Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

SŁOWACJA: Lady Gaga, Ariana Grande - Rain On Me

+18
Fenistil
Daniell
Aleks
Wonder
vestmann
Siwa Im
marjuz
Dastame
Szymek79
iguś
Przemek
Batiooo
Sebek
Łosoś
Aro
KarolStark
Drover
Jasiek
22 posters
Go down
Daniell
Daniell
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 597
Płeć : Male
Wiek : 28

SŁOWACJA: Lady Gaga, Ariana Grande - Rain On Me - Page 5 Empty Re: SŁOWACJA: Lady Gaga, Ariana Grande - Rain On Me

Pią 19 Cze - 23:15
Nieładnie z page wystawiającej, że nie wzięła na klate pierwszego i jedynego zwycięstwa Madzi tylko urządziła nam jakieś manipulacye, niesmak pozostał.....
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1871
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

SŁOWACJA: Lady Gaga, Ariana Grande - Rain On Me - Page 5 Empty Re: SŁOWACJA: Lady Gaga, Ariana Grande - Rain On Me

Pią 19 Cze - 23:42
Skoro pierwotne preselekcje zostały zastąpione formą pojedynku, to proponuję na szybko rozegrać jeszcze pozostałe 9 pojedynków między każdą parą piosenek, dopiero potem ułożyć z tego tabelkę wyników i w ten sposób wyłonić zwycięzcę. Szybko! Mamy jeszcze 18 minut!
Poland
Poland
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 792
Płeć : Male
Wiek : 32
Skąd : Małopolska

SŁOWACJA: Lady Gaga, Ariana Grande - Rain On Me - Page 5 Empty Re: SŁOWACJA: Lady Gaga, Ariana Grande - Rain On Me

Pią 19 Cze - 23:59
Co najlepsze szwedzka wersja piosenki Magdy też ma teledysk: https://www.youtube.com/watch?v=P0YCl2oD9rk
Podczas waszej rozmowy znalazłem też wersje angielską i jest ona nieco gorsza od polskiej.
Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

SŁOWACJA: Lady Gaga, Ariana Grande - Rain On Me - Page 5 Empty Re: SŁOWACJA: Lady Gaga, Ariana Grande - Rain On Me

Sro 24 Cze - 21:05
Edycja 100 KP - Ariana Grande - no tears left to cry
Edycja 1 PdF - Lady Gaga - Always Remember Us This Way
...
Edycja 25 PdF - Lady Gaga & Ariana Grande - Rain On Me

Jako prekursorka wystawiania Arioli Granoli i Lady Gugu czuje się zobowiązany do skomciania tej potężnej kolaboracji, obie artist to mega icons, jedna z nich ukształtowała pop kulturę już 11-12 lat temu druga z kolei jest obecnie jedną z najbardziej pożądanych artystek młodego pokolenia, obie max utalentowane więc należy się dla nich szacuneczek jednak oceniając ten utwór - jest ok, przyjemny, prosty ale po takim duecie oczekiwałem o wiele więcej i osobiście od początku premiery czuję duży niedosyt, niewykorzystany potencjał i dodatkowo tak jakby słychać brak pomysłu na refren. Wystawiane przeze mnie piosenki obu pań stawiam co najmniej o klasę wyżej od "Rain On Me" tak chyba unpopular opinion ale też "Stupid Love" mi się bardziej podoba :P  Życzę awansu do finału mimo wszystko Uśmiech

a co do Avy Max jako ciekawostkę dodam że to miał być mój pierwszy wybór na Amerykańską ale odpuściłem i starałem się poszukać czegoś mniej oczywistego, długo błądziłem nie wiedząc co wystawić i to eksperymentowanie w końcu i tak mi nie wyszło... hehe.
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2120
Wiek : 24

SŁOWACJA: Lady Gaga, Ariana Grande - Rain On Me - Page 5 Empty Re: SŁOWACJA: Lady Gaga, Ariana Grande - Rain On Me

Sob 27 Cze - 19:23
@Morison
róbcie screeny
Morison
Morison
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 618
Płeć : Male

SŁOWACJA: Lady Gaga, Ariana Grande - Rain On Me - Page 5 Empty Re: SŁOWACJA: Lady Gaga, Ariana Grande - Rain On Me

Sob 27 Cze - 19:24
Celowo pominąłem Gagę w swoich typowaniach, żeby przypadkiem nikogo nie urazić (chociaż obiektywnie muza jak muza), także dzięki przyjacielu Szeroki uśmiech
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2120
Wiek : 24

SŁOWACJA: Lady Gaga, Ariana Grande - Rain On Me - Page 5 Empty Re: SŁOWACJA: Lady Gaga, Ariana Grande - Rain On Me

Nie 5 Lip - 20:45
@Poland, czemu tak mało utworów w pre?
Sponsored content

SŁOWACJA: Lady Gaga, Ariana Grande - Rain On Me - Page 5 Empty Re: SŁOWACJA: Lady Gaga, Ariana Grande - Rain On Me

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach