Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down

Ile punktów przyznał(a)byś serbskiej propozycji?

2 - 29%
1 - 14%
0 - 0%
1 - 14%
0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
3 - 43%
 
Wszystkich Głosów: 7
 
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1586
Płeć : Male
Wiek : 22

SERBIA: Hurricane (Loco Loco) Empty SERBIA: Hurricane (Loco Loco)

Wto 24 Lis - 0:24
SERBIA: Hurricane (Loco Loco) Hurricane-1-1030x687

Dzisiejszego wieczoru telewizja serbska RTS, potwierdziła ponowny wybór grupy Hurricane jako reprezentantek :serbia: Serbii na Eurowizji 2021.

Grupa założona w 2017 roku, składa się z trzech wokalistek - Sanji Vučić, która reprezentowała swój kraj na Eurowizji 2016 w Sztokholmie, Ivany Nikolić oraz Kseniji Knežević, która jest córką wokalisty Kneza, który reprezentował Czarnogórę w 2015 roku we Wiedniu.
Zespół ma koncie kilka hitów radiowych na terenie Bałkan. Grupa powstała z pomysłu Zorana Milinkovića, który po huraganie na Sint Maarten, postanowił założyć zespół w ramach wsparcia poszkodowanych przez huragan. Dzięki zwycięstwu na Beoviziji 2020, grupa miała reprezentować swój kraj z utworem "Hasta La Vista", jednakże z powodu epidemii koronawirusa, Eurowizja się nie odbyła.

:serbia: (AUDIO) :serbia:

TEKST:

Nemoj da se ljutiš, hrabrost skupi
Jedna cura kao ja ne traži obećanja
Ne skidaš taj pogled ti sa mene
Lako ušla sam ja u tvoje vene

Osmeh tvoj mi kaže
Da me želiš koga lažeš
Slatka kao ćoko moko
Hajde budi loco

(refren)
Ram ba-ba-bam
A ja slatka sam i fina
A ti si sam sam sam
I ja znam znam znam
Da biže lom lom lom
Zato hajde budi loco loco

Baby, baby, baby, čemu drama
Jedna cura kao ja ne traži obećanja
Baby, baby, baby, igram sama
To što nisi sa mnom to je tvoja mana

Osmeh tvoj mi kaže
Da me želiš koga lažeš
Slatka kao čoko moko
Hajde budi loco

1, 2... Girls, Come on!
Loco loco
Loco loco
Loco loco

Ne skidaš pogled sa mene
Lako sam ti ušla u vene
Hajde budi loco loco

A ja slatka sam i fina
A ti si sam sam sam
I ja znam znam znam
Da biće lom lom lom
Zato hajde budi loco loco
A ja slatka sam i fina
A ti si sam sam sam
I ja znam znam znam
Da biće lom lom lom
Zato hajde budi loco loco


:serbia: :serbia: :serbia: :serbia: :serbia:


Ostatnio zmieniony przez Łosoś dnia Pią 5 Mar - 18:37, w całości zmieniany 2 razy

iguś, Fenistil, Łosoś and Aleks lubią ten post

iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 913
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

SERBIA: Hurricane (Loco Loco) Empty Re: SERBIA: Hurricane (Loco Loco)

Wto 24 Lis - 11:44
YAAAAAAAAAS <3 Moje kochane, RTS na szczęście podjęło jedyną słuszną decyzję. Razem z @Łosoś rozpoczynamy poszukiwania miejsc noclegowych w Belgradzie na maj 2022. Zakochany HastaLaVista hejterki we łzach. Krokodyle łzy

Łosoś, Sebek and Aleks lubią ten post

Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 948
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

SERBIA: Hurricane (Loco Loco) Empty Re: SERBIA: Hurricane (Loco Loco)

Wto 24 Lis - 13:06
Ja w pełni rozumiem mega decyzję RTS - w przyszłym roku :sserbia: Hurykanki wygrają Jewrobawczynie i będzie Belgrad 2022, a tam przywita nas gorąca :sserbia: Neda, dzięki której zostaniemy w Belgradzie rok dłużej. Zakochany

Wspaniała strategia nadawcy, ja aprobuję! Całus

iguś, Fenistil and Łosoś lubią ten post

Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1586
Płeć : Male
Wiek : 22

SERBIA: Hurricane (Loco Loco) Empty Re: SERBIA: Hurricane (Loco Loco)

Wto 24 Lis - 17:29
SERBIA: Hurricane (Loco Loco) Gi9gsfz

Cudowna decyzja RTS, widzimy się w Belgrad 2022 (2023 z Nedą), a hejterkom hasta la vista (pl. narq) Zakochany

iguś and Aleks lubią ten post

Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1586
Płeć : Male
Wiek : 22

SERBIA: Hurricane (Loco Loco) Empty Re: SERBIA: Hurricane (Loco Loco)

Pią 18 Gru - 19:59
Potwierdzono wybór Hurricane, jak również potwierdzono, że wybór odbędzie się poprzez preselekcje, gdzie widzowie wybiorą utwór, który pojedzie do Rotterdamu.

https://eurovision.tv/story/brace-yourself-hurricane-storms-into-eurovision-2021
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1586
Płeć : Male
Wiek : 22

SERBIA: Hurricane (Loco Loco) Empty Re: SERBIA: Hurricane (Loco Loco)

Pon 1 Mar - 18:58
Premiera utworu: 5 marca, godz. 18.

Szymek79
Szymek79
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 539
Płeć : Male

SERBIA: Hurricane (Loco Loco) Empty Re: SERBIA: Hurricane (Loco Loco)

Czw 4 Mar - 16:13
Szymek79
Szymek79
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 539
Płeć : Male

SERBIA: Hurricane (Loco Loco) Empty Re: SERBIA: Hurricane (Loco Loco)

Pią 5 Mar - 18:03
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1586
Płeć : Male
Wiek : 22

SERBIA: Hurricane (Loco Loco) Empty Re: SERBIA: Hurricane (Loco Loco)

Pią 5 Mar - 18:14
Artyzm, Rewelacja, Talent - po prostu A  R  T  Serce  Serce 2  Serce 3  Serce 4  Serce 1  Serce  Serce 2  Serce 3  Serce 4  Serce 1  Krokodyle łzy  Krokodyle łzy  Krokodyle łzy  Krokodyle łzy  Krokodyle łzy  Krokodyle łzy  Krokodyle łzy  Krokodyle łzy  Krokodyle łzy  Krokodyle łzy  Krokodyle łzy  Krokodyle łzy  Krokodyle łzy  Krokodyle łzy  Krokodyle łzy  Krokodyle łzy  Krokodyle łzy  Krokodyle łzy  Krokodyle łzy  Krokodyle łzy  Krokodyle łzy  Krokodyle łzy  Krokodyle łzy  Krokodyle łzy  Krokodyle łzy  Krokodyle łzy  Krokodyle łzy  Krokodyle łzy  Krokodyle łzy Hot  Hot  Hot  Hot  Hot  Hot  Hot  Hot  Hot  Hot  Hot  Hot  Hot  Hot  Hot  Hot  Hot  Hot  Hot  bounce2  :bounce:  bounce2  :bounce:  bounce2  bounce2  :star:  :star:  :star:  :star:  :star:  :star:  :star:  :star:  :star:  :star:  :star:  :star:  :star:  :star:  :star:  :star:  :star:  :star:  :star:  :star:  :star:  :star:  :star:  :star:  :star:  :star:  :star:  :star:  :star:  :star:

120/12 ide spravdzac noclegi w belgrade na przyszlą esc

.....................................


SERBIA: Hurricane (Loco Loco) Laura-poldvere-laura

iguś and Sebek lubią ten post

iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 913
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

SERBIA: Hurricane (Loco Loco) Empty Re: SERBIA: Hurricane (Loco Loco)

Pią 5 Mar - 18:28
hands shaking  hands shaking  hands shaking  :bounce:  :bounce:  :bounce:  :bounce:  dancing hamster  dancing hamster  dancing hamster  bounce2  bounce2  bounce2  chilling  chilling  chilling
Myślałam, że jestem gotowa... jak bardzo się myliłam... na to się nie dało być gotowym...
Czuję się zdmuchnięty z powierzchni ziemi..  Kula ziemska  Kula ziemska  Kula ziemska  Kula ziemska
TO JEST ART, TALENT, PIĘKNO, BOP, ZMYSŁOWOŚĆ, SZTUKA.
Słów mi brakuje, ya plachu.. Krokodyle łzy  Krokodyle łzy  Krokodyle łzy  Krokodyle łzy  Krokodyle łzy
LOCO LOCO to impreza otwarta dla wszystkich! Dodatkowo utwór traktuje też o pokoju na świecie - wskazują na to słowa BEBE BEBE CZEMU DRAMA. W całości tej ART nie zabrakło nawet miejsca na ten element. Hurykanki chcą, abyśmy wszyscy się kochali i szanowali. Nie zasługujemy na nie.  Krokodyle łzy

Świat czekał na to rok. I w końcu się doczekał. Ludzkość może teraz wstąpić na nowy poziom.

Europa nie jest gotowa na win tej piosenki na ESC, ale na wszelki wypadek lecę rezerwować hotel na maj 2022 w Belgradzie, dopóki są miejsca!!!

12/12

hands shaking  hands shaking  hands shaking  :bounce:  :bounce:  :bounce:  :bounce:  dancing hamster  dancing hamster  dancing hamster  bounce2  bounce2  bounce2  chilling  chilling  chilling

Łosoś, Sebek and Aleks lubią ten post

Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

SERBIA: Hurricane (Loco Loco) Empty Re: SERBIA: Hurricane (Loco Loco)

Pią 5 Mar - 18:49
ta pisoenka jest tak beznadziejna, że aż fajna.. trochę jakby się składała z jednego refrenu i kilku przerywników z mega artystycznym i oryginalnym loco loco - to jest kunszt lambadziarstwa (chociaż Mołdawia aka Kirkorovstan zrobił to lepiej!) opanowany do tego stopnia, że potrafi zainfekować niewinne umysły eurofanek i rozprzestrzenić się w tym środowisku niczym koronawirus na mszy w kościele. Myślę, że nawet z małym budżetem da się zrobić świetny teledysk niekoniecznie kąpiel w wannie z piłeczkami i wigibasy na tle posrebrzanych plandek. Belgrad 2022 Serce

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1586
Płeć : Male
Wiek : 22

SERBIA: Hurricane (Loco Loco) Empty Re: SERBIA: Hurricane (Loco Loco)

Pią 5 Mar - 18:53
Yngwie napisał:ta pisoenka jest tak beznadziejna, że aż fajna.. trochę jakby się składała z jednego refrenu i kilku przerywników z mega artystycznym i oryginalnym loco loco - to jest kunszt lambadziarstwa (chociaż Mołdawia aka Kirkorovstan zrobił to lepiej!) opanowany do tego stopnia, że potrafi zainfekować niewinne umysły eurofanek i rozprzestrzenić się w tym środowisku niczym koronawirus na mszy w kościele. Myślę, że nawet z małym budżetem da się zrobić świetny teledysk niekoniecznie kąpiel w wannie z piłeczkami i wigibasy na tle posrebrzanych plandek. Belgrad 2022 Serce

nio i mega serbskie chrzescijanki sa mega dumne z tego songa, beda pevnie uzyvaly jako modlitva w kosciółku.... a nie jak jakies cypryjskie chrzescijanki - biedne po uslyszeniu swojej muzy ruszyly pod televisie bo nie mogly zniesc takiej biedomuzy el diablo czy tam el salvacia????


doceniam natomiast, ze navet hejterki wiedzą ze widzimy sie w belgrade next year, pozdraviam cieplutko Uśmiech

.....................................


SERBIA: Hurricane (Loco Loco) Laura-poldvere-laura

iguś and Łosoś lubią ten post

marjuz
marjuz
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1249
Wiek : 23

SERBIA: Hurricane (Loco Loco) Empty Re: SERBIA: Hurricane (Loco Loco)

Pią 5 Mar - 19:19
Yngwie napisał:to jest kunszt lambadziarstwa opanowany do tego stopnia, że potrafi zainfekować niewinne umysły eurofanek i rozprzestrzenić się w tym środowisku niczym koronawirus na mszy w kościele.

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

mega opinia o "El Diablo"

.....................................


"Mama w domu mówiła, że jak zboże da się do młyna, zmieli się mąkę, wykopie ziemniaki i zakisi kapustę, to głodu nie będzie"

iguś, Łosoś and Sebek lubią ten post

Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2120
Wiek : 24

SERBIA: Hurricane (Loco Loco) Empty Re: SERBIA: Hurricane (Loco Loco)

Pią 5 Mar - 19:27
(Ram pam pam)
(Jestem
słodka i miła)
(Loco
Loco)
(Ram
pam pam)
(Jestem
słodka i miła)
Huh-huh,
huh - Hurricane!

Nie
bądź zły, odwaga kosztuje
Dziewczyna
jak ja nie prosi o obietnice
Nie
odrywasz ode mnie wzroku
Łatwo
dostałam się do twoich żył

Uśmiech
twój mi mówi
Że
mnie chcesz, kiedy kłamiesz?
Słodka
jak czoko-moko
Więc
bądź - Lo - Co

Ram
pam pam
Jestem
słodka i miła
A
ty sam, sam, sam
I
ja wiem, wiem, wiem
Że
będzie lom, lom, lom
Więc
bądźmy loco loco

Daniell, marjuz, iguś, Łosoś, Sebek and Aleks lubią ten post

Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 948
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

SERBIA: Hurricane (Loco Loco) Empty Re: SERBIA: Hurricane (Loco Loco)

Pią 5 Mar - 19:34
Oooooooohhhhhh - tego mi właśnie było trzeba, bop bop i jeszcze raz bop. Trzy ikony wietrznych uniesień (huragan, rumciur i te sprawy), mega język serbski, no i oczywiście niespotykane quality, to przepis na :sserbia: Belgrad 2022 - już rezerwuję bilety, w końcu w :sserbia: Belgradzie czeka na nas B.O.M.B.A. w postaci Nedas! Serce 1

iguś, Łosoś and Sebek lubią ten post

Sponsored content

SERBIA: Hurricane (Loco Loco) Empty Re: SERBIA: Hurricane (Loco Loco)

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach