Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
hawk21cmb
hawk21cmb
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 68
Płeć : Male
Wiek : 37
Skąd : Berlin

GRECJA: Christina Grimmie - Feelin' Good Empty GRECJA: Christina Grimmie - Feelin' Good

Pon 27 Lip 2020, 17:35
No siema!

"Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą..."

Powiem Wam tak. Nigdy nie spodziewałem się że wystawiając piosenkę w konkursie internetowym i to jeszcze w edycji wakacyjnej, gula stanie mi w gardle i lekko, bo lekko, ale jednak łzy podejdą mi do oczu. Dzieje się tak teraz. Ok, wiem że wystawiam piosenkę o wdzięcznym tytule Feelin' Good, która bije pozytywnymi emocjami i pokazuje radość z życia młodej dziewczyny. Jednak wiedząc co się stało około 2 lat po opublikowaniu kawałka na YT, przychodzi smutek, refleksja i pytanie - dlaczego k*rwa się tak stało?  

Christina Grimmie, wchodząc tak naprawdę dopiero w dorosłe życie, została w sposób brutalny zamordowana przez psychola, który strzelił do niej 4 razy na jej własnym koncercie. Ręce opadają, bezradność triumfuje.

Piosenka jednak mimo całej otoczki, jak najbardziej pasuje do tej edycji, bo jestem pewny że Christina chciała, aby zapamiętano ją taką, jaka jest w tym teledysku. Pełna życia, wigoru, zawsze uśmiechnięta i otwarta do innych. Teledysk do filmu jest zbitką filmików ludzi, którzy tak samo jak ona tworzyli treści na YT.  


Ok, jak zwykle enjoy!


Christina Grimmie - Feelin' Good


[You must be registered and logged in to see this image.]






skrót proszę od 2:39
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

GRECJA: Christina Grimmie - Feelin' Good Empty Re: GRECJA: Christina Grimmie - Feelin' Good

Wto 28 Lip 2020, 20:37
oj dosyć poważne armaty zostały tu wytoczone. Historia Christiny tragiczna, ale dodam polityczny wątek, że w Stanach po ulicach chodzi masa (ogrom) chorych psychicznie ludzi, którzy nie są leczeni bo nie mają ubezpieczenia, dodajmy do tego powszechność broni i przepis na tragedię gotowy.

Co do utworu to jest sympatyczny, mocny głos wokalistki i fajnie, że ludzie zrobili ten videoclip w formie mashupu, trzeba doceniać takie inicjatywy i odzyskiwać wiarę w człowieczeństwo.

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2114
Wiek : 24

GRECJA: Christina Grimmie - Feelin' Good Empty Re: GRECJA: Christina Grimmie - Feelin' Good

Czw 06 Sie 2020, 23:22
O historii Christiny oczywiście słyszałem, ale chyba nigdy nie miałem okazji poznać żadnego jej utworu. Okazuje się, że to spory błąd! "Feelin' Good" jest naprawdę, naprawdę dobrym kawałkiem. Nic nie jest wymuszone, wszystko wokalistka wyśpiewuje z lekkością. Duże zaskoczenie!
DanielW
DanielW
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 209
Płeć : Male
Wiek : 25

GRECJA: Christina Grimmie - Feelin' Good Empty Re: GRECJA: Christina Grimmie - Feelin' Good

Pią 07 Sie 2020, 14:35
Całkiem niezły kawałek, kojarzy mi się trochę z piosenkami z reklam Zabawny Ale dla mnie to nic złego, piosenka jest energetyczna i przyjemnie się jej słucha, bardzo dobrze się wpisuje w słoneczny, wakacyjny klimat, więc wybór na plus! Powodzenia Uśmiech
Sponsored content

GRECJA: Christina Grimmie - Feelin' Good Empty Re: GRECJA: Christina Grimmie - Feelin' Good

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach