Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

WYNIKI

+15
Liver
Darka
Aleks
Fenistil
KarolStark
Jasiek
Wilk
Drover
marjuz
Dawid
Daniell
Aro
Łosoś
yourraxus
Wonder
19 posters
Go down
Wonder
Wonder
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 266
Wiek : 103
Skąd : Manjolowo (gmina)

WYNIKI Empty WYNIKI

Sob Sie 08, 2020 11:27 pm
WYNIKI 1. PÓŁFINAŁU

OTO FINALIŚCI:












:spoland: POLSKA: Hwasa - TWIT










:sserbia: SERBIA: KWAYE - Sweetest Life










:sisrael: IZRAEL: St. Lucia - Elevate










:shungary: WĘGRY: Michael Kiwanuka - You Ain't The Problem










:sarmenia: ARMENIA: Roosevelt - Shadows  










:sbelgium: BELGIA: girl in red - dead girl in the pool.










:sportugal: PORTUGALIA: Dolcenera - Amaremare










:ssweden: SZWECJA: Lola Le Lann - Portofino








DO FINAŁU NIE AWANSOWALI:
Ostatnia awansująca piosenka zgromadziła 55 punktów.
09. :sireland: IRLANDIA: Alice Phoebe Lou - Witches (54 pkt.)
10. :sbelarus: BIAŁORUŚ: Vera Brezhneva - Ty moy chelovek (48 pkt.)
11. :salbania: ALBANIA: The Regrettes - I Dare You (46 pkt.)
12. :sestonia: ESTONIA: Nena - Licht (45 pkt.)
13. :sgermany: NIEMCY: Stefanie Heinzmann feat. Alle Farben - Build A House (31 pkt.)
14. :sunitedkingdom WIELKA BRYTANIA: Diodato - Un'altra estate (27 pkt.)
15. :sspain: HISZPANIA: Nick Jonas, Robin Shultz - Right Now (DSQ)

_______________________________________________________________________________________________________________

WYNIKI 2. PÓŁFINAŁU

OTO FINALIŚCI:












:sdenmark: DANIA: Izzy Bizu – Faded










:saustralia: AUSTRALIA: MØ - Red Wine










:srussia: ROSJA: The Big Moon - Your Light










:snetherlands: HOLANDIA: POESY - Strange Little Girl










:sfrance: FRANCJA: Amel Bent x Imen Es - Jusqu'au bout










:smontenegro: CZARNOGÓRA: Banks – Gimme










:sczech: CZECHY: Josefine Myrberg - Lucid Dream










:sgreece: GRECJA: Christina Grimmie - Feelin' Good








DO FINAŁU NIE AWANSOWALI:
Ostatnia awansująca piosenka zgromadziła 64 punkty.
09. :sfaroes: WYSPY OWCZE: Parov Stelar feat. Graham Candy - The Sun (54 pkt.)
10. :sukraine: UKRAINA: ROSALÍA - PIENSO EN TU MIRÁ (54 pkt.)
11. :snorway: NORWEGIA: Taylor Swift - Betty (51 pkt.)
12. :sfinland: FINLANDIA: Marisa Maino - Ever Young (46 pkt.)
13. :siceland: ISLANDIA: Anna Zak - Tik Tok (40 pkt.)
14. :skosovo: KOSOWO: Elena Temnikova - Zhara (36 pkt.)
15. :sbosnia: BOŚNIA I HERCEGOWINA: The Cast of Dora and the Lost City of Gold - Hooray! We Did It (26 pkt.)

______________________________________________________________________________________________________________
yourraxus
yourraxus
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Pride

Liczba postów : 51
Płeć : Female
Wiek : 24

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Sob Sie 08, 2020 11:34 pm
rip Albania i Ukraina. Awans Portugalii w I semi jest śmieszny.

syguu and Wilk nie lubią tego postu

Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1582
Płeć : Male
Wiek : 22

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Sob Sie 08, 2020 11:36 pm
Nio dzia za awans, wyniki w I semi spk, w II semi wspl wam

.....................................


[You must be registered and logged in to see this image.]

Sebek lubi ten post

Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 862
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Sob Sie 08, 2020 11:43 pm
W pierwszym semi 3/4 utworów brzmiała tak samo, więc się nie wypowiem. Szkoda tylko :belarus: która się z tego grona wyróżniała. A, no i wyczekiwany awans :poland: bardzo cieszy.
Drugi semi to zupełnie inna historia. :bosnia: na ostatnim miejscu to jakiś żart, tak samo jak flop :finland:. W zamian za to mamy kilka piosenek, które koło wakacji nawet nie stały. No i dzieki za punkty dla :iceland:.

Nie pamiętam, kiedy finał ogólnoświatówki był tak słaby i monotonny.

Liver lubi ten post

Daniell
Daniell
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 595
Płeć : Male
Wiek : 28

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Sob Sie 08, 2020 11:45 pm
Nie znam zbytnio II semi, ale myślałem, że Wyspy Owcze to pewniak xd
Dzięki za każdy z tych niewielu punktów, powodzonka dla finalistów Szeroki uśmiech

vestmann and Sebek lubią ten post

Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1275
Płeć : Male
Wiek : 26

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Sob Sie 08, 2020 11:48 pm
W końcu nie awansowałem, świat powoli wraca do normy. Ogólnie I półfinał dobre wyniki, awansowały spoko piosenki i nie ma się do czego przyczepić. W II też nie ma tragedii. Szkoda tylko Islandii oraz Kosowa, bo nie tylko dawały radę, ale też faktycznie pasowały tematycznie a strata wyraźna.

No i gratulacje dla bratniej :greece: Grecji!

Aro lubi ten post

Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2114
Wiek : 24

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie Sie 09, 2020 12:23 am
Pierwszy półfinał całkiem w porząsiu. Dziękuję bardzo za awans dla :belgium: belgique. Najbardziej jednak szkoda mi :estonia: Estonii, chciałbym aby jednak znalazło się dla niej miejsce. :ireland: Irlandia była bardzo blisko, a :spain: Hiszpania i tak by się sama pokarała, więc nie jest źle.
Natomiast drugi semi to o pomstę do nieba woła. Co za koszmarny zestaw awansował! Wymieniłbym przynajmniej 4 piosenki. :faroes: Wyspy Owcze i :kosovo: Kosowo na maksa zasłużyły na finał. Miałem niezłe punkty naszykowane już, a tu taki bonk. Sam awans :greece: Grecji to za mało, aby jakkolwiek miałyby mi się te rezultaty podobać. Koshmar.

Sebek lubi ten post

marjuz
marjuz
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1246
Wiek : 23

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie Sie 09, 2020 2:47 am
mądrala napisał:Jak zwykle dobrze się bawiłem przy krajowej, ogółem edycje gdzie trzeba wytężyć nieco mózgownice zawsze stoją na wyższym poziomie, mimo pozornie większych ograniczeń. W a la ogólnoświatowych większość wystawia piosenki w podobnym stylu, więc jest nudno i wygrywa byleco.

hi hi

No graty, :faroes: i :ukraine: to myślałem że top 3 edycji a tu wyprdll z półfinału śmie(r)ci. Tu potrzeba było pięć fikołków z podwójnym saltem w tył by do tego doprowadzić, zwłaszcza że weszły takie 4 wynalazki że głowa boli. Ile w ogóle mężczyzn było w tym semi? Aha zero.

Trzeci flopix pod kreską w serii mnie nie zaskoczył, powiem szczerze że żałuję że nie poczekałem na koniec zgłoszeń, bo patrząc na stawkę na pewno nie wystawiłbym tak basic songa tylko jakieś mapox country. Rezultat byłby pewnie podobny, ale miałbym wiele więcej radochy. W 1 semi wyniki ok.

Sebek lubi ten post

Dastame
Dastame
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 891
Płeć : Male
Wiek : 23

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie Sie 09, 2020 1:01 pm
Graty tym co awansowali i dzia za nareszcie pierwszy awans love. Ja nic k wynikach nie napisze, bo drugiego semi prawnie nie znam, a u mnie poleciało prawie wszystko co potencjalnie widziałem w finale, ale może się jeszcze przekonam do niektórych songów kiss

Liver and Wilk lubią ten post

avatar
Gość
Gość

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie Sie 09, 2020 4:19 pm
Dziękuje mocno za finał!
Wyniki mojego półfinału są praktycznie dobre, większość piosenek na których mi zależało przeszło, największe zdziwienie mam z :iceland: Islandią, gdzie myślałem, że sobie o wiele lepiej poradzi oraz szkoda także :norway: Norwegii z :finland: Finlandią, które wywarły naprawdę dobre wrażenie.
Pierwszy półfinał w całości nie znam ale z tych znanych utworów szkoda mi będzie zdecydowanie :albania: Albanii z :estonia: Estonią.
Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 762
Płeć : Male
Wiek : 23

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie Sie 09, 2020 7:18 pm
Teraz tak słucham tych piosenek z pierwszego półfinału i uważam, że jednak edycja nie jest tragiczna (dlatego tym bardziej nie należało mi się tak niskie miejsce w o wiele gorszym półfinale z utworem, który tak się wyróżniał), jest sporo przyjemnych piosenek, aczkolwiek najbardziej zastanawiające jest dla mnie, co one mają wspólnego z edycją wakacyjną... Wydaje się jakby wszyscy pod tą nazwą rozumieli "piosenki wpadające w ucho" i nie wiem czy to wina prowadzących, czy po prostu użytkownicy chcieli mieć pretekst, żeby zrobić kolejną ogólnoświatówkę, ale równie dobrze "Like a Prayer" Madonny czy "Poker Face" Gagi można by wcisnąć, bo większość jest tak samo "wakacyjna". No ale sam zamysł tej edycji był głupi, więc ok, mamy drugą ogólnoświatówkę po prostu... Powodzenia życzę finalistom.

Aro lubi ten post

Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie Sie 09, 2020 9:14 pm
Patrząc teraz na skład finału moje 12 pkt to będzie jedna jedyna piosenka której będę kibicował zwycięstwa.

Dastame napisał:a u mnie poleciało prawie wszystko co potencjalnie widziałem w finale
same ^ ^ :albania: :germany: :belarus: no i :spain: (*) która i tak by nie weszła.
[You must be registered and logged in to see this link.] - wyniki są smutne :< Mój song osiągnął gorszy wynik niż w Amerykańskiej tyle że tam do tej pory żałuje zmarnowanego wyboru z jakimś szajsem, tutaj nie, wystawiłem wakacyjny teledysk ze 100% wakacyjnym tekstem, może sama piosenka nie była najszybsza ale moim zdaniem niektóre o wiele mniej wakacyjne songi są już w finale a niektóre niby typowo letnie poleciały na zbity pysk.

Druga sprawa to rozgorzała dyskusja na temat tego co dla kogo jest wgl wakacyjną piosenką a co nie, dla mnie niektóre kwestie są tu oczywiste - nostalgiczne brzmienie to nie wakacyjne klimaty na lato tylko co najwyżej na ponure jesienne wieczory ale jak widać zdania są różne na ten temat więc jak zawsze broniłem wakacyjnej edycji tak teraz mam nadzieję że będzie zastąpiona ogólnoświatówką i niech każdy sb wystawia co chce. Zresztą po takiej fali krytyki raczej to już i tak pewny koniec wakacyjnej w PdF (*)

Morison lubi ten post

Jasiek
Jasiek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 240
Wiek : 24

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Pon Sie 10, 2020 3:00 am
I semi stał sobie na całkiem całkiem poziomie i jestem raczej zadowolony z wyników, brakuje mi tylko przyzwoitej :estonia: no i może trochę :belarus: Extra, że ruzwelt się przyjął - dzieki za każdy punkcik
a co do II półfinału to wymieniłbym co najmniej połowę składu finałowego, w szczególności :faroes: oraz mimo wszystko :norway: chociażby za jakość. Weszło na szczęście parę piosenek, które bardzo lubię więc koniec końców finał wypada nie najgorzej, nawet całkiem okej bym powiedział.

Drover napisał:nie wiem czy to wina prowadzących, czy po prostu użytkownicy chcieli mieć pretekst, żeby zrobić kolejną ogólnoświatówkę, ale równie dobrze "Like a Prayer" Madonny czy "Poker Face" Gagi można by wcisnąć, bo większość jest tak samo "wakacyjna". No ale sam zamysł tej edycji był głupi, więc ok, mamy drugą ogólnoświatówkę po prostu...

Z tego co na czacie zaobserwowałem to akurat pod twoją :norway: piosenką było najwięcej zarzutów co do jej wakacyjności xD w sensie, no offence - bawi mnie jedynie, że jeśli nie ma z góry określonych kryteriów to kogoś dziwi, że dzieje się to co się dzieje xD wszyscy narzekają, że jest mało wakacyjnie, przez to, że każdy ma inne widzimisię i co by się nie wybrało to i tak komuś innemu będzie się gryźć z tematem.

No i zrobiła się ogólnoświatówka, a zaraz po niej jakby co kolejna, bo z tego co widzę to szykuje się szukanie imion na siłę w każdej piosence, a sam robiłem sobie taki research i serio mało której piosenki nie dało się podpiąć do reguł XD także te edycje moim zdaniem zostały wybrane mocno niefortunnie. Mam nadzieję, że chociaż w rzadkojęzykowej wywalony zostanie ten włoski (już nawet polski, hiszpański czy rosyjski byłyby bardziej na miejscu patrząc na to co tu się wyprawia), a jak nie to przynajmniej będzie śmiesznie iks de.

Morison lubi ten post

Morison
Morison
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 618
Płeć : Male

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Pon Sie 10, 2020 9:36 am
W II semi wyniki wydawały mi się mocno złe, ale jak sobie przypomniałem swoje głosy, to wyszło na to, że zamieniłbym tylko jeden song, którego obecnośc w final mocno mnie razi na :faroes:, a kolejną parę (jeden wszedł, jeden nie) miałem bezpośrednio obok siebie w punktach więc jednak nie jest tak tragicznie.

I półfinał wyjątkowo mam dobrze obsłuchany, nie zgadzam się też z przepaścią poziomową (I semi lepszy ale nie jakoś spektakularnie), ogólnie cała edycja coraz bardziej mi się podoba, chociaż do np. poprzedniej jednak sporo brakuje.
Kibicowałem :poland:, :spain: i :belarus: chociaż nie dawałem żadnemu z songów większych szans, jeden miło zaskoczył i fajnie będzie zobaczyć ciaponki w finale. Zdecydowanie za nisko :germany:, dla :ireland: też powinno znaleźć się miejsce w pierwszej ósemce.

Jasiek napisał:Z tego co na czacie zaobserwowałem to akurat pod twoją :norway: piosenką było najwięcej zarzutów co do jej wakacyjności xD w sensie, no offence - bawi mnie jedynie, że jeśli nie ma z góry określonych kryteriów to kogoś dziwi, że dzieje się to co się dzieje xD
Tak było.
Zgodność piosenki z tematem edycji to fajny szczegół do pokomentowania ale zasady przecież był wyjaśnione dawno temu:

Nie ma żadnych ograniczeń, ani czasowych, ani gatunkowych. Jeśli ktoś chce zgłaszać coś pokroju Statements albo Bogurodzicę, bo kojarzy mu się z wakacyjną pielgrzymką do Medziugorie, to proszę bardzo.
~Wodner 2020

Żeby edycja w 100% była wakacyjna to każdy utwór powinien wyglądać tak, jak wystawiony przez denisa (skoczna muza i klip na jachcie BEZ wątka dot. ochrony przyrody) a takiej monotematyczności chyba nikt nie chce, z resztą na to, że większość utworów jest upbeat już było sporo narzekań.

Daniell lubi ten post

KarolStark
KarolStark
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Lolita

Liczba postów : 930
Płeć : Male
Wiek : 23
Skąd : santa cruz de la papaya (tenerife)
https://www.lecznicadrcocktora.pl/asystentka

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Pon Sie 10, 2020 9:39 am
jestem zdruzgotana brakiem avance :estonia: ESTONIA i :kosovo: KOSOWO (moja sis)....kiedy uslyszalam resultata della jurie...poczulam sie jak.............klops.

Dawid and KarolStark lubią ten post

Sponsored content

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach