Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
DanielW
DanielW
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 209
Płeć : Male
Wiek : 25

FINLANDIA: Lxandra - Dip My Heart In Confetti Empty FINLANDIA: Lxandra - Dip My Heart In Confetti

Nie 6 Wrz - 0:27
:finland: Hei! W edycji normalnej w fińskich barwach wystąpi wokalistka Lxandra z piosenką Dip My Heart In Confetti.

FINLANDIA: Lxandra - Dip My Heart In Confetti Page_preview


skrót: od 2:18
avatar
Gość
Gość

FINLANDIA: Lxandra - Dip My Heart In Confetti Empty Re: FINLANDIA: Lxandra - Dip My Heart In Confetti

Nie 6 Wrz - 13:00
Pamiętam tą Panią jeszcze w KP, kiedy Jasiek ją wystawił i w finale była sromotna porażka, swoją drogą bardzo niezasłużona, Twój wybór różni się stylistycznie, choćby pod względem barwności, tutaj jest bardziej skocznie, chwytliwie i mimo, że piosenka tak naprawdę nie jest unikatowa, to jednak refren jest naprawdę przyjemny w odbiorze, podobnie jak zwrotki. Podsumowując przyjemny wybór.
Powodzenia :p
Jasiek
Jasiek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 241
Wiek : 24

FINLANDIA: Lxandra - Dip My Heart In Confetti Empty Re: FINLANDIA: Lxandra - Dip My Heart In Confetti

Nie 6 Wrz - 13:09
Zdarza mi się dalej sprawdzić co tam słychać u Lxandry, ale przyznam, że wolę ją w bardziej lirycznym wydaniu, bo wydaje mi się, że jej wyjątkowy głos lepiej wybrzmiewa w emocjonalnych, balladowych piosenkach. Ten utwór kojarzę z nazwy, ale chyba jakoś minąłem się z nim po drodze i mimo, że ja może bym postawił na inny kawałek to dalej jest to przyzwoity wybór. Powodzonka.

DanielW lubi ten post

Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

FINLANDIA: Lxandra - Dip My Heart In Confetti Empty Re: FINLANDIA: Lxandra - Dip My Heart In Confetti

Czw 10 Wrz - 22:28
Mogę to podsumować krótko, bardzo fajna energia płynie z tej piosenki, wszystko się tu zgadza od początku do końca, także widzę że trzymasz poziom, oby tak dalej!

DanielW lubi ten post

Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 862
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

FINLANDIA: Lxandra - Dip My Heart In Confetti Empty Re: FINLANDIA: Lxandra - Dip My Heart In Confetti

Pią 11 Wrz - 10:32
Znam znam. Bardzo przyjemne brzmienia, nie ma się do czego doczepić. Dodatkowo uroku całości dodaje barwa wokalistki - nie jest to może mój ukochany rodzaj głosu żeńskiego, ale zdecydowanie dodaje uroku całości i wyróżnia piosenkę. Ogólnie porządny wybór (chociaż liczyłem na kolejną dawkę fińskiego), no trzymasz poziom przez całą serię, co tu rzec Serce Powodzonka Wink

DanielW lubi ten post

Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

FINLANDIA: Lxandra - Dip My Heart In Confetti Empty Re: FINLANDIA: Lxandra - Dip My Heart In Confetti

Sob 12 Wrz - 9:14
Lubię to,  bardzo przyzwoity utwór - stylistycznie trochę taka dawna Florence, chociaż głos inny, charakterystyczny (będzie tu przesada jak napisze, że przypomina mi Adele?).  Jest nowocześnie, ciekawie i przyjemnie, czego trzeba więcej? pozdrawiam.

DanielW lubi ten post

Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2118
Wiek : 24

FINLANDIA: Lxandra - Dip My Heart In Confetti Empty Re: FINLANDIA: Lxandra - Dip My Heart In Confetti

Sob 19 Wrz - 11:44
Wykonawcę oczywiście za sprawą kpdf znam. Podoba mi się jej głos. Nie wiem na ile to jej naturalna barwa, a ile ewentualne wspomagacze, ale na pewno dodaje to piosence głębi i wyrazistości. Piosenka jest całkiem zapamiętywalna i po prostu przyjemnie się jej słucha. Powodzenia!

DanielW lubi ten post

Sponsored content

FINLANDIA: Lxandra - Dip My Heart In Confetti Empty Re: FINLANDIA: Lxandra - Dip My Heart In Confetti

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach