Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Hydepark - otwarta dyskusja

+20
Dastame
Drover
Łosoś
Kuba
Poland
Nela_30
Fenistil
Aro
yourraxus
Skrzeczek
Dawid
adrian11p
KarolStark
domi10
Liver
IgorBielak
iguś
Valhalla
Daniell
Yngwie / admin
24 posters
Go down
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1584
Płeć : Male
Wiek : 22

Hydepark - otwarta dyskusja - Page 9 Empty Re: Hydepark - otwarta dyskusja

Sob 24 Paź - 21:39
jprdl diktaciur juz media zamykajo jak na belarusssia

.....................................


Hydepark - otwarta dyskusja - Page 9 Laura-poldvere-laura
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2116
Wiek : 24

Hydepark - otwarta dyskusja - Page 9 Empty Re: Hydepark - otwarta dyskusja

Sro 17 Mar - 23:15
Moje art topques 2021



marjuz, Fenistil and Sebek lubią ten post

Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2116
Wiek : 24

Hydepark - otwarta dyskusja - Page 9 Empty Re: Hydepark - otwarta dyskusja

Wto 30 Mar - 17:54
:star: UWAGA OGŁOSZENIE PARAFIALNE. DZIŚ O 20:00 SIWA IM ZORGANIZUJE KONCERT Kongratulacja: Dziesienć eyidycji KPRM. ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEJ ZABAWY I UDZIAŁU W GŁOSOWANIU. BĘDZIE WIECZOREK NA W2G ITD. :star:

Szczegóły na stronie: http://kprm.phorum.pl/viewtopic.php?f=1&t=97&p=376#p376

Jasiek and Sebek lubią ten post

Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2116
Wiek : 24

Hydepark - otwarta dyskusja - Page 9 Empty Re: Hydepark - otwarta dyskusja

Wto 30 Mar - 21:53
NAWET NIE WIECIE CO DZIŚ STRACIŁYŚCIE

Jasiek, Łosoś, Sebek and Aleks lubią ten post

Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2116
Wiek : 24

Hydepark - otwarta dyskusja - Page 9 Empty Re: Hydepark - otwarta dyskusja

Pon 25 Kwi - 20:13
I w tym roku zrobiłem quality topeczki



Fenistil lubi ten post

Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2116
Wiek : 24

Hydepark - otwarta dyskusja - Page 9 Empty Re: Hydepark - otwarta dyskusja

Pią 13 Maj - 23:03
Wszystkich eurowizjomaniaków zachęcam do posłuchania skondensowanej analizy Eurowizji 2022 w formie podcastu z moim skromnym udziałem! 🥰

Yngwie / admin lubi ten post

marjuz
marjuz
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1248
Wiek : 23

Hydepark - otwarta dyskusja - Page 9 Empty Re: Hydepark - otwarta dyskusja

Nie 12 Mar - 15:09
Z okazji 1000. posta na tym forum chciałbym serdecznie podziękować całej społeczności z którą wspólnie spędzam czas od niemal 7 lat. Gdy w dość randomowy sposób odwiedziłem escforum.pl w kwietniu 2016, gdzie do tego natchnęła mnie po prostu data w kalendarzu i zbliżający się konkurs, nie spodziewałem się Eurowizja stanie się tak ważną częścią mojego życia. Serdecznie dziękuję!

To jest dobry moment na podjęcie odważnych decyzji. W życiu jest tak, że wszystko ma swój początek i koniec. Wraz z wiekiem człowiek robi się dojrzalszy i dostrzega że pewne zainteresowania zajmują zbyt dużo czasu. Trzeba zastanowić się nad tym co dalej i przeorganizować hierarchię wykonywanej działalności. Biorąc to wszystko pod uwagę, ogłaszam, że nie rezygnuję z dalszej obecności na eurowizyjnie.forumpolish.com. To było 7 wspaniałych lat i liczę na kolejne.

Do zobaczenia!

.....................................


"Mama w domu mówiła, że jak zboże da się do młyna, zmieli się mąkę, wykopie ziemniaki i zakisi kapustę, to głodu nie będzie"

Dawid, Fenistil, Sebek, CB93 and justi578 lubią ten post

KarolStark
KarolStark
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Lolita

Liczba postów : 930
Płeć : Male
Wiek : 23
Skąd : santa cruz de la papaya (tenerife)
https://www.lecznicadrcocktora.pl/asystentka

Hydepark - otwarta dyskusja - Page 9 Empty Re: Hydepark - otwarta dyskusja

Pon 13 Mar - 6:31
marjuz napisał:Z okazji 1000. posta na tym forum chciałbym serdecznie podziękować całej społeczności z którą wspólnie spędzam czas od niemal 7 lat. Gdy w dość randomowy sposób odwiedziłem escforum.pl w kwietniu 2016, gdzie do tego natchnęła mnie po prostu data w kalendarzu i zbliżający się konkurs, nie spodziewałem się Eurowizja stanie się tak ważną częścią mojego życia. Serdecznie dziękuję!

To jest dobry moment na podjęcie odważnych decyzji. W życiu jest tak, że wszystko ma swój początek i koniec. Wraz z wiekiem człowiek robi się dojrzalszy i dostrzega że pewne zainteresowania zajmują zbyt dużo czasu. Trzeba zastanowić się nad tym co dalej i przeorganizować hierarchię wykonywanej działalności. Biorąc to wszystko pod uwagę, ogłaszam, że nie rezygnuję z dalszej obecności na eurowizyjnie.forumpolish.com. To było 7 wspaniałych lat i liczę na kolejne.

Do zobaczenia!

Hydepark - otwarta dyskusja - Page 9 4646986_bcbd1

Dawid, marjuz, CB93 and cryo_official_profile lubią ten post

KarolStark
KarolStark
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Lolita

Liczba postów : 930
Płeć : Male
Wiek : 23
Skąd : santa cruz de la papaya (tenerife)
https://www.lecznicadrcocktora.pl/asystentka

Hydepark - otwarta dyskusja - Page 9 Empty Re: Hydepark - otwarta dyskusja

Nie 4 Cze - 23:44
Hydepark - otwarta dyskusja - Page 9 351755345_1179842189371572_5148476308300361617_n.png?_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=ae9488&_nc_ohc=QKSpXWzzZxgAX9fQP7d&_nc_ht=scontent-waw1-1

SKANDAL PODCZAS 71. EDYCJI PIOSENKA DLA FORUM

do oburzajacej sytuacji doszło podczas losowania roczników do 73. edycji konkursu PIOSENKA DLA FORUM. Organizatorki wykazały się przeokrutną niekompetencją przygotowując jeden rocznik mniej niż wskazywała na to liczba UCZESTNIKÓW. Do szokującego odkrycia doszło pod koniec losowania. Głos zabrała pokrzywdzona:

"...no ja muwie ja chce wrocic do konkursu jeszcze nawet nie wystartowalam a juz zostalam bezczelnie potraktowana" - mówi Losos wielokrotna triumfatorka kakursu która pragneła powrócić po wielu edycjach przerwy.

Pozostali uczestnicy nie kryli niezadowolenia. Doszło do różnych wyzwisk i rękoczynów, część uczestników wylądowała na SOR. Organizatorki postanowiły przeprowadzić losowanie RAZ JESZCZE. Czy prawidłowo postąpiły? Czy można im zaufać.. czy w PRZYSZLOSCI nie dojdzie do jeszcze wiekszych skandali. To pokaze przyszlosc.

Dla JOLA_TV Brzoskwinia mówiła Carolena Al-Shmete.

Hydepark - otwarta dyskusja - Page 9 348360503_1427882091304883_8841413181313629541_n.png?_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=ae9488&_nc_ohc=36TFJp_gw0QAX_s4xXr&_nc_oc=AQmrfeqc9iacFuj7UFgrksqU1XwexEc99O1z6o8Ozr62Nf187heHi0d6vt74b2ikYA8vuvKi-lNoLFMKTFr9-UZL&_nc_ht=scontent-waw1-1

fota poglądowa awantury

Dawid, Daniell, KarolStark, marjuz, Łosoś, Sebek, CB93 and lubią ten post

Daniell
Daniell
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 597
Płeć : Male
Wiek : 28

Hydepark - otwarta dyskusja - Page 9 Empty Re: Hydepark - otwarta dyskusja

Pon 5 Cze - 8:47
Całe szczęście, że mnie tam nie było

KarolStark, Wilk and CB93 lubią ten post

avatar
Gość
Gość

Hydepark - otwarta dyskusja - Page 9 Empty Re: Hydepark - otwarta dyskusja

Pon 5 Cze - 11:05
ja weszlam wylosowano mi 2001... potem patrze.. mam 1997... i co tu myslec?.........................................
yngve
yngve
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 268
Płeć : Male

Hydepark - otwarta dyskusja - Page 9 Empty Re: Hydepark - otwarta dyskusja

Pon 5 Cze - 22:11
Jest afera z Dobrowolskim, pewnie o niej wiecie jeśli nie to piszą o tym praktycznie wszystkie portale informacyjne i plotkarskie chociażby tu : https://www.pomponik.pl/plotki/news-tvp-przeprasza-dode-wokalistka-plakala-przez-okropna-atmosfe,nId,6823386

nie wiem jak wam, ale mi jest najzwyczajniej w świecie przykro, że taka osoba jest tak bardzo związana z Eurowizją po polskiej stronie konkursu. Dobrze, że Doda (queen) dała upust swoim emocjom i ośmieszyła typa przed wszystkimi. Swoją drogą Blanka też wspomniała (tak zresztą jak prawie wszyscy reprezentanci z lat ubiegłych) o niezbyt dobrej atmosferze w polskiej delegacji jak widać od czasów Magdaleny Tul, Marisy i jej 'numberł łan plisss' niezbyt wiele zmieniło się pod względem kompetencji w 'polskiej eurowizyjnej drużynie'.

Wilk and CB93 lubią ten post

Sponsored content

Hydepark - otwarta dyskusja - Page 9 Empty Re: Hydepark - otwarta dyskusja

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach