alicja idzie w dobrym kierunku, piosenka i występ z przesłaniem.. kurz,pył, samoloty, wojna, ogień, strach i Alicja niczym gołąbek pokoju Serce Polska piosenka coraz bardziej zaczyna mi się podobać.

i bardzo dobrze, że Alicja obrała sobie ogólną wizję i wie o czym śpiewa, bo zapewne będzie przez wszystkich o to pytana, również po angielsku.
Poland
Poland
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 792
Płeć : Male
Wiek : 32
Skąd : Małopolska

POLSKA: Alicja Szemplińska (Empires) - Page 4 Empty Re: POLSKA: Alicja Szemplińska (Empires)

Wto 3 Mar - 13:06
Premiera pewnie będzie zaraz po sezonie preselekcyjnym Uśmiech
Pomysł na teledysk lekko przypomina "Peace will come" czyli Gruzję 2008 a szkoda bo z żywiołami liczyłem bardziej na coś pokroju Północnej Macedonii na Junior Eurowizji 2019.
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1869
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

POLSKA: Alicja Szemplińska (Empires) - Page 4 Empty Re: POLSKA: Alicja Szemplińska (Empires)

Sro 4 Mar - 6:46
Yngwie napisał:w ogóle poruszenie na Eurowizji tak poważnego tematu jak wojny i konflikty zbrojne są jak najbardziej pożądane zwłaszcza, że w tym roku nie ma drugiej takiej kompozycji.. są piosenki o miłości itp, piosenki nie wiadomo o czym jak Islandia i Rosja

Szczerze mówiąc aż do teraz byłem święcie przekonany, że piosenka Alicji jest właśnie o miłości. :P Tekst można interpretować mniej dosłownie i uznać za tytułowe imperium związek dwojga ludzi. Zresztą niektóre linijki tekstu zdają się właśnie to podejście sugerować ("I'll follow you through black", "maybe it’s you and me", "we’re gasoline and a match"). No ale skoro teledysk idzie w stronę wojen, to taką bardziej dosłowną interpretację również da się obronić. I faktycznie o dziwo chyba nie ma jeszcze w tym roku piosenki o podobnej tematyce, co nie znaczy, że jest to na Eurowizji temat choć trochę oryginalny (w przeciwieństwie do takiej Islandii, której tematyka jest czymś zupełnie nowym i intrygującym).
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1586
Płeć : Male
Wiek : 22

POLSKA: Alicja Szemplińska (Empires) - Page 4 Empty Re: POLSKA: Alicja Szemplińska (Empires)

Pon 9 Mar - 15:07
Teledysk:


.....................................


POLSKA: Alicja Szemplińska (Empires) - Page 4 Laura-poldvere-laura
Poland
Poland
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 792
Płeć : Male
Wiek : 32
Skąd : Małopolska

POLSKA: Alicja Szemplińska (Empires) - Page 4 Empty Re: POLSKA: Alicja Szemplińska (Empires)

Sob 11 Kwi - 1:39
Alicja potwierdziła że w niniejszym projekcie jest część pomysłu na staging - prawdopodobnie w wizualizacjach i efektach:

Owy wywiad:
Siwa Im
Siwa Im
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 35

POLSKA: Alicja Szemplińska (Empires) - Page 4 Empty Re: POLSKA: Alicja Szemplińska (Empires)

Pią 17 Kwi - 21:48
Może nie jestem fanem tego utworu, ale uważam że staging, który Poland wrzucił u góry, mógłby pozamiatać Rotterdam i dać nam wysoki wynik. Niestety stało się, to co się stało i niestety musimy się nacieszyć takimi wizualizacjami.
Poland
Poland
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 792
Płeć : Male
Wiek : 32
Skąd : Małopolska

POLSKA: Alicja Szemplińska (Empires) - Page 4 Empty Re: POLSKA: Alicja Szemplińska (Empires)

Sob 2 Sty - 20:47
Alicja Szemplińska zadebiutowała na zapleczu listy ESC Top 250 zajmując 334 pozycje i remisując z Chiarą: https://songfestival.be/top250/47593/?fbclid=IwAR0Nb9EWwZC2ynJzs9tjsrp2WsXkEf8OkxjBlj-vLH41NhPidXHl1Y5jhJU
Jest też w całorocznych youtubowych podsumowaniach Eurowizji i Eurowizji Junior na kolejno 24 i 44 miejscu.
Poland
Poland
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 792
Płeć : Male
Wiek : 32
Skąd : Małopolska

POLSKA: Alicja Szemplińska (Empires) - Page 4 Empty Re: POLSKA: Alicja Szemplińska (Empires)

Nie 16 Paź - 22:46
Alicja Szemplińska debiutuje w newonce.radio jako prowadząca własnej audycji radiowej. Emisja we wtorki od 13 do 15. Tutaj można posłuchać jej pierwszego wydania: https://newonce.net/epizod/21-grams-of-soul-ile-duszy-jest-w-soulu-i-r-n-b?fbclid=IwAR2TfqccpDwF9kZIscP4qAr9Qxu1_aJKnBEIw9yHFLFRdAiLB5cMC62OoVU
Newonce radio można słuchać pod tym streamem: http://stream.rcs.revma.com/69u3fhduaq8uv
Dodatkowo jest też nowy singiel pt. Sekret: https://youtu.be/yWXSZpFQx2A
Sponsored content

POLSKA: Alicja Szemplińska (Empires) - Page 4 Empty Re: POLSKA: Alicja Szemplińska (Empires)

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach