Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1864
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

HOLANDIA: Miranda! - Don Empty HOLANDIA: Miranda! - Don

Nie 11 Sie - 0:23
HOLANDIA: Miranda! - Don Sin-Restricciones-3-picture

Dość długo nie miałem pomysłu na tę edycję, ale na szczęście w tym tygodniu natknąłem się na argentyński zespół Miranda!. Choć obecnie stał się on już duetem, to w 2004 roku działał jeszcze w pięcioosobowym składzie i to właśnie wtedy powstał utwór, który zdecydowałem się wystawić.

Don (po polsku: Dar) opowiada o związku dwojga ludzi. On nie jest w stanie w pełni się w niego zaangażować; jest zapatrzony w siebie i daje jej sprzeczne sygnały. Jednocześnie jednak wierzy, że bardzo jej potrzebuje i że tylko ona ma ten dar, by móc na niego wpłynąć, zmienić go i wyleczyć jego irracjonalne zachowanie.



Fragment do skrótu -> od 1:48
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 862
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

HOLANDIA: Miranda! - Don Empty Re: HOLANDIA: Miranda! - Don

Czw 15 Sie - 13:51
No tak, nie da się ukryć, że piosenka brzmi dokładnie tak, jakby była stworzona na początku zeszłej dekady. Jednak niestety na tę chwile utwór nie do końca mnie chwycił. Głos śpiewającego pana w wysokich rejestrach po prostu mnie drażni, a i sama kompozycja jest dość typowa w swoim gatunku. Jednak na plus te przewijające się dźwięki wyjęte prosto jak z jakieś gry na Pegazusa XD Jednak ogólnie jest średnio, dość mocny spadek w porównaniu do poprzedniej edycji :<<<
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2114
Wiek : 24

HOLANDIA: Miranda! - Don Empty Re: HOLANDIA: Miranda! - Don

Sob 24 Sie - 17:21
Nawet nie patrząc na teledysk strasznie czuć w tym vibe wczesnych lat '00. Totalnie nie moja bajka, ale nie ma tragedii, da się wysłuchać. :P Maybe next time słonko.
Sponsored content

HOLANDIA: Miranda! - Don Empty Re: HOLANDIA: Miranda! - Don

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach