Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Hydepark - otwarta dyskusja

+20
Dastame
Drover
Łosoś
Kuba
Poland
Nela_30
Fenistil
Aro
yourraxus
Skrzeczek
Dawid
adrian11p
KarolStark
domi10
Liver
IgorBielak
iguś
Valhalla
Daniell
Yngwie / admin
24 posters
Go down
Daniell
Daniell
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 594
Płeć : Male
Wiek : 28

Hydepark - otwarta dyskusja - Page 3 Empty Re: Hydepark - otwarta dyskusja

Czw 2 Mar - 15:56
Yngwie kupuj forum i będzie pięknie Szeroki uśmiech
Valhalla
Valhalla
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 49

Hydepark - otwarta dyskusja - Page 3 Empty Re: Hydepark - otwarta dyskusja

Czw 2 Mar - 16:00
A mi sie nie podoba. Czerwono-czarne motywy mielismy rok temu z Michalem. Kasi piosenka wogle mi sie z czerwienia nie kojarzy :/ Pozatym warto by bylo ten caly obrazek wysrodkowac. A zamiast wklejanych ptaszkow zrobilam po prostu tlo z nimi zwiazane. Jakas foto tapete...
iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 912
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

Hydepark - otwarta dyskusja - Page 3 Empty Re: Hydepark - otwarta dyskusja

Czw 2 Mar - 16:12
Walhallo, tu nie chodzi bynajmniej o piosenkę Kasi, ale motyw graficzny tegorocznej Eurowizji, który prezentuje się w czerwono/ciemnoniebieskich barwach. Wink A wyglądem serio się jaram, śliczniejszy niż na pierwotnym escforum. Szeroki uśmiech Brawo Yngwie!! Szeroki uśmiech
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

Hydepark - otwarta dyskusja - Page 3 Empty Re: Hydepark - otwarta dyskusja

Czw 2 Mar - 16:23
cały czas zmieniam. to nie jest finalna wersja. elo

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1275
Płeć : Male
Wiek : 26

Hydepark - otwarta dyskusja - Page 3 Empty Re: Hydepark - otwarta dyskusja

Czw 2 Mar - 16:47
Zmiany zmianami, ale Kasia musi być :pale:
IgorBielak
IgorBielak
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 141

Hydepark - otwarta dyskusja - Page 3 Empty Re: Hydepark - otwarta dyskusja

Czw 2 Mar - 16:55
domi10 napisał:Cześć wszystkim, założyłem konto na dzień przed tymczasową "śmiercią" głównego forum i przez ten cały czas zastanawiałem się kiedy ono powroci, ale na szczęście trafiłem tutaj dzięki komentarzowi Igora pod filmikiem z preselekcji Wink
EDIT Czy ktoś mógłby podać nazwę grupy na fb, bo chcę dołączyć do tej właściwej Wink

xD Tak myślałem, że ten komentarz pomoże nie tylko mnie Szeroki uśmiech
Valhalla
Valhalla
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 49

Hydepark - otwarta dyskusja - Page 3 Empty Re: Hydepark - otwarta dyskusja

Czw 2 Mar - 17:39
O tak teraz dużo lepiej lepiej Yngwie Uśmiech Tylko nadal denerwuje mnie ze nie jest rowno na srodku ;p No ale to akurat moge zcierpiec Wink

A tak wogle to uwazam ze powinnismy zapommiec o starym forum i "zainwestowac" w to. Nasz nowy admin w koncu go nie oleje i bedzi eo nie dbal wiec jesli nawet zdarzy sienkiedys jakas awaria to bedziemy pewni ze nie na zawsze. Mozecie sprobowac odtworzyc tu wasz konkurs, karaoke i inne rzeczy. Wiem ze tego tam bylo tylko, ze to trudne, smutne i skomplikowane. Ale z czasem wszystko sie pouklada i bedzie dobrze Wink Tylko niech nasz adminek potwiera odpowiednie dzialy Uśmiech
Daniell
Daniell
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 594
Płeć : Male
Wiek : 28

Hydepark - otwarta dyskusja - Page 3 Empty Re: Hydepark - otwarta dyskusja

Czw 2 Mar - 18:06
Nie, nie zapomnimy i nie odtworzymy, a Łukasz równie dobrze mógł wcale tego forum nie robic, więc nie wiem na co te uwagi.
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

Hydepark - otwarta dyskusja - Page 3 Empty Re: Hydepark - otwarta dyskusja

Czw 2 Mar - 18:38
to jest forum rezerwowe .. bez adblocka wygląda paskudnie z tymi reklamami. oprócz tego na tym forum nie damy rady odtworzyć KP, nie mamy mapki, nie mamy piosenek już nie wspomnę o całej historii i pozycjonowania forum w google :( .. a co do podpowiedzi na temat wyglądu to się wcale nie obrażam Wink

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
Daniell
Daniell
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 594
Płeć : Male
Wiek : 28

Hydepark - otwarta dyskusja - Page 3 Empty Re: Hydepark - otwarta dyskusja

Czw 2 Mar - 18:54
Od Wojtka:

Komunikat prasowy
Oświadczenie dotyczące niejasności w sprawie przeprowadzenia 13. Edycji Konkursu Karaoke ESCForum
02.03.2017

Jako kierownik wykonawczy KKESCForum pragnę oświadczyć, iż do czasu uporządkowania kwestii własnościowych oraz naprawy przedłużającej się awarii głównego forum nie planuje się uruchomienia nowej edycji Konkursu.

W mojej ocenie powinnością obecnie absolutnie nadrzędną jest przywrócenie forum do stanu używalności, w dalszej kolejności dopiero organizacja rozmaitych uciech i zajęć rozrywkowych – na chwilę obecną takie działanie mija się z celem.

Podjęcia zabawy na zastępczym forum nie bierze się pod uwagę.

Kłaniam się,
W.

Valhalla
Valhalla
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 49

Hydepark - otwarta dyskusja - Page 3 Empty Re: Hydepark - otwarta dyskusja

Czw 2 Mar - 22:27
Ok no to czekajcie i tak sie nie doczekacie...
Ja juz dawno mowilam o zmianie forum na inne. Tamto sie ciagle psulo i nawet jesli jakims 8 cudem swiata by sie naprawilo to i tak sytuacje beda sie powtarzac. A co by bylo jakby forum padlo na sama ESC? (oczywiscie w momencie kiedy nie mamy jeszcze "zapasowego" forum i grupy). Ale wy jak ta glupia policja, zamaist sluchac w momencie kiedy ofiara mowi o pogrozkach, dzialacie kiedy zostala juz zabita. A mogliscie uratowac jej zycie...
Uwazam po prostu, ze zamiast plakac nad rozlanym mlekiem, lepiej pomyslec o przyszlosci. Wiem ze zal, ze macie sentyment, ze pewne sprawy nie beda latwe. Ale zachowujecie sie teraz jak ta Turcja na ESC. Z jakis tam glupich kogos "widzi mi sie" nie bierze udzial w Eurowizji, chociaz osigala przeciez swietne wyniki. Polska tez zniknela z gry na 2 lata bez, tak na prawd, zadnego sensownego powodu. Podobalo wam sie to? Chcecie zeby Polska znowu odeszla, tym razem na zawsze, bo z powodu jury i tak nigdy nie wygramy?
Pytacie sie po co jak w ogóle robie tak porownania? Dla mnie to ma sens. Jestescie jak taka Polska i Turcja. Co to znaczy zastepcze forum? To jak tamto nie wroci, to juz zawsze bedziemy skakac miedzy facebookowa grupa, a forum z 5 dzialami na krzyz? Na prawde tego chcecie? No skoro tak, to pozostaje mi nic innego jak to uszanowac i pogodzic sie z tym, ze oprocz tego ze mamy ze soba kontakt i nadal mozemy wspolnie obserwowac Eurowizje (z czego bardzo sie ciesze, bo juz sie w jakis sposob z wami zzylam), nic juz ciekawego razem nie stworzymy.
Szkoda :/

Fajnie Yangwie ze sie nie obrazasz. Ja tylko wyrazalam swoja opinie, a w zadnym wypadku nie chcialam wysmiewac niczyjej pracy. Niestety ludzie czesto odbieraja takie rzeczy jak atak. A trzeba miec dystans Wink

Igor masz racje z tym komentarzem. Ja tez starcilam kontakt z ludzmi i dopiero jak zrobilam podobny na escunited, zostalam zauwazona . Trzeba sobie jakos radzic Uśmiech
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

Hydepark - otwarta dyskusja - Page 3 Empty Re: Hydepark - otwarta dyskusja

Czw 2 Mar - 23:03
*pierwsza drama na forum* Serce Wink carpe diem też się cieszę, że możemy wspólnie po komentować najnowsze wydarzenia z eurowizyjnego świata. Co do psującego się escforum to była w dużej mierze zaniedbań, ze strony admina.. pamiętam czasy gdy forum śmigało aż miło, dopiero jakieś pół roku temu zaczęły się te ciągłe problemy. Ja dalej nie dowiedziałem się co ten admin chce sprzedać, tylko domenę ze skryptem? czy faktycznie "nasze" forum z całą bazą? to jest chyba fundamentalne pytanie. Uśmiech

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
KarolStark
KarolStark
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Lolita

Liczba postów : 927
Płeć : Male
Wiek : 23
Skąd : santa cruz de la papaya (tenerife)
https://www.lecznicadrcocktora.pl/asystentka

Hydepark - otwarta dyskusja - Page 3 Empty Re: Hydepark - otwarta dyskusja

Czw 2 Mar - 23:04
masakra brak mi slow
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

Hydepark - otwarta dyskusja - Page 3 Empty Re: Hydepark - otwarta dyskusja

Czw 2 Mar - 23:05
KarolStark napisał:masakra brak mi slow

dlaczego?

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
KarolStark
KarolStark
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Lolita

Liczba postów : 927
Płeć : Male
Wiek : 23
Skąd : santa cruz de la papaya (tenerife)
https://www.lecznicadrcocktora.pl/asystentka

Hydepark - otwarta dyskusja - Page 3 Empty Re: Hydepark - otwarta dyskusja

Czw 2 Mar - 23:12
po 1. z powodu tego że wszystko stoi w miejscu
po 2. z powodu Yangwie

xD
Sponsored content

Hydepark - otwarta dyskusja - Page 3 Empty Re: Hydepark - otwarta dyskusja

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach