Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1864
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

BOŚNIA I HERCEGOWINA: The Cast of Dora and the Lost City of Gold - Hooray! We Did It Empty BOŚNIA I HERCEGOWINA: The Cast of Dora and the Lost City of Gold - Hooray! We Did It

Nie 26 Lip - 0:11
[You must be registered and logged in to see this image.]

Dora i Miasto Złota to przygodowa komedia familijna z zeszłego roku, bazująca na serialu animowanym dla przedszkolaków Dora poznaje świat. Szeroki uśmiech O dziwo film okazał się bardzo samoświadomy i bawiłem się na nim rewelacyjnie, a wisienką na torcie okazała się pełna pozytywnej energii piosenka końcowa, przy której moje HSM-owe serduszko od razu zabiło mocniej. Wink  Wraz z tą edycją nadszedł idealny moment, żeby się nią z Wami podzielić. Miłego słuchania!


Skrót: 2:12 - 3:02
Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 762
Płeć : Male
Wiek : 23

BOŚNIA I HERCEGOWINA: The Cast of Dora and the Lost City of Gold - Hooray! We Did It Empty Re: BOŚNIA I HERCEGOWINA: The Cast of Dora and the Lost City of Gold - Hooray! We Did It

Sro 29 Lip - 19:14
Kolejna alternativ music ze Spotify. 🙄 Lol

Fenistil lubi ten post

Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2114
Wiek : 24

BOŚNIA I HERCEGOWINA: The Cast of Dora and the Lost City of Gold - Hooray! We Did It Empty Re: BOŚNIA I HERCEGOWINA: The Cast of Dora and the Lost City of Gold - Hooray! We Did It

Czw 6 Sie - 23:41
Jak Fenistil coś dowali to klękajcie narody. Wyróżniłeś się mocno, ale właściwie to kiedy tego nie zrobiłeś w kpdf? Szeroki uśmiech Piosenka chyba nie dla mnie, ale zawsze coś innego.

Fenistil lubi ten post

DanielW
DanielW
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 209
Płeć : Male
Wiek : 25

BOŚNIA I HERCEGOWINA: The Cast of Dora and the Lost City of Gold - Hooray! We Did It Empty Re: BOŚNIA I HERCEGOWINA: The Cast of Dora and the Lost City of Gold - Hooray! We Did It

Pią 7 Sie - 14:28
Hmm, no całkiem przyjemna piosenka, ale jednak nie do końca przypadła mi do gustu. Niektóre elementy są okej, jak na przykład instrumental, ale te które mnie trochę odrzucają chyba przeważają. Ale tak jak napisał Dawid, fajnie, że jest to coś innego, zawsze to większa różnorodność w edycji Szeroki uśmiech Powodzenia!

Fenistil lubi ten post

Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

BOŚNIA I HERCEGOWINA: The Cast of Dora and the Lost City of Gold - Hooray! We Did It Empty Re: BOŚNIA I HERCEGOWINA: The Cast of Dora and the Lost City of Gold - Hooray! We Did It

Pią 7 Sie - 15:44
Przepraszam ale widząc ten plakat... aż się prosiło.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Napisałem także własny scenariusz do DORA i Miasto Złota.
Akcja filmu rozgrywa się w Ciechanowie
Gatunek: kryminał/thriller
W rolach głównych występują:

DORA vel Diamond Bi*ch - Główna bohaterka, przywódczyni gangu "Bad Girls", chroni swego skarbu w Zamku Książąt Mazowieckich w Ciechanowie, lubi dawać ostry łomot każdemu kto stanie na jej drodze, chodzą słuchy że chciałaby spotkać Edytę w toalecie. Prywatnie jest fanką Bryty Spirs ale tylko Maryla Rodowitch może dzielić z nią koronę.

Edyta - Czarny charakter, chcę ona podpierdzielić skarby Dory łącznie z jej koroną, zaprzecza jakoby byłaby Ewą ale i tak wszyscy ją mają za głupią dzikuskę. Ostatecznie zostaje unicestwiona przez Gang Dory.

Justyna vel Dziewczyna Szamana - Kiedyś śmieszkowała razem z Edytą z Dory jednak mocno tego pożałowała gdy spotkała Dorę na lodzie. Koniec końców obie postacie pojednały się ze sobą by przeciwstawić się wspólnie złowrogiej Edycie.

Joanna Klepko vel CLEO Słowianka - jej hobby to ubijanie masła i poruszanie tym co mama w genach dała, ma spinę z Edytą a trzyma mocno sztamę z Dorą i Marylą.

Maryla Rodowitch - Wiedźma z zza światów, wiek: 569 lat, Maryla w przeciwieństwie do Edyty pała sympatią do młodszych koleżanek, uwielbia Dorcie i Cleosie. Chętnie dzieli się koroną z Dorą i pomaga jej rzucać klątwy na Edytę.

Bryta Spirs vel Britney Bi*ch - Dostała kiedyś od Dory w prezencie elegancki naszyjnik z bursztynem by chronił ją od TOXIC Edyty.

Stefani Joanne Angelina Germanotta vel Lady Gaga (she's Italian) - jej hobby to gotowanie makaronu z Bradley Cooper, nie jest zbyt lubiana przez Dorę jednak w filmie na początku udawała jej sojuszniczkę która jak się potem okazało była zwykłym małpiszonem dopuszczając się zdrady tym samym też przechodząc na ciemną stronę Edyty, za karę została zgładzona z ręki Bryty Spirs.

THE END.

Fenistil and Dastame lubią ten post

Dastame
Dastame
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 891
Płeć : Male
Wiek : 23

BOŚNIA I HERCEGOWINA: The Cast of Dora and the Lost City of Gold - Hooray! We Did It Empty Re: BOŚNIA I HERCEGOWINA: The Cast of Dora and the Lost City of Gold - Hooray! We Did It

Pią 7 Sie - 15:52
Wilk napisał:Przepraszam ale widząc ten plakat... aż się prosiło.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Napisałem także własny scenariusz do DORA i Miasto Złota.
Akcja filmu rozgrywa się w Ciechanowie
Gatunek: kryminał/thriller
W rolach głównych występują:

DORA vel Diamond Bi*ch - Główna bohaterka, przywódczyni gangu "Bad Girls", chroni swego skarbu w Zamku Książąt Mazowieckich w Ciechanowie, lubi dawać ostry łomot każdemu kto stanie na jej drodze, chodzą słuchy że chciałaby spotkać Edytę w toalecie. Prywatnie jest fanką Bryty Spirs ale tylko Maryla Rodowitch może dzielić z nią koronę.

Edyta - Czarny charakter, chcę ona podpierdzielić skarby Dory łącznie z jej koroną, zaprzecza jakoby byłaby Ewą ale i tak wszyscy ją mają za głupią dzikuskę. Ostatecznie zostaje unicestwiona przez Gang Dory.

Justyna vel Dziewczyna Szamana - Kiedyś śmieszkowała razem z Edytą z Dory jednak mocno tego pożałowała gdy spotkała Dorę na lodzie. Koniec końców obie postacie pojednały się ze sobą by przeciwstawić się wspólnie złowrogiej Edycie.

Joanna Klepko vel CLEO Słowianka - jej hobby to ubijanie masła i poruszanie tym co mama w genach dała, ma spinę z Edytą a trzyma mocno sztamę z Dorą i Marylą.

Maryla Rodowitch - Wiedźma z zza światów, wiek: 569 lat, Maryla w przeciwieństwie do Edyty pała sympatią do młodszych koleżanek, uwielbia Dorcie i Cleosie. Chętnie dzieli się koroną z Dorą i pomaga jej rzucać klątwy na Edytę.

Bryta Spirs vel Britney Bi*ch - Dostała kiedyś od Dory w prezencie elegancki naszyjnik z bursztynem by chronił ją od TOXIC Edyty.

Stefani Joanne Angelina Germanotta vel Lady Gaga (she's Italian) - jej hobby to gotowanie makaronu z Bradley Cooper, nie jest zbyt lubiana przez Dorę jednak w filmie na początku udawała jej sojuszniczkę która jak się potem okazało była zwykłym małpiszonem dopuszczając się zdrady tym samym też przechodząc na ciemną stronę Edyty, za karę została zgładzona z ręki Bryty Spirs.

THE END.

ohui XDDDDDD
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 862
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

BOŚNIA I HERCEGOWINA: The Cast of Dora and the Lost City of Gold - Hooray! We Did It Empty Re: BOŚNIA I HERCEGOWINA: The Cast of Dora and the Lost City of Gold - Hooray! We Did It

Sob 8 Sie - 18:09
W ogóle za spoilery (i brak ostrzeżenia przed nimi) powinna być dyskwalifikacja w trybie natychmiastowym...

Sama piosenka na pewno nie jest czymś wielkim i ambitnym, powiedziałbym, że jest nieco infantylna. Aczkolwiek jest tak lekka i beztroska, że nie jestem w stanie tego nie lubić. Bardzo miłe urozmaicenie stawki tej edycji, mam nadzieję, że chociaż przez ten fakt :bosnia: zostanie doceniona.

Fenistil lubi ten post

avatar
Gość
Gość

BOŚNIA I HERCEGOWINA: The Cast of Dora and the Lost City of Gold - Hooray! We Did It Empty Re: BOŚNIA I HERCEGOWINA: The Cast of Dora and the Lost City of Gold - Hooray! We Did It

Nie 9 Sie - 16:28
Piosenka na pewno pozostawia po sobie ślad, swoimi rytmami jest naprawdę bardzo charakterystyczna i ogólnie bije z niej pozytywna energia, niestety całościowo wypada nie w moim guście lecz na szczęście nie jest to tego typu piosenka, którą bym hejcił, bardziej w drugą stronę, że moja sympatia może wzrosnąć lecz na ten moment jest obojętnie.
Meh i nie uważam w pełni, że należało się ostatnie miejsce, jeszcze z taką stratą punktową, z którą i tak teraz niewiele by się udało zdziałać.
Sponsored content

BOŚNIA I HERCEGOWINA: The Cast of Dora and the Lost City of Gold - Hooray! We Did It Empty Re: BOŚNIA I HERCEGOWINA: The Cast of Dora and the Lost City of Gold - Hooray! We Did It

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach