Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 946
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

HOLANDIA: Bazart feat. Eefje de Visser - Onder Ons Empty HOLANDIA: Bazart feat. Eefje de Visser - Onder Ons

Sro 30 Wrz - 22:21
W 30. Edycji PdF, :snetherlands: Holandię reprezentować będzie :sbelgium: Bazart z gościnnym udziałem :snetherlands: Eefje de Visser w utworze "Onder Ons". Uśmiech

HOLANDIA: Bazart feat. Eefje de Visser - Onder Ons 07_aa11fd49bb__DSC0078



Song wykonywany jest w języku ojczystym :snetherlands: Holendrów - niderlandzkim. Posługuje się nim ok. 23 mln ludzi, co czyni go 52. najczęściej używanym językiem świata. Wink

Fragment do skrótu: 0:46 - 1:36

Życzę miłego odsłuchu! Szeroki uśmiech


Ostatnio zmieniony przez Aleks dnia Sob 3 Paź - 1:43, w całości zmieniany 1 raz
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1864
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

HOLANDIA: Bazart feat. Eefje de Visser - Onder Ons Empty Re: HOLANDIA: Bazart feat. Eefje de Visser - Onder Ons

Czw 1 Paź - 14:11
Świat stanął na głowie: kiedyś wszyscy nie dowierzali jakim cudem jest się w stanie znaleźć coś pokroju Dupa Singin gdy krajówka cię do tego zmusi, a teraz bez zapowiedzi niderlandzkie piosenki wlatują do konkursu jedna za drugą. I do tego wszystkie tak dobre. Uśmiech

marjuz and Aleks lubią ten post

DanielW
DanielW
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 209
Płeć : Male
Wiek : 25

HOLANDIA: Bazart feat. Eefje de Visser - Onder Ons Empty Re: HOLANDIA: Bazart feat. Eefje de Visser - Onder Ons

Czw 1 Paź - 22:30
Już kolejna w tej serii propozycja od Ciebie, która może nie zachwyca mnie od pierwszego przesłuchania, ale jest naprawdę porządna i fajnie się jej słucha. Głosy obojga wokalistów brzmią dobrze zarówno razem, jak i osobno, do tego przyjemne zwrotki przedzielane naprawdę fajnym refrenem - czego chcieć więcej? Szeroki uśmiech Będę się jeszcze osłuchiwał, ale już moje odczucia są zdecydowanie pozytywne Wink Powodzenia!

Aleks lubi ten post

Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2114
Wiek : 24

HOLANDIA: Bazart feat. Eefje de Visser - Onder Ons Empty Re: HOLANDIA: Bazart feat. Eefje de Visser - Onder Ons

Pią 2 Paź - 15:30
Znam, bo słuchałem dużo utworów od Bazart w kontekście edycji :belgium: krajowej. Akurat ten song odpuściłem sobie po jednym wysłuchaniu, ale band ma kilka naprawdę fajnych utworów. Od Eefje de Visser uwielbiam jej "Scheef" z bodajże 80'KP (lub coś koło tego), bardzo mi było szkoda, że zajęła stosunkowo niskie miejsce.

Aleks lubi ten post

marjuz
marjuz
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1246
Wiek : 23

HOLANDIA: Bazart feat. Eefje de Visser - Onder Ons Empty Re: HOLANDIA: Bazart feat. Eefje de Visser - Onder Ons

Sro 14 Paź - 15:17
Fenistil napisał:Świat stanął na głowie: kiedyś wszyscy nie dowierzali jakim cudem jest się w stanie znaleźć coś pokroju Dupa Singin gdy krajówka cię do tego zmusi, a teraz bez zapowiedzi niderlandzkie piosenki wlatują do konkursu jedna za drugą. I do tego wszystkie tak dobre. Uśmiech

Panie, to ja specjalnie wystawiam rudą z pięcioma wyświetleniami i artistic teledyskiem żeby były porównania do Cipory, a ktoś tu wystawia jakieś kotlety co każdy badacz rynku holenderskiego zna i od razu..

Ale piosenka naprawdę niezła, zwrócę tu uwagę na warstwę instrumentalną, na samym początku piosenki bardzo charakterystyczna wstawka na keyboardzie (coś w rodzaju brzmienia organ, tu bardziej syntetyczna), która przewija się przez cały utwór, bardzo to lubię. Trochę przypomina mi mój utwór z krajowej w zeszłej serii https://www.youtube.com/watch?v=-luthuT1mBo . Jeden z lepszych twoich utworów, powo w finale

Fenistil lubi ten post

Sponsored content

HOLANDIA: Bazart feat. Eefje de Visser - Onder Ons Empty Re: HOLANDIA: Bazart feat. Eefje de Visser - Onder Ons

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach