Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down

Ile punktów przyznał(a)byś Niemcom?

1 - 10%
1 - 10%
0 - 0%
1 - 10%
2 - 20%
2 - 20%
1 - 10%
0 - 0%
1 - 10%
1 - 10%
 
Wszystkich Głosów: 10
 
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

NIEMCY: Levina - Perfect Life Empty NIEMCY: Levina - Perfect Life

Pią 24 Lut - 22:25
Levina właściwie Isabella Lueen urodziła się w 1991 roku w Bonn. Obecnie dzieli czas pomiędzy Berlinem, a Londynem gdzie studiuje music management. Podczas niemieckich preselekcji wykonała cover Adele "When We Were Young". W Kijowie zaśpiewa utwór pt. Perfect Life. Przypomnę, że Niemcy automatycznie wystąpią w wielkim finale, natomiast mogą głosować w II półfinale Eurowizji (niestety tym razem nie możemy liczyć na niemiecką diasporę).

NIEMCY: Levina - Perfect Life Levina


PERFECT LIFE - TEKST:
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 862
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

NIEMCY: Levina - Perfect Life Empty Re: NIEMCY: Levina - Perfect Life

Sob 25 Lut - 19:53
Nadal utrzymuję, że to zlepek radiowych hitów, z Titanium na czele. I w ogóle, że to    jest nijakie i przezroczyste do bólu... Ale ostatnio refren odpala mi się w głowie w najmniej spodziewanych momentach :< Wkręciło mi się strasznie, no :roll: Będzie mi szkoda, jak znowu będą na ostatnim miejscu, bo są większe potworki w stawce już w tej chwili, a pewnie parę jeszcze dojdzie.
Alpaka
Alpaka
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 112
Płeć : Other / Decline to state

NIEMCY: Levina - Perfect Life Empty Re: NIEMCY: Levina - Perfect Life

Sob 25 Lut - 20:03
strasznie bezpłciowa ta piosenka, dziewczyna ma super i nietuzinkowy głos a marnuje się w takim średniaczku, jakich tysiące...
nie mam nawet czego w tej piosence za bardzo skrytykować, jest tak przeciętna że się nie zdziwie jeśli zaowocuje to ostatnim miejscem. ;_;
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1276
Płeć : Male
Wiek : 26

NIEMCY: Levina - Perfect Life Empty Re: NIEMCY: Levina - Perfect Life

Nie 26 Lut - 18:48
Niemcom kończą się już pomysły, co można wystawić na Eurowizję, więc zebrali kilka hitowych utworów i zrobili jeden. Nie bardzo wyszło, bo o ile faktycznie Levina śpiewa nieźle, jej warunki głosowe robią wrażenie to piosenka jest....no i po prostu jest. Bez tragedii, ale również żadnej rewelacji. Nie wywołuje u mnie żadnych uczuć.

Wygląda na to, że nasi zachodni sąsiedzi dołączają się do walki o liczbę ostatnich miejsc. Od prowadzącej Norwegii dzielą ich 4, aczkolwiek przy obecnym tempie może to być tylko kwestia czasu.


Ostatnio zmieniony przez Liver dnia Czw 16 Mar - 13:08, w całości zmieniany 1 raz
mercator
mercator
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 519
Płeć : Male
Skąd : Stalowa Wola

NIEMCY: Levina - Perfect Life Empty Re: NIEMCY: Levina - Perfect Life

Pon 27 Lut - 16:08
Piosenka taka sobie, ale to Niemcy, więc pewnie w finale będą na samym końcu stawki. Oglądałem niemieckie preselekcje i żałuję że nie wygrała je Helene Nissen z piosenką Wildfire...
Skrzeczek
Skrzeczek
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 600
Płeć : Male
Wiek : 26

NIEMCY: Levina - Perfect Life Empty Re: NIEMCY: Levina - Perfect Life

Pon 27 Lut - 18:59
Może brzmi zbytnio, jak zlepek innych piosenek z Titanium na czele, może brzmi zbyt radiowo-przeciętnie, może dałoby się wybrać lepiej, ale coraz bardziej podoba mi się ten utwór. Posiada taki życiowy tekst, a jego brzmienie jest dobre, choć jednak czegoś w nim brakuje, jakiegoś "efektu WOW", mimo wszystko pokuszę się o wysokie 10/12 Szeroki uśmiech.
mercator napisał:Piosenka taka sobie, ale to Niemcy, więc pewnie w finale będą na samym końcu stawki. Oglądałem niemieckie preselekcje i żałuję że nie wygrała je Helene Nissen z piosenką Wildfire...
Ten występ też mi się najbardziej podobał.
IgorBielak
IgorBielak
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 141

NIEMCY: Levina - Perfect Life Empty Re: NIEMCY: Levina - Perfect Life

Wto 28 Lut - 22:42
Eee... Takie sobie. Nudnawa kompozycja, nie wyróżniająca się niczym. Czy Niemcy będą na ostatnim miejscu po raz 3 z rzędu? Zobaczymy. Jest to całkiem możliwe :P
mercator
mercator
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 519
Płeć : Male
Skąd : Stalowa Wola

NIEMCY: Levina - Perfect Life Empty Re: NIEMCY: Levina - Perfect Life

Sro 1 Mar - 19:42
IgorBielak napisał:Eee... Takie sobie. Nudnawa kompozycja, nie wyróżniająca się niczym. Czy Niemcy będą na ostatnim miejscu po raz 3 z rzędu? Zobaczymy. Jest to całkiem możliwe :P

Jak dla mnie piosenka lepsza od zeszłorocznej, ale gorsza od tej z 2015 roku. Jak jury nie zagłosuje na to, to zanosi się na kolejne ostatnie miejsce dla Niemiec.
avatar
vestmann
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 343
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Rzeszów/Nowy Sącz

NIEMCY: Levina - Perfect Life Empty Re: NIEMCY: Levina - Perfect Life

Nie 19 Mar - 23:37
Niemcy niestety w tym roku mnie zawiodły. Po raz kolejny nasi zachodni sąsiedzi wybrali dość średnio. Utwór sam w sobie nie jest zły, da się go względnie przyjemnie przesłuchać. Największy problem tkwi w tym, że nie wyróżnia się niczym konkretnym, jest bardzo przeciętny, dlatego też podejrzewam że "Perfect Life" sukcesu w Kijowie nie odniesie. Większość widzów i jurorów może nie zauważyć tej propozycji. Chyba że Levina nieoczekiwanie zaskoczy wszystkich występem. Miejmy tylko nadzieję, że pozytywnie...

Na chwilę obecną, ode mnie 6/12, czyli do "perfekcji" sporo brakuje, ale źle nie jest.
Insiles
Insiles
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 107
Płeć : Male
Skąd : Częstochowa

NIEMCY: Levina - Perfect Life Empty Re: NIEMCY: Levina - Perfect Life

Pią 7 Kwi - 19:14
Piosenka nudna, jedynie głos Leviny jest dobry a tak to może być szansa na ostatnie miejsce po raz 3 z rzędu :/
Sponsored content

NIEMCY: Levina - Perfect Life Empty Re: NIEMCY: Levina - Perfect Life

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach