Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 946
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

Eurowizja 2021: temat ogólny - Page 2 Empty Re: Eurowizja 2021: temat ogólny

Nie Mar 07, 2021 2:26 pm
Na to wygląda, oj będzie piątek slay muziczkas koło fortuny kołem się toczy itp.

Fenistil lubi ten post

Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2109
Wiek : 24

Eurowizja 2021: temat ogólny - Page 2 Empty Re: Eurowizja 2021: temat ogólny

Sob Mar 27, 2021 12:23 pm
Na oficjalnych profilach uczestników na stronie eurovision.tv każdy artysta będzie miał zaznaczone zaimki jakich używa. Ma to zapobiec przedczesnym osądom i nieporozumieniom. :rainbow:

Eurowizja 2021: temat ogólny - Page 2 V6GMS76

https://escxtra.com/2021/03/27/eurovision-2021-participant-profiles-to-include-pronouns/

Yngwie / admin, marjuz, Darka, iguś, Fenistil and Sebek lubią ten post

Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2109
Wiek : 24

Eurowizja 2021: temat ogólny - Page 2 Empty Re: Eurowizja 2021: temat ogólny

Sob Mar 27, 2021 2:04 pm
Pochodzenie kompozytorów tegorocznych utworów.

Eurowizja 2021: temat ogólny - Page 2 166033075_4107716265926762_1701358792471343757_o.jpg?_nc_cat=110&ccb=1-3&_nc_sid=825194&_nc_ohc=ocFH65gOJFAAX_99Uab&_nc_ht=scontent-frt3-2

Yngwie / admin, Skrzeczek, Liver, Sebek and Aleks lubią ten post

marjuz
marjuz
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1240
Wiek : 23

Eurowizja 2021: temat ogólny - Page 2 Empty Re: Eurowizja 2021: temat ogólny

Wto Mar 30, 2021 12:43 am
Udało mi się na bieżąco skomentować wszystkie 39 piosenek w tym roku, ale oczywiście w stosunku do niektórych moje odczucia się lekko zmieniły. Oto miejsce na drobne poprawki:

na +

:russia: Manizha - Russian Woman: Potraktowałem ten utwór dość surowo uznając go jako nieskładny. Po kilku odsłuchach składa się to w wszystko jedną całość. Fakt że nie jest to wypolerowana rosyjska piosenka na top 5 jest godne pochwały. Manizha to świetna performerka, te mówione frazy ciekawie kontrastują z wejściem chóru. Będzie to pierwszy raz odkąd oglądam ESC gdzie będę umiarkowanie Rosji kibicował, widzom na pewno się to spodoba. 6/12

:romania: Roxen - Amnesia: Roxen faktycznie wyzbyła się tej płaczliwości z siebie i wygląda tu znacznie poważniej. Jedna z lepszych radiówek w tym roku, ciekawy tekst, jeśli będzie dobrze zaprezentowana i zaśpiewana ma szanse na wsparcie u jurorów. Wciąż jest tu jednak spory potencjał na flopa. 5/12

:ireland: Lesley Roy - Maps: Utwór przeraźliwie wpadł mi w ucho, zwłaszcza druga zwrotka wraz z refrenem. Jest to sielankowe, nostalgiczne i przerażająco sympatyczne. Podobnie jak wyżej, jest potencjał na flopa bo Lesley śpiewać za dobrze nie umie, ale będę tu mocno kibicował w maju. 8/12

:austria: Vincent Bueno - Amen: Jako że jest to dość nieoczywista ballada, nie dziwi mnie że wzrasta w moich oczach. Po jakimś czasie można zachwycać się niemal każdym dźwiękiem, a końcówka daje solidne ciary na plecach. 10/12

na -

:finland: Blind Channel - Dark Side: Nie ma tu jednego momentu który zachęca mnie do wracania do tej piosenki. Jest ona bardzo przystępna, ale przez to trudno ją odkrywać na nowo bo od razu wszystko jest wyłożone jak na tacy. Sprawę pogorszyła też obecność :italy: przy których Finowie wyglądają jak przedszkolaki. 5/12 ale szanse na dobry wynik się nie zmniejszyły.

:france: Barbara Pravi - Voilà: O moim chwilowym kryzysie z tą piosenką już pisałem i nie doszło do poprawy. Staje się to po jakimś czasie tak typowe i tak przesłodzone, że nie mogę tego słuchać dłużej niż przez 20 sekund. Spadek na 4/12

:israel: Eden Alene - Set Me Free: o revampie już pisałem, mega spadek z 6/12 na 2/12.

Dawid and lepik lubią ten post

Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2109
Wiek : 24

Eurowizja 2021: temat ogólny - Page 2 Empty Re: Eurowizja 2021: temat ogólny

Pią Kwi 16, 2021 12:27 pm
Uwaga, mega analiza.

TYGODNIOWE odsłuchania na Spotify zestawiam z liczbą internautów (populacji z dostępem do internetu). Prosta matematyka da nam liczbę odsłuchań na 1 milion internautów. Pozwoliłem sobie jeszcze odrzucić państwa poniżej 2mln, bo wynik był zbyt mocno zaburzony.

Metodologia szczątkowa, ale powstał w ten sposób MIERNIK HYPE'U na dane utwory we własnych państwach. Dysproporcje wynikające z wielkości danego państwa zostały znacząco ograniczone. Oczywiście ranking nie jest idealny - lepiej byłoby jeszcze uwzględnić realną liczbę użytkowników Spotify, ale niestety nie są udostępniane takie dane.

Eurowizja 2021: temat ogólny - Page 2 WxNy7iu

Fenistil and Aleks lubią ten post

Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2109
Wiek : 24

Eurowizja 2021: temat ogólny - Page 2 Empty Re: Eurowizja 2021: temat ogólny

Sro Kwi 28, 2021 1:16 pm
Dziś o 20 pierwszy odcinek "Krysta Dzwoni", który pokaże Eurowizję zza kulis. Kolejne części 5, 15, 17, 19 i 21 maja.



Dodatkowo partnerem show została organizacja WWF

Eurowizja 2021: temat ogólny - Page 2 Photo_56155_1549523534_big

W 2016 nie pozwolili wilkowi reprezentować Białorusi. Hipokryzja?????

iguś, Sebek and Aleks lubią ten post

Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2109
Wiek : 24

Eurowizja 2021: temat ogólny - Page 2 Empty Re: Eurowizja 2021: temat ogólny

Czw Kwi 29, 2021 1:50 pm

Fenistil lubi ten post

Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1582
Płeć : Male
Wiek : 22

Eurowizja 2021: temat ogólny - Page 2 Empty Re: Eurowizja 2021: temat ogólny

Sob Maj 01, 2021 7:04 pm
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1582
Płeć : Male
Wiek : 22

Eurowizja 2021: temat ogólny - Page 2 Empty Re: Eurowizja 2021: temat ogólny

Sob Maj 15, 2021 3:42 pm
Polska nie weźmie udziału w tegorocznym "Turkusowym Dywanie", jeden z członków delegacji został zakażony koronawirusem.

https://eurovision.tv/mediacentre/release/ebu-statement-member-of-polish-delegation-tests-positive-for-covid-19

.....................................


Eurowizja 2021: temat ogólny - Page 2 Laura-poldvere-laura
Nela_30
Nela_30
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 69

Eurowizja 2021: temat ogólny - Page 2 Empty Re: Eurowizja 2021: temat ogólny

Sob Maj 15, 2021 4:14 pm
Prawdopodobnie nie tylko Polska. Mołdawia i San Marino również. Miały kontakt z Rafałem Brzozowskim i też mają się nie pojawić.
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2109
Wiek : 24

Eurowizja 2021: temat ogólny - Page 2 Empty Re: Eurowizja 2021: temat ogólny

Sob Maj 15, 2021 9:23 pm
Gorąco zapraszam do zajrzenia na nowy podcast, który nagraliśmy wraz z @Borz @alekso33 i @Wasil2. Zakochany
Pilotażowy odcinek dotyczyć będzie 1. półfinału tegorocznej Eurowizji!

Yngwie / admin, iguś, Fenistil and Sebek lubią ten post

Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

Eurowizja 2021: temat ogólny - Page 2 Empty Re: Eurowizja 2021: temat ogólny

Nie Maj 16, 2021 11:03 am
Nela_30 napisał:Prawdopodobnie nie tylko Polska. Mołdawia i San Marino również. Miały kontakt z Rafałem Brzozowskim i też mają się nie pojawić.

W hotelu na izolacji zostanie tylko polska delegacja, u jednej osoby stwierdzono obecność wirusa przy rutynowym badaniu - chociaż nie wiem na ile te badania są dokładne, bo widziałem na jednym z filmików, że oni dmuchają w jakąś maszynkę (jak alkomat) i wychodzi czy się ma wirusa czy też nie - tak czy inaczej dziś mają być dokładne wyniki laboratoryjne polskiej delegacji, jeśli u nikogo poza tą osobą nie stwierdzi się wirusa to Rafał będzie mógł wystąpić w półfinale tak jak wszyscy. Ciekawy jestem co z próbą jurorską w środę, czy też będzie taka możliwość, jeśli nie to EBU dała możliwość wyboru reprezentantowi czy chce aby podczas konkursu odtworzyć live-on-tape czy występ z drugiej próby.

Dziś organizatorzy połączą się z turkusowego dywanu z Rafałem drogą zdalną.

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

Eurowizja 2021: temat ogólny - Page 2 Empty Re: Eurowizja 2021: temat ogólny

Nie Maj 16, 2021 4:04 pm
koronawirusowy update:

kolejny przypadek wirusa wykryto wśród islandzkiej delegacji. :iceland:

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
Poland
Poland
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 790
Płeć : Male
Wiek : 32
Skąd : Małopolska

Eurowizja 2021: temat ogólny - Page 2 Empty Re: Eurowizja 2021: temat ogólny

Nie Maj 16, 2021 4:19 pm
Nowy numer do SMS'owego głosowania w Polsce to 73555. Wcześniej to było 73500.
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

Eurowizja 2021: temat ogólny - Page 2 Empty Re: Eurowizja 2021: temat ogólny

Nie Maj 16, 2021 4:41 pm
koronawirusowy update:

:malta: Malta i :romania: Rumunia poinformowały, że nie wezmą udziału w dzisiejszej ceremonii otwarcia, tak więc Destiny i Roxen nie pojawią się na turkusowym dywanie. :iceland: Jeśli chodzi o Islandię to wiadomo, że pozytywny wynik testu nie dotyczy nikogo z artystów występujących na scenie.

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
Sponsored content

Eurowizja 2021: temat ogólny - Page 2 Empty Re: Eurowizja 2021: temat ogólny

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach