Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

POLSKA: Michał Szczygieł - ADRENALINA Empty POLSKA: Michał Szczygieł - ADRENALINA

Sob Lut 18, 2023 4:34 pm

skrót od: 2:12

Darka and Wilk lubią ten post

Dawid nie lubi tego postu

avatar
Gość
Gość

POLSKA: Michał Szczygieł - ADRENALINA Empty Re: POLSKA: Michał Szczygieł - ADRENALINA

Sob Lut 18, 2023 4:39 pm
mega powiew swiezosci i nowosci w mega cieplusim :morocco: MARRAKESZU :morocco:
Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

POLSKA: Michał Szczygieł - ADRENALINA Empty Re: POLSKA: Michał Szczygieł - ADRENALINA

Nie Lut 19, 2023 6:42 am
hej, nie ukrywam że nie miałem pomysłu na tą edycję (wstępnie miałem wystawić Beate Kozidrak lub Gosie Andrzejewicz). Gdybym wiedział że ADRENALINA nie jest tu mile widziana ^^ i główna organizatorka będzie dislajkować to bym pauzował ale uznałem ogólnie że lepiej brać udział z jakąkolwiek piosenką niż wcale... Teraz już wiem że lepiej wcale.

Ja akurat nie znałbym do tej pory tej piosenki gdyby nie to że usłyszałem ją podczas sylwestrowej mocy przebojów z POLSATEM.
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2114
Wiek : 24

POLSKA: Michał Szczygieł - ADRENALINA Empty Re: POLSKA: Michał Szczygieł - ADRENALINA

Nie Lut 19, 2023 9:29 am
ja tylko oceniłam song, bo znam, a w język się nie gryzę (jak Doda)....

CB93 lubi ten post

Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1864
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

POLSKA: Michał Szczygieł - ADRENALINA Empty Re: POLSKA: Michał Szczygieł - ADRENALINA

Nie Lut 26, 2023 1:30 am
Padały zarzuty o kotlecenie - możliwe, że zasadne; nie wiem. Ja żyję pod kamieniem i nie słyszałem tej piosenki wcześniej, a co za tym idzie dla mnie faktycznie jest to powiew świeżości i wakacyjne energii.

Wilk lubi ten post

Sponsored content

POLSKA: Michał Szczygieł - ADRENALINA Empty Re: POLSKA: Michał Szczygieł - ADRENALINA

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach