Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

WYNIKI

+11
Aro
Wilk
DanielW
Daniell
Liver
Jasiek
Wonder
Morison
Fenistil
KarolStark
Drover
15 posters
Go down
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1275
Płeć : Male
Wiek : 26

WYNIKI  Empty WYNIKI

Sob 29 Sie - 22:11
WYNIKI 1. PÓŁFINAŁU

OTO FINALIŚCI [You must be registered and logged in to see this link.]:












:sdenmark: DANIA: Fado Bicha - Lila Fadista









:snetherlands: HOLANDIA: RAYE - Natalie Don't









:siceland: ISLANDIA: Tove Lo - Mateo











:salbania:ALBANIA: Alice Chater - Wonderland (My Name Is Alice)












:sireland: IRLANDIA: Portugal.The Man - Modern Jesus











:sfinland: FINLANDIA: BEHM - Frida










:ssweden: SZWECJA: Suzane - Suzane

















DO FINAŁU NIE AWANSOWALI:
08. :smontenegro: CZARNOGÓRA: Years & Years, MNEK - Valentino (51 pkt.)
09. :spoland: POLSKA: Hwasa - Maria (48 pkt.)
10. :srussia: ROSJA: Ruben - Burn Down This Room (45 pkt.)
11. :skosovo: KOSOWO: Alizée - Moi... Lolita (43 pkt.)
12. :sbosnia: BOŚNIA I HERCEGOWINA: Von Wegen Lisbeth - Alexa gib mir mein Geld zurück! (39 pkt.)
13. :sgermany: NIEMCY: Tom Rosenthal - Jim and Dwight (38 pkt.)
14. :sgreece: GRECJA: DJ Trakmajster - Gdzie jest Zbyszek? (DSQ - 26 pkt.)

Punktacja finalistów:
1. 82 pkt.
2. 78 pkt.
3. 69 pkt.
4. 63 pkt.
5. 62 pkt.
6. 56 pkt.
7. 54 pkt.

_______________________________________________________________________________________________________________


WYNIKI 2. PÓŁFINAŁU

OTO FINALIŚCI [You must be registered and logged in to see this link.]:












:sukraine: UKRAINA: Phantogram - Into Happiness










:sfaroes: WYSPY OWCZE: Sevdaliza - Joanna










:shungary: WĘGRY: Hozier ft. Mavis Staples - Nina Cried Power











:sitaly: WŁOCHY: Alvvays - Archie, Marry Me










:sserbia: SERBIA: Zella Day - Jerome










:sbelgium: BELGIA: Mashrou' Leila - Roman









:sunitedkingdom: WIELKA BRYTANIA: Cam - Diane


















DO FINAŁU NIE AWANSOWALI:
08. :snorway: NORWEGIA: Blood Orange - Augustine (65 pkt.)
09. :sczech: CZECHY: Manntra - Yelena (65 pkt.)
10. :sarmenia: ARMENIA: Meg Myers - Adelaide (62 pkt.)
11. :sestonia: ESTONIA: Arlo Parks - Eugene (43 pkt.)
12. :sfrance: FRANCJA: Levante - Antonio (37 pkt.)
13. :sbelarus: BIAŁORUŚ: Bezdna Analnogo Ugneteniya - Tserkov' Svideteley Putina (36 pkt.)
14. :sportugal: PORTUGALIA: Loredana Bertè - Tequila e San Miguel (32 pkt.)

Punktacja finalistów:
1. 85 pkt.
2. 81 pkt.
3. 78 pkt.
4. 76 pkt.
5. 75 pkt.
6. 68 pkt.
7. 67 pkt.


Po raz kolejny, dziękuję bardzo Morisonowi za przygotowanie filmów z wynikami. Zapraszam do komentowania, jeszcze przed północą powinien się pojawić się post z głosowaniem finałowym.

Aro lubi ten post

DanielW
DanielW
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 209
Płeć : Male
Wiek : 25

WYNIKI  Empty Re: WYNIKI

Sob 29 Sie - 22:37
Chcę przede wszystkim podziękować za mój awans, mimo że "Frida" jest jednym z moich ulubionych wyborów w tej serii, to jednak patrząc na poziom tego półfinału, moim zdaniem wysoki i wyrównany, straciłem trochę nadzieje na finał. Tym bardziej więc się cieszę, że się udało Uśmiech Pozostałe rezultaty w tej części mógłbym ocenić na bardzo dobre, gdyby nie brak awansu :russia: Rosji, która urzekła mnie od pierwszego przesłuchania i bardzo mi będzie brakować tego utworu w finale. W trochę mniejszym stopniu, ale wciąż, szkoda również :poland: Polski. W drugim półfinale razi przede wszystkim brak awansu :armenia: Armenii, reszta jak najbardziej do przyjęcia.

Jasiek lubi ten post

Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 761
Płeć : Male
Wiek : 23

WYNIKI  Empty Re: WYNIKI

Sob 29 Sie - 22:52
Ja chcę tylko powiedzieć, że po raz pierwszy od dawna byłem w dużo mocniejszym półfinale. Myślałem, że będę niżej, a tutaj prawie był awans, klątwa 9 miejsca przełamana. Wink Niektóre awanse są moim zdaniem dość nudne, chociaż w pierwszym półfinale to jest zrozumiałe, bo rzeczywiście te piosenki, które nie przeszły były mega słabe (może poza Bośnią i Hercegowiną, którą widziałbym w finale). Ogólnie to moim zdaniem edycja jest dość przewidywalna, ale wydaje mi się, że to po prostu dlatego, że większość moich faworytów to utwory, które już wcześniej znałem, więc niczego nie odkryłem...
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 856
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

WYNIKI  Empty Re: WYNIKI

Sob 29 Sie - 23:14
Wyniki pierwszego semi takie sobie. Z jednej strony większość faworytów moich jest dalej, z drugiej szkoda :montenegro: i :russia:, szczególnie ta druga wydawała się pewniakiem. Gdyby te kraje zamienić na dwa moje zera, które zdołały awansować (w tym najgorsza piosenka serii) to byłoby zaskakująco idealnie. A, no i dzięki za awans Serce

Z drugiego semi brak awansu :armenia: Adelaide to kpina, najbardziej niedoceniony utwór w historii pdf.

Jasiek and Wilk lubią ten post

Daniell
Daniell
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 594
Płeć : Male
Wiek : 28

WYNIKI  Empty Re: WYNIKI

Sob 29 Sie - 23:48
Nigdy nie byłem tak pewny swojego wyniku jak teraz Szeroki uśmiech jeden z najlepszych półfinałów od kiedy startuję w PDF i sam myślę, że dałbym sobie może max jakieś 3-4 pkt. Miło, że jednak nie skończyłem ostatni xd
Szkoda Rosji, a tak to bardzo przyzwoicie.
marjuz
marjuz
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1241
Wiek : 23

WYNIKI  Empty Re: WYNIKI

Nie 30 Sie - 2:31
Wyniki przewidywalne, co jest w zasadzie ich największą wadą. Odpadły niemal wszystkie niekonwencjonalne propozycje i choć finał nie składa się z piosenek przez które krwawią uszy, to większość utworów jest do siebie podobna. Zapalam znicz <*> nad :bosnia: :germany: i :kosovo:, zwłaszcza ta ostatnia wydawała mi się pewniakiem

Dawid, Daniell and KarolStark lubią ten post

Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2109
Wiek : 24

WYNIKI  Empty Re: WYNIKI

Nie 30 Sie - 2:47
[You must be registered and logged in to see this image.]

Wykres porównuje ile w ostatnich edycjach awansowało w półfinałach piosenek wykonywanych wyłącznie przez kobiety i wyłącznie przez mężczyzn. Mogłem gdzieś się pomylić. Jest 2:30 w nocy, hah. Niemniej chciałem powiedzieć, że koreluje to z moimi odczuciami po półfinałach. Znów awansowały piosenki raczej na jedną modłę. Ani złe, ani ciekawe. Wszystko co najbardziej interesujące tradycyjnie wywalone. Z mojego top5 semi weszła jedna piosenka... Mogę jedynie podziękować :estonia: Estonii, :norway: Norwegii, :germany: Niemcom, :belarus: Białorusi i przede wszystkim :bosnia: Bośni za bardzo pozytywne odstępstwa od nudy, mimo że zakończyły się upadkiem. Coś jednak w tym finale trzeba będzie ocenić, więc cieszę się że znalazły się tam :ireland: Irlandia, :hungary: Węgry i w odrobinę mniejszym stopniu :denmark: Dania.

Patrząc na kolejne wyniki coraz bardziej wątpiłem w sukces :belgium: Belgii. Bardzo dziękuję za podbijanie statystyk męskim entries! Zakochany

Daniell and Aro lubią ten post

KarolStark
KarolStark
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Lolita

Liczba postów : 927
Płeć : Male
Wiek : 23
Skąd : santa cruz de la papaya (tenerife)
https://www.lecznicadrcocktora.pl/asystentka

WYNIKI  Empty Re: WYNIKI

Nie 30 Sie - 11:14
kocham MOJA siostre uwazam ze powinna awansowac , szykujcie sobie patelnie w piekle wszyscy CI ktorzy dopuscili sie do braku awansu KOSOWE: ALIZEE-MOI...LOLITA

[You must be registered and logged in to see this link.]

Dawid, KarolStark, marjuz, Łosoś and Sebek lubią ten post

Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1855
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

WYNIKI  Empty Re: WYNIKI

Nie 30 Sie - 11:14
Gdybym przed edycją miał obstawić :bosnia: swój rezultat, to mniej więcej bym trafił. Potem pojawiła się jednak zaskakująca fala pozytywnych komentarzy, która dała mi nadzieje na coś więcej, ale jak widać niestety nic z tego.

W pierwszym półfinale było trochę więcej niepewności niż w drugim i pewnie wszyscy zadawali sobie pytanie, czy znajdzie się miejsce w finale dla :poland: Polski. Nie udało się, ale gdyby Hwasa nie była powtórzona, to pewnie te kilka punktów więcej by wpadło. Brak awansu :kosovo: Kosowa to szok stulecia. :germany: Niemcy i :greece: Grecję widziałbym dalej, ale wiadomo było, że są bez szans.

Drugi półfinał był już bardzo do przewidzenia, jedynie :armenia: Armenii z tych moim zdaniem pewniaków się oberwało - a szkoda.

Daniell, Jasiek, Aro and Morison lubią ten post

avatar
Gość
Gość

WYNIKI  Empty Re: WYNIKI

Nie 30 Sie - 11:17
[You must be registered and logged in to see this image.]
Darka
Darka
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 254
Płeć : Female
Wiek : 25

WYNIKI  Empty Re: WYNIKI

Nie 30 Sie - 17:27
"Maria" to była najlepsza k-popowa piosenka w historii PDF i KP, a odpadła w półfinale. Ah jaka wielka szkoda, że jej nie doceniliśmy. Szkoda, że nie byłam w pierwszym półfinale bo może wtedy udałoby się uzyskać finał dla Polski.

Tymczasem Węgry pięknie dziękują za trzeci finał z rzędu. Cieszę się, że spodobała wam się piosenka. Wyniki mojego półfinału dość dobre. Szkoda tylko, że Czechy nie awansowały do finału

vestmann and Dastame lubią ten post

Morison
Morison
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 618
Płeć : Male

WYNIKI  Empty Re: WYNIKI

Nie 30 Sie - 17:59
Liver napisał:Finał 28. edycji PdF-u przenosimy do Adelaide.
RIP Jasiek (2020-2020)

Przeglądając listę edycji na początku serii skazywałem "Imienną" na porażkę, a okazała się ona jedną z lepszych, z czego jestem tymbardziej dumny jako "gospodarz" :P
Szkoda, że w finale zabraknie :kosovo: oraz :russia: ale zarówno awanse [You must be registered and logged in to see this link.], jak i [You must be registered and logged in to see this link.] (super zaskoczenie na plus jak dla mnie) są w pełni zrozumiałe.
W drugim semi po cichu kibicowałem :poland:, z tym, że nie bardzo dało się tam kogo wyprzedzić, bo stawka była mocna jak nigdy.

Jasiek, DanielW and Aro lubią ten post

Wonder
Wonder
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 266
Wiek : 103
Skąd : Manjolowo (gmina)

WYNIKI  Empty Re: WYNIKI

Nie 30 Sie - 18:01
Oboss, dzięki za awansa mojej lgbti musyki. Troszkę zasmuciło mnie odpadnięcie dwóch pieśni z mojego top4, nie wiem czym powetuję sobie tę stratę.

Hehehe, ja rozumiem, że można mieć inną wrażliwość muzyczną i bardziej cenić joke entry, ale żeby zaraz najgorsza piosenka serii?? 0.0 0.0 0.0

KarolStark, marjuz, Łosoś and Aleks lubią ten post

Jasiek
Jasiek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 240
Wiek : 24

WYNIKI  Empty Re: WYNIKI

Pon 31 Sie - 0:11
Liver napisał:Finał 28. edycji PdF-u przenosimy do Adelaide.

Tym sposobem czuję się już zwycięzcą xD♥

Wyniki mi się podobają i nie mam co do nich zastrzeżeń, a w pierwszym półfinale jak zawsze dokonałbym paru wymian. Brak awansu Armenii odrobinę mnie zaskoczył po całkiem - wydawało się - ciepłym odbiorze piosenki, ale z drugiej strony akurat prawie wszyscy byli w innym półfinale więc może po prostu zabrakło szczęścia. Wink

Powodzenia dla finalistów!

Aro lubi ten post

Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1275
Płeć : Male
Wiek : 26

WYNIKI  Empty Re: WYNIKI

Sob 5 Wrz - 21:36
WYNIKI FINAŁU 28. EDYCJI PIOSENKI DLA FORUM

[You must be registered and logged in to see this link.]
































1. :sireland: IRLANDIA: Portugal.The Man - Modern Jesus - 137 pkt. (marjuz)

2. :sfinland: FINLANDIA: BEHM - Frida - 134 pkt. (DanielW)

3. :sukraine: UKRAINA: Phantogram - Into Happiness - 120 pkt. (Cryo)

4. :sbelgium: BELGIA: Mashrou' Leila - Roman - 119 pkt. (Dawid)
5. :shungary: WĘGRY: Hozier ft. Mavis Staples - Nina Cried Power - 116 pkt. (Darka)

[You must be registered and logged in to see this image.]

Głosów nie oddał hawk21cmb.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
WYNIKI 1. PÓŁFINAŁU
[You must be registered and logged in to see this link.]








[You must be registered and logged in to see this image.]

Głosów nie oddał hawk21cmb.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
WYNIKI 2. PÓŁFINAŁU
[You must be registered and logged in to see this link.]








[You must be registered and logged in to see this image.]
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Serdeczne gratulacje dla marjuza za kolejne zwycięstwo w konkursie!

Dziękuję wszystkim za udział w 28. edycji PdF. Do zobaczenia w kolejnej, którą poprowadzi dla Was [You must be registered and logged in to see this link.] Szeroki uśmiech


Ostatnio zmieniony przez Liver dnia Pon 7 Wrz - 20:05, w całości zmieniany 1 raz

Yngwie / admin, Dawid, Daniell, marjuz and Sebek lubią ten post

Sponsored content

WYNIKI  Empty Re: WYNIKI

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach