Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1582
Płeć : Male
Wiek : 22

SERBIA: KWAYE - Sweetest Life Empty SERBIA: KWAYE - Sweetest Life

Sro 29 Lip - 1:42
nio hejka, ogółem nio to chcę powiedzieć, że Serbię nie stać na kolejną edizias (budzet poszedł na mega wystep neda ukraden oraz na odbudowe lącza satelitarnego po ataku wscieklych kosovarek po mega wyniku nedas, takze nio cóz bieda), a jak najłatwiej zabiezpieczyć się od wygranej w pdf, jak nie wystawić murziny????? także tym razem od serbii murzina, wakacyjny klimat jest (sluchalem w wakacje zeszlego roku, więc skoro tak bylo to tak jest), takze dzia, milego słuchania.


:serbia: :serbia: :serbia: :serbia: :serbia: :serbia: :serbia: :serbia: :serbia: :serbia: :serbia: :serbia: :serbia: :serbia: :serbia: :serbia: :serbia: :serbia: :serbia: :serbia: :serbia: :serbia: :serbia:


Skrót od 1:55

.....................................


[You must be registered and logged in to see this image.]

Liver lubi ten post

Szymek79
Szymek79
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 534
Płeć : Male

SERBIA: KWAYE - Sweetest Life Empty Re: SERBIA: KWAYE - Sweetest Life

Sro 29 Lip - 10:08
Jest i drugi wprowadzony przeze mnie artysta do konkursu. Bardzo mnie to cieszy, że po wyborze dla fanklubu w poprzedniej edycji :serbia: powraca do wystawiania po prostu dobrej muzyki. Wink
marjuz
marjuz
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1246
Wiek : 23

SERBIA: KWAYE - Sweetest Life Empty Re: SERBIA: KWAYE - Sweetest Life

Sro 29 Lip - 15:04
mmm zgięty murzyn w teledysku, mapoxowi się podoba
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2114
Wiek : 24

SERBIA: KWAYE - Sweetest Life Empty Re: SERBIA: KWAYE - Sweetest Life

Czw 6 Sie - 23:33
Jakoś nigdy nie zagłębiałem się w utwory KWAYE(go). Ten mnie nie powalił przy pierwszym wysłuchaniu. Ostatecznie chyba w zalewie tak samo brzmiących utworów jednak wychodzi zwycięsko. Bardzo pozyjemne taneczne brzdąkanie. Mocna końcówka z chórkami to już prawie spazmy.
Sponsored content

SERBIA: KWAYE - Sweetest Life Empty Re: SERBIA: KWAYE - Sweetest Life

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach