Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

NIEMCY: Good Charlotte - The River Empty NIEMCY: Good Charlotte - The River

Nie 28 Mar - 19:39
Baptized in the river
I've seen a vision of my life and I wanna be delivered

In the city was a sinner
I've done a lot of things wrong but I swear I'm a believer





W 38 edycji PdF :germany: Niemcy będą reprezentowani przez amerykański zespół  Good Charlotte w utworze "The River".

Piosenka pochodzi z czwartego albumu studyjnego Good Morning Revival z 2007 roku, w którym to zespół zwrócił się bardziej w kierunku rocka alternatywnego z domieszką elektroniki. Wcześniej Good Charlotte znani byli głównie z utworów pop punkowych, sama formacja w latach dwutysięcznych była bardzo popularna, sprzedała na całym świecie ponad 8 milionów płyt. Zespół nagrywa do dziś, ku zadowoleniu wiernych fanów.

Osobiście utwór przywołuje u mnie czasy licealne i stwierdzam, że po tylu latach wciąż świetnie się tego słucha. W utworze The River, po raz pierwszy zespół zaprosił chłopaków z innej formacji - pochodzących z Avenged Sevenfold wokalistę Matta Shadows'a oraz gitarzystę Synyster Gates'a.


[You must be registered and logged in to see this image.]


Ostatnio zmieniony przez Yngwie dnia Pon 29 Mar - 20:49, w całości zmieniany 2 razy

Rahei lubi ten post

Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1275
Płeć : Male
Wiek : 26

NIEMCY: Good Charlotte - The River Empty Re: NIEMCY: Good Charlotte - The River

Pon 29 Mar - 20:23
Jeśli Good Charlotte to szkoda, że nie to Uśmiech

[You must be registered and logged in to see this link.]

Miło jednak, że przyczyniasz się do dekotletyzacji tej edycji. Nic ikonicznego, ale fajne brzmienie, prawdopodobnie jedno z cięższych na koniec zgłoszeń i ja również czuję się jak w latach 2000., mimo że nie pamiętam tej piosenki empirycznie. No spoko.

Yngwie / admin lubi ten post

Batiooo
Batiooo
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 303
Płeć : Male
Wiek : 23

NIEMCY: Good Charlotte - The River Empty Re: NIEMCY: Good Charlotte - The River

Sob 3 Kwi - 15:07
Miło, że w tej edycji pojawią się takie utwory z mocniejszym brzmieniem. Lata 00' kojarzą mi się m.in. właśnie z "garażowymi zespołami". Dodatkowo kolejna piosenka, której nie znałem! Powodzenia Modlitwa

Yngwie / admin lubi ten post

Szymek79
Szymek79
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 534
Płeć : Male

NIEMCY: Good Charlotte - The River Empty Re: NIEMCY: Good Charlotte - The River

Sob 3 Kwi - 16:00
Też raczej bym wybrał "I Just Wanna Live" albo trochę mniej znane "We Believe" nie mnie "The River" to też dobry numer.

Yngwie / admin lubi ten post

Sponsored content

NIEMCY: Good Charlotte - The River Empty Re: NIEMCY: Good Charlotte - The River

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach