Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Poland
Poland
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 792
Płeć : Male
Wiek : 32
Skąd : Małopolska

Szansa na Sukces - Junior Eurowizja 2019 (polskie preselekcje) - Page 2 Empty Polska na Junior Eurowizji 2019: Wiktoria "Viki" Gabor - Superhero

Nie 29 Wrz - 17:06
Reprezentantką POLSKI została WIKTORIA "VIKI" GABOR która to w barwach gospodarzy Junior Eurowizji 2019 wykona piosenkę pt. SUPERHERO:
Wykonanie live z Szansy na Sukces:

avatar
pierniczek
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 25

Szansa na Sukces - Junior Eurowizja 2019 (polskie preselekcje) - Page 2 Empty Re: Szansa na Sukces - Junior Eurowizja 2019 (polskie preselekcje)

Nie 29 Wrz - 17:34
Ej, jestem w szoku. Dziewczyna jest piękna, ma charyzmę i piosenka jest również na świetnym poziomie (chociaż tekst mógłby być mniej banalny). Jak dla mnie Wiktoria jest nawet lepsza niż Roksana. Teraz tylko trzeba mieć nadzieję, że ktoś ma pomysł na występ i być może znowu zajmiemy wysokie miejsce.
mercator
mercator
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 519
Płeć : Male
Skąd : Stalowa Wola

Szansa na Sukces - Junior Eurowizja 2019 (polskie preselekcje) - Page 2 Empty Re: Szansa na Sukces - Junior Eurowizja 2019 (polskie preselekcje)

Nie 29 Wrz - 19:04
Wygrała najlepsza dziewczyna i najlepsza piosenka. Jeżeli Wiktoria jeszcze się poprawi i będziemy mieli pomysł na występ, to Polska znowu będzie wysoko na jesc. Piosenka "Superhero" może jest dość prosta, szczególnie refren , ale nie zapominajmy że jest to eurowizja dziecięca;)...
A co do innych występów finałowych, to Gabriela Katzer słabo wypadło, momentami za dużo fałszu; zaś jej piosenka momentami była podobna do piosenki "Mamona" zespołu Republika.
Co do Nikoli, to szkoda że dostała najgorszą piosenkę, bo dziewczyna ma ciekawy głos....
Poland
Poland
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 792
Płeć : Male
Wiek : 32
Skąd : Małopolska

Szansa na Sukces - Junior Eurowizja 2019 (polskie preselekcje) - Page 2 Empty Re: Szansa na Sukces - Junior Eurowizja 2019 (polskie preselekcje)

Czw 28 Lis - 11:04
Jestem bardzo ciekaw czy jakby pozostałe dziewczyny pojechały na Juniora z swoimi piosenkami to też zakończyłoby się to zwycięstwem.
mercator
mercator
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 519
Płeć : Male
Skąd : Stalowa Wola

Szansa na Sukces - Junior Eurowizja 2019 (polskie preselekcje) - Page 2 Empty Re: Szansa na Sukces - Junior Eurowizja 2019 (polskie preselekcje)

Czw 28 Lis - 18:55
Poland napisał:Jestem bardzo ciekaw czy jakby pozostałe dziewczyny pojechały na Juniora z swoimi piosenkami to też zakończyłoby się to zwycięstwem.

A ja jestem w 100% pewien że nie byłoby drugiego zwycięstwa z rzędu.; bo o jury byłoby cieniutko. Bez dużej ilości punktów od jury Viki też by nie wygrała eurowizji. .
Teraz jest debata wśród eurowizyjnych fanów, że obecny system głosowania sprzyja większym państwo (i gdzie oczywiście jesc cieszy się też dużą popularnością), zaś dyskryminuje mniejsze. Jakoś w tym roku nie uważam, że któreś mało państwo zostało skrzywdzone, za to duże osiągnęło wynik ponad możliwości. Taka Armenia rok temu u widzów była na 5 miejscu, a Ukraina w tym roku była 4 od końca.
Mi obecny system głosowania też nie podoba się, wolałbym żeby był taki sam jak na dorosłej esc. Boję się jednak że EBU zacznie kombinować i wymyśli jeszcze gorszy system głosowania Wink ...
Sponsored content

Szansa na Sukces - Junior Eurowizja 2019 (polskie preselekcje) - Page 2 Empty Re: Szansa na Sukces - Junior Eurowizja 2019 (polskie preselekcje)

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach