Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
syguu
syguu
Użytkownik
Użytkownik
Klan : San Remiarz

Liczba postów : 216
Płeć : Female
Wiek : 24

FRANCJA: Fifth Harmony - Work From Home (ft. Ty Dolla $ign) Empty FRANCJA: Fifth Harmony - Work From Home (ft. Ty Dolla $ign)

Pon 13 Kwi - 12:14

FRANCJA: Fifth Harmony - Work From Home (ft. Ty Dolla $ign) ?url=https%3A%2F%2Fcalifornia-times-brightspot.s3.amazonaws



RECAP OD: 1:51

Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2114
Wiek : 24

FRANCJA: Fifth Harmony - Work From Home (ft. Ty Dolla $ign) Empty Re: FRANCJA: Fifth Harmony - Work From Home (ft. Ty Dolla $ign)

Pon 13 Kwi - 12:22
dobrze, że nie "nie nazywaj mnie aniołem", bo ktoś inny chciał
iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 912
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

FRANCJA: Fifth Harmony - Work From Home (ft. Ty Dolla $ign) Empty Re: FRANCJA: Fifth Harmony - Work From Home (ft. Ty Dolla $ign)

Pon 13 Kwi - 14:33
Wow! Niesamowita propozycja. :!: Przyznam się szczerze, że zdarza mi się słuchać tego utworu podczas obierania ziemiaków, czuję wtedy większy zapał do tejże czynności. Cieszę się, że kompozycja ta ma szansę znaleźć się w stawce PDF. Myślę, że właśnie czegoś takiego w niej brakowało. Nie można także obojętnie przejść obok faktu, że piosenka niesie ze sobą bardzo wartościowy przekaz - zwłaszcza w trakcie trwającej pandemii. Wokalistki zachęcają, aby pracować w domu i nie wychodzić na zewnątrz, bo może się to skończyć bardzo źle. :!:
Podsumowując: muzyka + wokal + przesłanie = przepis na sukces. Czyżby PDF 23 miało odbyć się we Francji?

Dawid napisał:dobrze, że nie "nie nazywaj mnie aniołem", bo ktoś inny chciał

Taaaak, też słyszałem.
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 862
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

FRANCJA: Fifth Harmony - Work From Home (ft. Ty Dolla $ign) Empty Re: FRANCJA: Fifth Harmony - Work From Home (ft. Ty Dolla $ign)

Pon 13 Kwi - 18:34
Oczywiście jakiś międzynarodowy, popowy hit musiał się pojawić w tej edycji Szeroki uśmiech Piosenkę lubię, chociaż dziewczyny miały lepsze w swojej twórczości. Jednak Work from Home z powodu wiadomej sytuacji święci renesans na top chartach itd... to tutaj też wynik będzie zadowalający? Kto wie, czas pokaże.
Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 762
Płeć : Male
Wiek : 23

FRANCJA: Fifth Harmony - Work From Home (ft. Ty Dolla $ign) Empty Re: FRANCJA: Fifth Harmony - Work From Home (ft. Ty Dolla $ign)

Pon 13 Kwi - 21:28
Przepiękna propozycja, która i bawi, i uczy. Nie można przejść obok niej obojętnie. KP właśnie czegoś takiego potrzebowało, zwłaszcza w okresie trwającej pandemii. Dziewczyny pokazują, że damy sobie radę i przetrwamy ten trudny okres! Jestem zachwycony.
Przemek
Przemek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Björkman

Liczba postów : 157
Płeć : Male
Wiek : 24

FRANCJA: Fifth Harmony - Work From Home (ft. Ty Dolla $ign) Empty Re: FRANCJA: Fifth Harmony - Work From Home (ft. Ty Dolla $ign)

Wto 14 Kwi - 17:32
Nigdy szczególnie nie przepadałem za tą piosenką, ale jakiś dziwny sentyment pozostał, bo mocno kojarzy się z 2016. Hmmm, powodzenia. xD
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1864
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

FRANCJA: Fifth Harmony - Work From Home (ft. Ty Dolla $ign) Empty Re: FRANCJA: Fifth Harmony - Work From Home (ft. Ty Dolla $ign)

Nie 19 Kwi - 13:07
Skoro nawet ja kojarzę, to musi być spory kotlet. :P  No ale ze względu na niezwykle aktualny w obecnej sytuacji tytuł - wybaczam. Wink No i piosenka też jest raczej z tych przyjemnych.
Morison
Morison
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 618
Płeć : Male

FRANCJA: Fifth Harmony - Work From Home (ft. Ty Dolla $ign) Empty Re: FRANCJA: Fifth Harmony - Work From Home (ft. Ty Dolla $ign)

Nie 19 Kwi - 19:32
Aaa, to to, nie zczaiłem po samym tytule.
Sponsored content

FRANCJA: Fifth Harmony - Work From Home (ft. Ty Dolla $ign) Empty Re: FRANCJA: Fifth Harmony - Work From Home (ft. Ty Dolla $ign)

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach