Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1586
Płeć : Male
Wiek : 22

SERBIA: Hurricane - Brzi Prsti Empty SERBIA: Hurricane - Brzi Prsti

Pon 23 Mar - 0:54
Witam max, wracam po długiej przerwie. W 21 edycji PdF :serbia: Serbię będzie reprezentować duet Hurricane, z utworem "Brzi Prsti". Skoro nie mogly wygra esc, bo im jon ola piasek zajebal szanse, to niech maja szanse wygrać pdf (HIT)

:sserbia: :sserbia:

Życzę miłego odsłuchu Uśmiech
iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 913
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

SERBIA: Hurricane - Brzi Prsti Empty Re: SERBIA: Hurricane - Brzi Prsti

Pon 23 Mar - 1:11
Wspaniały wybór. Serce Tak się składa, że zdarza mi się w ostatnich dniach słuchać tego utworu podczas ścielenia łózka. Sprawia to, iż jestem naładowany pozytywną energią na cały dzień, a także wiarą, iż współczesna muzyka zmierza we właściwym kierunku. A wiara ta niezwykle pomaga w radzeniu sobie z własnymi emocjami podczas tej trudnej kwarantanny. Piosenka jest również swego rodzaju oczyszczeniem - nagromadzenie prawdziwych emocji sprawia, że utwór jest po prostu autentyczny. Mam nadzieję, że okradzione z wygranej Eurowizji 2020 dziewczyny chociaż tutaj zawojują scenę.
Życzę powodzenia! Serce
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2120
Wiek : 24

SERBIA: Hurricane - Brzi Prsti Empty Re: SERBIA: Hurricane - Brzi Prsti

Pon 23 Mar - 1:18
Nie byłem wielkim fanem "Hasta la Vista", ale Hurykanki nie zasłużyły na los Uku i The Mamas! Są zbyt charakterystyczne, żeby wywalić je na bruk! Co się z nimi stanie w kontekście Eurowizji jeszcze nie wie nikt. W PDF jednak zasłużenie znalazły swoje miejsce. Czuję ten bałkański vibe. Etniczne wstawki robią robotę! Moje biodra podrywają się do czynności fizycznych, niesamowity jest ten utwór!
:bounce: 🇩🇯
Batiooo
Batiooo
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 305
Płeć : Male
Wiek : 23

SERBIA: Hurricane - Brzi Prsti Empty Re: SERBIA: Hurricane - Brzi Prsti

Pon 23 Mar - 13:59
Hurricane <3 Uprzedziłeś mnie, miałem je zgłosić ale na szczęście z innym utworem, więc może jeszcze powrócą w tej serii
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 862
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

SERBIA: Hurricane - Brzi Prsti Empty Re: SERBIA: Hurricane - Brzi Prsti

Pią 3 Kwi - 16:09
Oh, na wstępnie przyznam, że totalnie nie jestem fanem ich niedoszłej, eurowizyjnej piosenki. Tu na szczęście jest lepiej, piosenka brzmi jak coś nowoczesnego, a nie jak wyciągnięta z zeszłej dekady. Podoba mi się mocny, wręcz hip-hipowy charakter piosenki. Jednak mam poczucie, że w pewnym momencie piosenka jest nieco przekombinowana. Nie jest źle, ale liczę, że Serbia zachwyci mnie bardziej w następnych odsłonach.
Sponsored content

SERBIA: Hurricane - Brzi Prsti Empty Re: SERBIA: Hurricane - Brzi Prsti

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach