Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Szymek79
Szymek79
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 539
Płeć : Male

DANIA: LÉON - And it Breaks My Heart Empty DANIA: LÉON - And it Breaks My Heart

Nie 01 Lis 2020, 11:44
W 31 odsłonie PDF w edycji "strefowej" w barwach :denmark: wystąpi :sweden: szwedzka popowa wokalistka LÉON w utworze "And it Breaks My Heart", który był trzecim singlem zapowiadającym jej drugi studyjny album pt. "Apart", który trafił do sprzedaży 30 października.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Wilk lubi ten post

Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 863
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

DANIA: LÉON - And it Breaks My Heart Empty Re: DANIA: LÉON - And it Breaks My Heart

Nie 01 Lis 2020, 13:41
Na początku - super, że jesteś jednak, bo to zawsze oznacza jakość Serce Samą wokalistkę kojarzę z jej poprzednich startów. I może piosenka nie jest tak przebojowa jak You and I od [You must be registered and logged in to see this link.] to i tak brzmi. Takie bardziej liryczne klimaty super sprawdzają się na jesień :3
avatar
Gość
Gość

DANIA: LÉON - And it Breaks My Heart Empty Re: DANIA: LÉON - And it Breaks My Heart

Nie 01 Lis 2020, 17:56
Bardzo sobie cenię tą artystkę ponieważ jej twórczość bardzo mi się podoba, nie ma chyba praktycznie żadnej piosenki, za którą bym nie przepadał, Twój wybór oczywiście klasyfikuje do tych pozytywnych, jest tutaj taki klimat, jaki po prostu uwielbiam, co tu dużo mówić, kolejna supcio piosenka.
Powodzenia :P
Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

DANIA: LÉON - And it Breaks My Heart Empty Re: DANIA: LÉON - And it Breaks My Heart

Pon 02 Lis 2020, 18:42
Nareszcie Szymonie wystawiasz coś lżejszego i łatwiejszego do odbioru bo już na starcie ten kawałek przebija u mnie wszystkie Twoje wybory razem wzięte z poprzedniej serii, na dodatek mam swoją obszerną priv plejkę na youtubie z potencjalnymi songami do PdF i wrzucam tam od czasu do czasu jak coś mi wpadnie w ucho i muszę zdradzić że ten utwór się tam znajduje Język 2 Zaskoczyłeś mnie w sumie już jak napisałeś w końcowej edycji poprzedniej serii że też myślałeś o wystawieniu KAZKI o co kompletnie bym Cię nie podejrzewał i w sumie o ten kawałek LÉON też nie także miłe zaskoczenie dla mnie. Powodzonka.
DanielW
DanielW
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 209
Płeć : Male
Wiek : 25

DANIA: LÉON - And it Breaks My Heart Empty Re: DANIA: LÉON - And it Breaks My Heart

Pon 02 Lis 2020, 18:55
Parę razy w ostatnim czasie ta artystka przewinęła mi się przed oczami w kontekście właśnie jej ostatniego albumu, ale nie miałem jeszcze okazji go przesłuchać. Być może ta piosenka zadziała na mnie motywująco, by to zrobić, bo moje odczucia są jak najbardziej na plus. Przede wszystkim w uszy rzuca się głęboki wokal, który na pozór może niezbyt pasować do dość popowej propozycji, ale efekt jest bardzo dobry. Utwór trafia w mój gust i słucham go z przyjemnością. Powodzenia!
Sponsored content

DANIA: LÉON - And it Breaks My Heart Empty Re: DANIA: LÉON - And it Breaks My Heart

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach