Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

WYNIKI

+11
Dastame
Łosoś
iguś
Aleks
Aro
Poland
Morison
Skrzeczek
Drover
Liver
Fenistil
15 posters
Go down
Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 948
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

WYNIKI - Page 3 Empty Re: WYNIKI

Pon Kwi 22, 2019 11:16 am
Gratuluję serdecznie :sweden: Sebkowi i "Szarówce" - to całkiem dobry utwór z genialnym teledyskiem (!) ❤ . Gratuluję również :australia: Igusiowi i :finland: Xytrosowi - oba utwory na podium jak najbardziej zasłużyły. Uśmiech

Ze swojej strony, uważam, że :iceland: Islandia, :ukraine: Ukraina i :portugal: Portugalia powinny być wyżej, ale nie będę się czepiał... :P
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2126
Wiek : 24

WYNIKI - Page 3 Empty Re: WYNIKI

Pon Kwi 22, 2019 1:40 pm
No jestem zachwycony :sweden: winnerem. Trochę zbyt basic i zero kreatywności w wyborze. Niemniej graty, bo piosenka sama w sobie jest okej. :australia: Mój winner jednak na miejscu numer 2.
Ogromnym zaskoczeniem jest dla mnie miejsce :armenia: Dody! Piosenka ma w sobie coś magnetyzującego i reszcie głosujących chyba udzieliło się to samo wrażenie.
Pojawiło się w tej edycji kilka utworów (m.in. :greece: :liechtenstein: :spain: :unitedkingdom:)do których chętnie będę wracać, więc dzięki!
Dziękuję jeszcze za wszelkie głosy na :poland: Polskę, cieszy mnie że komuś wpadło w ucho! Kc syguu, Aro, Fenistil za big points.
Sebek
Sebek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 684
Płeć : Male
Wiek : 20

WYNIKI - Page 3 Empty Re: WYNIKI

Wto Kwi 23, 2019 10:35 am
Zacznę od podziękowań dla wszystkich, którzy oddali głosy na :sweden: Szwecję, a zwałszcza ogromne dzięki za 12 punktów od Aro, Szymka, Karola i Morisona oraz za 10 punktów od syguu, Drovera i Livera Serce Z racji tego, że to ja prowadziłem tą edycję, to po zwycięstwie w półfinale z dużą przewagą spodziewałem się wysokiego wyniku finałowego. Jak już wiemy w następnej edycji widzimy się w Sztokholmie, ciao!

Pozostałe wyniki są jak najbardziej w porządku. Cała pierwsza ósemka mi odpowiada, zaskoczyło mnie trochę 9 miejsce :liechtenstein: Liechetensteinu, ale choć na dałem temu utworowi żadnego punktu to pozytywnie się on wyróżniał na tle całej stawki. Za nisko znalazła się za to :ukraine: Ukraina (tylko 11 miejsce!?), a także :france: Francja powinna być minimalnie wyżej.
Sponsored content

WYNIKI - Page 3 Empty Re: WYNIKI

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach