Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Dastame
Dastame
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 891
Płeć : Male
Wiek : 23

SŁOWACJA: Amy Macdonald - This Is The Life  Empty SŁOWACJA: Amy Macdonald - This Is The Life

Nie 28 Mar - 0:14

Drover lubi ten post

Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1855
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

SŁOWACJA: Amy Macdonald - This Is The Life  Empty Re: SŁOWACJA: Amy Macdonald - This Is The Life

Nie 28 Mar - 14:38
Spośród wielu dostępnych kotletów tamtej dekady wybrałeś jeden z moich ulubionych. Tempo jest tu dość szybkie, a jednocześnie gitarka niesamowicie przyjemna. Kojarzy mi się też z tańczeniem niegdyś do tego quickstepa na kursie tańca, a to już wyjątkowo miłe wspomnienie. Uśmiech
Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 678
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

SŁOWACJA: Amy Macdonald - This Is The Life  Empty Re: SŁOWACJA: Amy Macdonald - This Is The Life

Pią 2 Kwi - 20:26
O boziu, teraz mnie naszło na wspomnienia edycji KP 44 gdy ze "Slow It Down" od Amy osiągnąłem mega drugie miejsce reprezentując Irlandię, przegrałem z rockową muzą od szanownego tu powracającego CB93 a podium zamykała wtedy boska Avril Lavigne, co za czasy Ulga To co wystawiłeś teraz to jej drugi chyba najpopularniejszy i jednocześnie najlepszy singiel. Nie wiem jeszcze jak mi wypadnie na tle reszty ale życzę powtórzenia mojego rezultatu Wink
Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 761
Płeć : Male
Wiek : 23

SŁOWACJA: Amy Macdonald - This Is The Life  Empty Re: SŁOWACJA: Amy Macdonald - This Is The Life

Sob 3 Kwi - 8:24
Ojj ta piosenka zdążyła mi się znudzić, bo w PL grali ją bez opamiętania. Aczkolwiek sama w sobie jest fajna i w sumie dobrze do niej wrócić po latach, ja zawsze doceniałem wokalistów, którzy podbili świat będąc sobą, nie ganiając za trendami, więc szanuję Amy. Powodzenia!
Batiooo
Batiooo
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 303
Płeć : Male
Wiek : 23

SŁOWACJA: Amy Macdonald - This Is The Life  Empty Re: SŁOWACJA: Amy Macdonald - This Is The Life

Sob 3 Kwi - 14:47
Ten song posiada niepowtarzalny vibe i chociaż nie lubię go aż tak jak kiedyś to nie potrafię przejść obok niego obojętnie kiedy go słucham. Powodzenia Modlitwa
Szymek79
Szymek79
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 534
Płeć : Male

SŁOWACJA: Amy Macdonald - This Is The Life  Empty Re: SŁOWACJA: Amy Macdonald - This Is The Life

Sob 3 Kwi - 16:04
To prawda polskie radiostacje zajechały w tamtym czasie to nagranie i wtedy swoje uczucia skierowałem bardziej w stronę "Mr Rock&Roll". Teraz kiedy praktycznie nie słucham radio "This Is The Life" zawsze dobrze i miło brzmi w moich uszach.
Sponsored content

SŁOWACJA: Amy Macdonald - This Is The Life  Empty Re: SŁOWACJA: Amy Macdonald - This Is The Life

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach