Eurowizja 2025: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

V LE

+13
Przemek
Sebek
Fenistil
Jasiek
Łosoś
DanielW
Skrzeczek
Batiooo
Morison
Daniell
KarolStark
Aleks
Siwa Im
17 posters
Go down
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1304
Płeć : Male
Wiek : 27

V LE  - Page 4 Empty Re: V LE

Czw 4 Cze - 2:25
Awans :portugal: Portugalii do finału to byłaby już przesada, ale mało zabrakło, więc i tak piękny wynik pięknej piosenki. Podobnie :russia: Rosja, również nieprzemłócony jeszcze na forum utwór a zaszedł daleko. Szkoda tylko :france: Francji, która poległa już wyraźnie a nie była wyraźnie gorsza.
Sebek
Sebek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 706
Płeć : Male
Wiek : 21

V LE  - Page 4 Empty Re: V LE

Czw 4 Cze - 17:10
Generalnie dotychczasowe wyniki mi się podobają. Jeśli chodzi o ćwierćfinały to skandalem jest dla mnie brak awansu dla :ukraine: Bonć Mojom Walentynkom. Byłem pewny, że Ukraina do półfinału się dostanie a tu klops. Dużym zaskoczeniem jest także :bulgaria: Bułgaria w finale. Z drugiego półfinału szkoda mi jest :lux: Si la vie est cadeau. Ze swojej strony dziękuję za dwa utwory w finale Serce
Przemek
Przemek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Björkman

Liczba postów : 157
Płeć : Male
Wiek : 25

V LE  - Page 4 Empty V LE (FINAŁ)

Czw 4 Cze - 23:19
Dobijamy do ostatniej prostej kilkutygodniowej zabawy Wink

FINAŁ
1963-2019

01. :switzerland: 1988 Céline Dion Ne Partez Pas Sans Moi | Dawid
02. :iceland: 2019 Hatari Hatrið mun sigra | Xytros
03. :denmark: 1963 Grethe & Jørgen Ingmann Dansevise | Sebek
04. :turkey: 2009 Hadise Düm Tek Tek | Daniell
05. :unitedkingdom: 1997 Katrina and the Waves Love Shine a Light | Sebek
06. :albania: 2012 Rona Nishliu Suus | iguś
07. :sweden: 1974 ABBA Waterloo | Eyida
08. :romania: 2010 Paula Seling & Ovi Playing with Fire | Siwa Im
09. :slovenia: 1997 Tanja Ribič Zbudi se | KarolStark
10. :italy: 1974 Gigliola Cinquetti | DanielW
11. :bulgaria: 2012 Sofi Marinova Love Unlimited | Morison
12. :israel: 1982 Avi Toledano Hora | Daniell


ZASADY
• Głosowanie trwa do 12 czerwca godz. 18:00
• Udział w głosowaniu może wziąć każdy użytkownik forum, nie tylko uczestnicy konkursu
• Głosy wysyłacie do mnie poprzez PW, a swoje rankingi układacie posługując się systemem eurowizyjnym
Uczestnicy zabawy umieszczają swoje propozycje na dnie rankingu!

Po wynikach finału i opublikowaniu posta z pełnymi rezultatami wszystkich etapów, zostanie udostępniony ranking, na podstawie którego wyłonimy laureata V Edycji Ligi Eurowizyjnej. W nagrodę otrzyma on rangę zwycięzcy.

Serdecznie zapraszam do głosowania! ❤
Przemek
Przemek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Björkman

Liczba postów : 157
Płeć : Male
Wiek : 25

V LE  - Page 4 Empty Re: V LE

Pią 12 Cze - 21:23
WYNIKI FINAŁU V EDYCJI LIGI EUROWIZYJNEJ
https://scorewiz.eu/scoreboard/view/332474/v-le--fina






























1. :unitedkingdom: Katrina and the Waves Love Shine a Light | Sebek | 142pkt.

2. :iceland: Hatari Hatrið mun sigra | Xytros | 127pkt.

3. :albania: Rona Nishliu Suus | iguś | 121pkt.



4. :sweden: ABBA Waterloo | Eyida | 119pkt.
5. :denmark: Grethe & Jørgen Ingmann Dansevise | Sebek | 115pkt.


V LE  - Page 4 Fina-tabelka-1

Głosów w finale nie oddał Batiooo, co w konsekwencjach oznacza dyskwalifikację i zakaz udziału jako uczestnik w następnej edycji Ligi. Ponadto piosenki wybrane przez niego w zestawie (Australia 2015, Austria 1976, Chorwacja 2006), będą mogły zostać ponownie użyte w kolejnych seriach zabawy (ich wyniki są unieważnione).

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
WYNIKI I PÓŁFINAŁU
https://scorewiz.eu/scoreboard/view/329064/v-le--i-pfina

V LE  - Page 4 I-p-fina-tabelka

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
WYNIKI II PÓŁFINAŁU
https://scorewiz.eu/scoreboard/view/330883/v-le--ii-pfina

V LE  - Page 4 II-p-fina-tabelka

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
WYNIKI I ĆWIERĆFINAŁU
https://scorewiz.eu/scoreboard/view/321125/v-le---i-wierfina

V LE  - Page 4 I-wier-fina-tabelka

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
WYNIKI II ĆWIERĆFINAŁU
https://scorewiz.eu/scoreboard/view/324439/v-le--ii-wierfina

V LE  - Page 4 II-wier-fina-tabelka

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
WYNIKI III ĆWIERĆFINAŁU
https://scorewiz.eu/scoreboard/view/327151/v-le--iii-wierfina

V LE  - Page 4 III-wier-fina-tabelka


Kto wygrał klasyfikację generalną? Tabelka wyłaniająca zwycięzcę w następnym poście. Wink
Przemek
Przemek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Björkman

Liczba postów : 157
Płeć : Male
Wiek : 25

V LE  - Page 4 Empty Re: V LE

Pią 12 Cze - 22:05
Dobiegamy do końca z zabawą w V Edycji Ligi Eurowizyjnej. Tradycyjnie przyznajemy nagrodę za najbardziej efektywną prezentację swojego zestawu. Tym razem bezkonkurencyjny był Sebek i to właśnie do niego trafia ranga zwycięzcy. Gratulacje!  Serce  Serce  Serce  Całus

V LE  - Page 4 Tabelka-ko-cowa

Ze swojej strony chciałbym podziękować wszystkim za chęć uczestnictwa w tego typu konkursie. Nie przypominam sobie, aby kiedykolwiek wcześniej lista rezerwacyjna zapełniła się w tak błyskawicznym tempie. Widać, że głód tejże zabawy był dosyć..... duży.

Chciałbym również podziękować osobom, którym nie udało się wpisać na listę uczestników, a mimo wszystko oddawały swoje głosy w poszczególnych etapach tej edycji. Cieszę się, że frekwencja w finale wyniosła ponad 20 osób. Zawstydzony

Ja sam po ponad dwóch latach przypomniałem sobie, jak to jest bawić się ze scorewizem. Miło było do tego wrócić, jednak przyznam, że im jestem starszy, tym bardziej boję się, że strzelę jakąkolwiek gafę przy wpisywaniu Waszych głosów. Przypał Kolejna edycja wystartuje zapewne w przyszłym roku (chociaż jeżeli zajdzie potrzeba, mogłaby być wcześniej). Bardzo możliwe, że lekko zmodyfikuję zasady tej gry. Uważam, że jest to konieczne po przeprowadzeniu kilku serii.  Jest również prawdopodobne, że będę kogoś potrzebował do współprowadzenia - czekają mnie trudne i kluczowe czasy na studiach. O wszystkim oczywiście będę informował, pozostawię też pole do ewentualnej dyskusji.

To na razie tyle ode mnie... do wyników może odniosę się później. Zapraszam do komentowania! Wink

[EDIT] Zapomniałem! W najbliższym czasie postaram się stworzyć temat z archiwum poprzednich edycji i wrzucić tam screeny wszystkich głosowań.
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1304
Płeć : Male
Wiek : 27

V LE  - Page 4 Empty Re: V LE

Pią 12 Cze - 23:02
Gratulacje Sebek. Spodziewałem się, że wygra jakiś uznany klasyk, za to bardzo zaskoczyło mnie aż 2. miejsce Hatari w finale! Wiadomo, byli wysoko w rankingach 2019, mimo swojej wyrazistości dotrwali do Final 6 Gry Eliminacyjnej i zrobili tam podium, jednak nie spodziewałem się tak dobrego wyniku kosztem Abby czy Celine Dion. Cieszą mnie również miejsca "wyżej niż niżej" Dansevise oraz Hory.
Dastame
Dastame
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 901
Płeć : Male
Wiek : 24

V LE  - Page 4 Empty Re: V LE

Pią 12 Cze - 23:19
Z pizdy ten winner mogła mu Bojaka wygrać graty dla sebga
iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 918
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

V LE  - Page 4 Empty Re: V LE

Sob 13 Cze - 13:33
Mega winner, Miłość świeci światełkiem to taki klasyk, który po prostu się nie nudzi. Generalnie finał był imo bardzo mocny, tak naprawdę oprócz jednej propozycji wszystkie inne, które się w nim znalazły naprawdę lubię, toteż nie mam za bardzo do czego się przyczepić w kwestii wyników. Max dzia za brąz dla Ronki. <3
Graty dla Sebka, oby ta deklasacja w LE była jedynie preludium do tego co zdarzy się dzisiejszego wieczora w PDF! Wink
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2274
Wiek : 24

V LE  - Page 4 Empty Re: V LE

Sob 13 Cze - 13:46
Zwycięska piosenka nigdy mnie nie zachwyciła, wolałbym cokolwiek innego z tej stawki... Ale cóż gratki Sebek! Tak jak mówi igi - prawdziwe zwycięstwo dopiero dziś w pdf. <3
Nie spodziewałem się, że :portugal: "Playback" zdobędzie taki ładny wynik i otrze się o finał. Miłe zaskoczenie
Sponsored content

V LE  - Page 4 Empty Re: V LE

Powrót do góry
Pozwolenia na tym forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach