Eurowizja 2025: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

WYNIKI

+11
Drover
Skrzeczek
Darka
zatecki65
Fenistil
hawk21cmb
Daniell
Dawid
Aro
yngve
Liver
15 posters
Go down
zatecki65
zatecki65
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Björkman

Liczba postów : 61
Płeć : Male
Wiek : 20
Skąd : z dupy miasta lublin

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Pon 7 Paź - 12:18
szkoda Rumunii :(

yngve lubi ten post

Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2273
Wiek : 24

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Nie 13 Paź - 22:11
FINAŁ

SCOREWIZ


WYNIKI:

I PÓŁFINAŁ

SCOREWIZ


WYNIKI:

II PÓŁFINAŁ

SCOREWIZ


WYNIKI:

Dziękuję za wyjątkowo emocjonującą edycję! Oddaję Was pod opiekę @Fenistil, u niego też zagłosujcie tak pięknie w terminie!

Hasło do moich głosów: slavaukraini3209562435092890609842

Skrzeczek, KarolStark, marjuz, Liver, Fenistil, Drover and Sebek lubią ten post

Darka
Darka
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 277
Płeć : Female
Wiek : 25

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Nie 13 Paź - 22:14
Po raz 3 z rzędu wygrywa piosenka na którą nie oddałam głosu. Mam wrażenie, że gust forumowiczów coraz bardziej oddala się od mojego. Tak czy inaczej gratulacje marjuz
Skrzeczek
Skrzeczek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Kaliopi

Liczba postów : 616
Płeć : Male
Wiek : 27

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Nie 13 Paź - 22:35
Gratulacje :greece: marjuz wygarnej! Poruszający utwór. Właściwie to cała moja czołowa piątka w finale + propozycja ode mnie zajęły miejsce w top6, ale też miałem przeczucie, że to :greece:, :unitedkingdom:, :croatia:, :estonia: i ewentualnie :poland: mają największe szanse na dobry wynik, więc wyniki prawie do bólu przewidywalne, ale bardzo dobre. :croatia: Ptasiek, to piosenka, którą znam prawie od jej premiery i której wystawienie sam kiedyś rozważałem i wiem, że nie tylko ja. Pamiętam, jak KarolStark miał ją u siebie w jakiś pre, a Szymek zwrócił uwagę, że to cover i została wycofana. Jakoś uciekła mojej pamięci na te kilka lat i miło ją sobie przypomnieć. Z :unitedkingdom: UK postawiono na naprawdę świetny bangier. Można słuchać i słuchać. Zdecydowanie najmniej mi leżał utwór z :czech: Czech, może następnym razem Aro do mnie trafi. Dziękuję za docenienie wykonu Katarzyny Groniec. Piosenka nietypowa z potencjałem na flopa, jak i rozwalenie systemu. Miałem nadzieję na to, że pójdzie to bardziej w drugą stronę i tak się też stało Uśmiech.

marjuz and Drover lubią ten post

Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 778
Płeć : Male
Wiek : 24

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Nie 13 Paź - 22:42
Gratulacje dla Marjuza! Ciekawy utwór.

"Ptasiek" absolutnie cudowne, nie dziwi mnie tak dużo 12. W ogóle to była moim zdaniem dobra edycja, dużo piosenek na poziomie, choć wiadomo, że niektóre to były tzw. "kotlety". Jak dla mnie całe top5 jest spoko. "Przekleństwo Millheaven" stawiałem na takiego czarnego konia do wygranej.

Edit: No i oczywiście dzięki za wszystkie noty na mój utwór, zwłaszcza te duże od Chione, Hawka i Darki. Spodziewałem się, że top10 z tym nie będzie, ponad 60 pkt. to nie tak źle, więc jestem usatysfakcjonowany.

marjuz lubi ten post

CB93
CB93
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 290
Płeć : Male
Skąd : Poznań

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Pon 14 Paź - 9:46
Darka napisał:Po raz 3 z rzędu wygrywa piosenka na którą nie oddałam głosu. Mam wrażenie, że gust forumowiczów coraz bardziej oddala się od mojego. Tak czy inaczej gratulacje marjuz
Jestem w zupełnie odwrotnej sytuacji akurat, dlatego niemoglbym być chyba bardziej zadowolony ze zwycięzcy. Gratulacje!

marjuz lubi ten post

saopi
saopi
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Chrześcijanin

Liczba postów : 12
Płeć : Male

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Pon 14 Paź - 10:11
Po raz kolejny mimo że poziom edycji nie był zachwycający to zwycięzca jest świetny.
Jedyny utwór który jest naprawdę za nisko to ten z Palestyny.
Thx za 8.

marjuz and CB93 lubią ten post

Rahei
Rahei
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 103
Płeć : Female

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Wczoraj o 0:02
Gratulacje @marjuz! Język grecki wprowadził tak magiczny klimat, że nie chciało się z niego wychodzić.
Na top 3 finału również nie narzekam.
Najczęściej na playliście gości u mnie  :ukraine: . Uwielbiam też wracać dla na poprawy humoru do  :germany: - Raju! Hetki!  Serce

Czwarte miejsce bardzo mnie cieszy  Serce . Hurt ma dla mnie bardzo osobiste znaczenie, więc tym bardziej ciesze się, że z niektórymi z Was dzielę głębsze uczucia dla tego, co pokazał Cash w tym coverze.  Love Contratiempo, Fenistil, Darka, marjuz, Drover, zatecki65, Traveler

marjuz, Liver and CB93 lubią ten post

marjuz
marjuz
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1286
Wiek : 23

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Wczoraj o 23:51
Dziękuję za wszystkie miłe słowa oraz przekazane punkty Całus . Cieszę się że tak wiele osób polubiło zwycięski utwór i choć to wynik na żyletki, to jednak zdecydowana większość rzuciła jakieś punkty. Gratuluję wszystkim z TOP 5, które faktycznie było bardzo mocne oraz przekazuję wyróżnienia dla :ireland: :portugal: i :monaco: . Wszyscy stworzyli naprawdę ciekawą edycję.

Wybierając :greece: nie spodziewałem się że uda się z utworem w języku greckim osiągnąć taki wynik. To w PDF z pewnością pierwsza taka sytuacja - utworów w tym języku było do tej pory jak na lekarstwo. Z pewnością to jakiś nowy element w naszym konkursie i liczę że jeszcze nieraz będziemy odkrywać kolejne motywy i kultury poprzez muzykę  Zakochany
Sponsored content

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Powrót do góry
Pozwolenia na tym forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach